reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witajcie mamuski, skad te smutne nastroje tutaj? forum nie umiera, tylko goracy okres przedswiateczny sie zaczal i kazda mniej czasu ma na bb:))
ja czesc prezentow tez juz mam. Nad reszta "popracuje" w poniedzialek, bo wzielam wolne, Maure zostawie z niania i polece na zakupy. Najwiekszy problem mam z mezem i Maurunia. Swierdzilam jednak, ze swirowac nie bede, bo jak na razie nasze dzieciaczki sa male i nieswiadome swiat i z tych prezentow to my sie bardziej cieszymy niz one:))Rowerek kupie wiec na wiosne.
makuc- owocnych zakupow!
natolin ,mamaagusi, maga- samych poztywnych wiesci na wizytach! kciukasy!
dawidowe- gratuluje umiejetnosci Laurki. Widac jak dzieci w zlobku fajnnie sie rozwijaja, jedne motywuja drugie. Chociaz Maura powoli zaczyna tez sama jesc, na razie deserki, jogurciki, cos co sie do lyzki przykleja:) Z nocnikiem za to bunt:(
ikaa-u nas na katar sol morski i Frida, czasem masc majrankowa, choc odpukac dawno juz kataru u nas nie bylo

wlasnie zamowilam wedzonego karpia na swieta. Rodzinka bedzie miec kulinarna niespodzianke:)
 
reklama
emiliab, mała mi, moriam dzięki ale my się do lekarza nie wybieramy:-) my idziemy z wizytą do znajomej:-)
ikaa my nasivin i inhalol jeszcze poza tym co już wymieniłaś. ale to tyle, że jej się lepiej oddychało i lepiej spało bo katar tak musi minąć sam
 
makuc udanych zakupów :-) mam nadzieje że przy okazji do koszyka trafi coś dla Ciebie :-p :-)

emiś aj współczuję małego marudy, mam nadzieje że dzisiaj humorek ma lepszy :*

o widze ze dużo mamuś sie do lekarzy dziś wybiera...natolin, maga pozostaje mi trzymać mocno zaciśnięte kciuki :tak:

makuc o kurcze, to jest świetne! przyznaje muzyka nie moje klimaty za to teledysk super!!!

mała mi mam nadzieje ze już niedługo choć na uczelni nieco Ci spraw "odpadnie" i będziesz mogła zwolnić :tak:

kurcze ja też mam ostatnio tak, ze co chwila coś wypada, cały czas coś robie :/ ostatnio wpadłam na pomysł, że zrobie nam prezent świąteczny/poświąteczny fotoalbum ślubny. Tworze go i tworze a że ja perfekcjonistką w takich sprawach jestem to mi zabiera mnóstwo czasu :/ i jeszcze album młodej czeka na uaktualnienie coby móc na święta zabrać ze soba bo sie rodzinka upominała ostatnio...

a co do pstrąga to u nas też dziś rybka :-) Ale jaka nie mam pojęcia - teść kupił filetów sobie i nam :-p Normanie szok, chyba to już prezent na Święta :-D właśnie sie rozmrażają...

ragna zdrówka dla małej :*

o doczytałam maga że Wy już po, super że wszystko super :-)

ikaa maść majerankowa pod nosek, olejek olbas - dwie kropelki do kąpieli i później kropelka na podusie - lepiej sie bedzie oddychało. My do noska na wodnisty katar stosowaliśmy nasivin (oczywiście sterimar i frida non stop ale na noc musiałam czymś podziałać bo mi sie dusiła przez to wodniste dziadostwo :/ ) a na gęsty otrivin. Zdrówka dla maluszka :***

o moriam też już zakupy ma ;-) ehh kurde no musze sie zebrać i weekend wszystko pokupowac bo tak w plecy jesterm że szok tylko młoda obkupiona :sorry2:


słodkiegomi sie chce....aaaaaaa :-):-p:-D

p99_1-1.jpg
 
Ostatnia edycja:
emiliab, mała mi, moriam dzięki ale my się do lekarza nie wybieramy:-) my idziemy z wizytą do znajomej:-)
ikaa my nasivin i inhalol jeszcze poza tym co już wymieniłaś. ale to tyle, że jej się lepiej oddychało i lepiej spało bo katar tak musi minąć sam

no to ladnie cie do lekarza wyslalysmy:)) i wychodzi umiejetnosc czytania ze zrozumieniem:)
a wiec milej wizyty u kolerzanki:)
 
