reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kurcze cos nie mam dzis czasu nanic w pracy, a jutro juz lecimy wiec zycze tylko wszystrkim mamusiom i ich dzieciaczkom oraz tym gorszym polowkom Wesolych Swiat. oby wam sie spelnily wszystkie marzenia....:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ikaa29 mojej w kacie histerii nic nie interesuje.
Maga to dobrze, że Zuzia zapalenia nie ma, owocnego prania.
Dobranocka dzięki wielkie za rady :-) Spróbuję zastosować.
Ragna u Was też paluszkiem pokazuje, że jej nie wolno heh strasznie zabawnie to wygląda.
Mam nadzieję że im to minie (histerie), albo dopiero się zaczyna:szok:
Kahaa bezpiecznego lotu, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt :-)
 
Hej mamusie,
ja wpadam dzisiaj na chwilę, bo na 17 lecę na zajęcia no i przyznam się szczerze że się stresuję. Łukasz nie zrobił jeszcze dzisiaj żadnej kupy, więc obawiam się że zrobi jak zostanie z teściową, a ona nie potrafi mu pieluszki zmienić:baffled:. Muszę postarać się wcześniej wyjść z zajęć, żeby być po 20 w domu a nie koło 22, bo nie wiem jak to będzie wieczorem z jego marudzeniem a wątpię coś że im Łuki zaśnie.
Tak więc pewnie na zajęciach będę myślami gdzie indziej.
 
Hej, moje kochane,
Powoli dochodzę do siebie, więc nieśmiało wracam na forum. Siedzę z (aktualnie chorym, z gorączką 39st.) Olkiem całe dnie sama, muszę pozałatwiać mnóstwo zaległych spraw, ale grunt, że na razie JESTEM W BYDGOSZCZY = z mężem :-)

Troszkę Was podczytam, zanim dziubas się obudzi z drzemki :)

Dziulka, Twoja niunia ma fazę nocnych igraszek z mamą, a-ku-ku? To miłe, jeśli jest wesoło :)
Dobranocka, winszuję pięknych chrzcin :) (rozumiem, że Wojtusia?)
Mała_mi, Ty to jesteś godna podziwu. Tak fruwasz na tę uczelnię, non-stop dajesz radę z dwójką (chyba nadal) urwisków. No chylę czoła :)
kroma, super, że córcia wróciła na nocniczek. Gratuluję :)
wioli, mój synek nigdy (no chyba że na samym począteczku, zanim zaczął się przekręcać na bok) nie miał ochroniacza. Co oczywiście nie znaczy, że uważa na szczebelki - a gdzie tam!
natolinku, Ty to ogarniasz mieszkanie, a ja ODGRUZOWUJĘ swoje, po kilkumiesięcznym kawalerskim rozpasaniu mojego męża. A i nie zapomnę: Natolinku, Sarisko, Dobranocko - dziękuję Wam bardzo, że podnosiłyście mnie na duchu kontaktem ze mną, kiedy mnie "tutaj" nie było :******
Ragna, mądrego masz męża: na naukę języków nigdy nie jest za wcześnie :)
makuc, sheeney, dorisku, Alicjo, kroma, happybeti, mamaagusi, concita, kahaaa, ikaa, emiliab, Roxannka, Maga, Elwirka, kasis, dawidowe (jeśli o kimś zapomniałam, to proszę dać mi w łepetynę ;-)) - dla Was całuski!!!
 
Ostatnia edycja:
Maga dobrze ze to nie oskrzela teraz się wykuruje i będzie dobrze
Ragna życzę powodzenia w sprawie pracy
Mała mi będzie dobrze trzymam kciuki
Sheeney za hanie tez trzymam
Kania ja nie reaguje na histerię odkladam go w miejsce gdzie nie zrobi sobie krzywdy i zaraz mu przechodzi czasem gdy próbuje mnie czymś uderzyć siadaj w innym miejscu i mówię mu stanowczo ze nie wolno u nas pomaga
Dobranocka widzę ze korzystasz z rad superniani ja korzystalam z nich przy bartku i muszę powiedzieć ze są niezawodne
Sariska fasolka ma apetyt znaczy ze rośnie :-)Czekam na efekty ozdób świątecznych
Co do mycia zębów to Kubuś tez lubi gryzc szczoteczke z myciem to różnie bywa czasem niema humoru zacisnie zeby i nic nie pomaga nie i tyle


Była u mnie koleżanka oczywiście z córeczka oderwala ucho Kubusia myszce myślałam ze w szał wpadne dopiero co ja kupiłam do tego nie kosztowała 5funtow :wściekła/y::wściekła/y: ona do mnie ze można przyszyc no kurka wodna przyszyc:wściekła/y:Nie liczę ze mi ja odkupi bo groszem niesmierdzi bo jak juz ma kasę to wydaje na totalne głupoty ale żadnej skruchy czy słowa przepraszam juz chyba sobie daruje ta znajomość zła jestem strasznie tym bardziej ze zrobiła to specjalnie taki stwor mały
 
hejka:)melduje się że żyje,u nas wszystko ok..mam nadzieje że u Was również:-)

Dobranocka super że chrzciny się udały a Wojtuś w tym ważnym dla siebie dniu wyglądał ślicznie,no i oczywiście Justynka też urocza:)
Sheeney trzymam kciuki za Hanie lub Heńka (najważniejsze by było zdrowe):)
Sarisko jak już wiesz,ja również czekam na rezultaty Twoich ozdób,Ty nasza forumowa zdolniacho:)
Mała_mi trzymam kciuki by ropucha poradziła sobie z wnuczkiem:)
Wioli nosz w du.pe z taką koleżanką...ja sobie nie wyobrażam że moje dziecko coś "cennego"komuś psuje a ja mam to w nosie (napewno poczułabym się by to zwrócić lub oddać kasę)
Happybeti,Kaniu zdrówka:*
Efa fajnie że wróciłaś:tak:

no oczywiście dziękuje wszystkim tym które mnie tu wzywały z powrotem (ale czasu na wszytko brak,więc trudno być mi na bieżąco) no i już uciekam bo Milusiński wzywa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Efa dobrze, że jesteś.
Reszta później.
Tylko mam pytanie - może któraś z Was się akurat na tym zna.
Czy zarejestrowanie w Urzędzie Pracy coś mi daje? Zasiłek się skończył, ubezpieczyć mnie może mąż. Czy są jeszcze jakieś plusy?
Będę wdzięczna za pomoc, jeśli któraś z Was się orientuje.
 
Do góry