Makuc udanych zakupów
Nat powodzenia u lekarza
Maga super ze wszystko dobrze teraz możesz spacerować do woli
Ragna współczuje nocy oby dzisiejsza była lepsza
Ikaa dziewczyny juz chyba wszystko napisały ja dodam od siebie zeby jak najczęściej odciagac frida
Moriam ty szalejesz w poniedziałek wiec powodzenia żebyś znalazła odpowiedznie prezenty dla swoich bliskich


Zgadzam się z moriam teraz taki gorący okres jest i może dlatego tak cicho na forum ale nie ukrywam ze tez mi smutno z tego powodu mam nadzieje ze wszystko wróci do normy i znowu będę nadrabiac 10stron
Auto u mechanika wiec niemam jak się ruszyć a tez planuje jakieś zakupy mam nadzieje ze się szybko Uwina i jeszcze gdzieś wyskocze dzisiaj
 
Mały ma drzemkę więc chwilke mam.Natchnęło mnie dzisiaj na sprzątanie garderoby i się wór cały uzbierał ale gdybym się tak przyłożyla to pewnie jeszcze jeden by był.podlogi pomyte,obiad się gotuje,porozwieszałam pozostałe lampki w oknach i dzisaj załączyły zobaczymy jak to będzie wyglądało.
wczoraj pojechaliśmy znowu do poz G na tą rehabilitacje cały czas a my po sklepach trochę,ludzi już mnóstwo także nic przyjemnego,współczuję tylko tym którzy zostawili zakup prezentów na ten weekend.coś tam sobie kupiłam,boryś tez dostał jakieś ciuszki takie ładne na wigilę go wystroję:-p.

Tak sobie poczytałam wszystko i mam tylko nadzieję że tak jak Moriam pisała ogólna sytuacja na bb jest związana z brakiem czasu wszystkich mam i tez bym chciała aby nasze wszystkie smutaski wreszcie powróciły do dobrych nastrojów.
Cieszę się Sariska że na usg wszystko dobrze i że słyszałaś już serduszko,sheeney nic nie przytylaś jeszcze:szok: wow tzn że schudlaś bo przecież maluszek,krew,łozysko itd jakąś tam wagę juz ma.
ikaa u nas katar ostatnio 2 tyg sie ciągnął,smarowałam też mascią majerankową dopóki nie zostawilam jej w zasięgu małych rączek , które postanowily wybróbowac ją na buzi,wloskach i pizamce:-D
 
alicja widzisz Ty jeszcze robisz albumik ślubny i od Isi, a ja to jestem chyba strasznie leniwa w tym temacie bo zabrać się za to nie mogę. Przygotowałam zdjęcia do wywołania i nadal ich nie zaniosłam. Prezent w postaci rybki to wiesz taki na czasie:-D:-D.

Dziewczyny a gdzie wy wywołujecie zdjęcia?

mamaagusi ale gafa:baffled:
ika my podczas kataru stosujemy olejek olbas na podusie, jak katar jest mocny to nasivin według zaleć stosowania, często psikamy wodą morską do noska i wyciągamy fridą. No i robimy 3 razy dziennie inhalacje solą morską z nabulizatora, żeby się też lepiej oddychało. Zdrówka!
wioli Ty też planujesz zakupy? Wiecie ja to miałabym ochotę jeszcze coś pokupować dla bliskich , zresztą lubię obdarowywać bliskie mi osoby, no ale przesadzać też nie można:-D a i kasiora z nieba niestety nie spada.

alicja rozmowa super. Gdybym pokazała to mojego G. to pewnie stwierdziłby że tak wygląda zawsze rozmowa ze mną:szok::rofl: Muszę mu to pokazać jak wróci wieczorem z pracy.
 
reklama
Mala mi Ty to mały pracuś jesteś :-)
Ragna a może boli ją ten gardziołek?
Maga cieszę się, że u Was OK ze zdrówkiem.
Ikaa u nas niestety też było tak jak Ragna pisze, że katar trzeba było przeczekać :baffled: Ja jeszcze inhalacje robiłam. A i Pulmex też używałam.
Moriam to udanych zakupów w poniedziałek. Ja nie mam pojęcia co kupić. Oszaleję.
Alicja jak piszesz o tych albumach to od razu Ci zazdroszczę... Bo wyobrażam sobie jakie one muszą być piękne.
wioli rozumiem, że z autem to nic poważnego?
renata
ale fajnie z takimi porozwieszanymi lampkami, super!
mala mi ja wywołuje w rossmanie jeśli do takiego albumu do wklejania(bo one są wtedy takie jakby różnych rozmiarów), a jeśli do zwykłego albumu to w saturnie.

A ten obrazek co Alicja wkleiła to mi już mąż rano pokazywał i stwierdził, że to tak jak u nas...:confused:

Kontrola naczyniaka OK, następna za pół roku.
 
Do góry