reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mała Mi, a co zamawiasz dla mamy? Ja swojej kupiłam zestaw kremów NIVEA z kwasem hialuronowym, bo w Rosmmannie super promocja jest, prawie o połowę tańsze, ale coś bym jeszcze dokupiła, a pomysłów brak...
 
reklama
Mała_mi ja wychodzę na godzinę, jak wracam to mam pobojowisko w domu a co zamawiasz mamie??? A co dokarmiania to niestety babcie mają to do siebie, a jak słyszę jaka ona biedna wychudzona po chorobie i koniecznie musi jakieś ciasteczko zjeść to mnie ......
Ragna super prezencik, jejku czemu u mnie nie ma Rossmana :-(
Zbieram się po moją Kundzię, miłego dzionka Mamuśki !!!
 
Ragna ja mamie zamawiam dwie bluzeczki o takie : GRETA III / G05 SATYNOWA kokardka // PROMOCJA __ S (1977755957) - Aukcje internetowe Allegro i ISABELL / G 04 / GOLF pod żakiet // PROMOCJA ___ S (1986465917) - Aukcje internetowe Allegro. Wszystko skonsultowane z mamą, bo my na ogół robimy sobie prezenty takie żeby były trafione i cieszyły szczerze.:-)
Osobiście sama mam 3 bluzki od nich i są super.

No a tacie muszę kupić ostrza do golarki, żel do golenia i coś jeszcze muszę pokombinować,ale z nim to ja nigdy nic nie wiem.
 
sheeney ja widziałam tego 3 latka palacego papierosa........widok przerażający......do tego ta siekiera w ręku....masakra że tacy ludzie mają dzieci:(((

mamaagusi zazdroszczę tego nielubienia czekolady:)) ja uwielbiam i nie potrafię sobie jej odmówić a kilogramy hop do góry://

dobranocka powodzenia jutro na chrzcie i zdrówka!!! kochana ja Cie podziwiam że masz czas jeszcze na robienie takich caculek:)Jeśli chodzi o @ to jest naprawdę różnie bo ja dostałam dopiero jak przestałam karmić po 9 miesiącach...nie wiadomo ile bym jeszcze nie miała jakbym karmiła.

Kania może ma jakąś rankę na nóżce?..oby szybko zagoiło:*

sariska ja to nawet jak brzuch miałam widoczny to nikt mnie nie przepuścił w kolejce....ludzie są teraz ogromnymi egoistami

doris zazdroszczę tego byczenia:)) my dziś bez małej byliśmy ale trzeba było z rana do lekarza lecieć więc o 7 pobudka. Super, że dostaniecie kredyt na domek:) mi też się marzy chociaż malusi a własny:)

Ala hehe trzeba było fotkę zrobić:DDD

mała mi a co mamie kupujesz?o już widzę śliczne bluzeczki:)) o matko już święta niedługo.....trzeba prezenty kupić a tu pomysłu brak:// przez ten szpital straciłam rachubę.

A u nas ze zdrówkiem już lepiej:))Dzięki że pytacie:))byliśmy rano u lekarza przepisał leki i mam nadzieje że przez weekend się wykurujemy bo od poniedziałku trzeba wrócić do pracy:/// troszke zaległości się narobiło.
Wercia już z nami w domku:DD teraz drzemie więc zabieram się za obiadek.
Miłego dnia:))))))))
 
Ragna ja mamie zamawiam dwie bluzeczki o takie : GRETA III / G05 SATYNOWA kokardka // PROMOCJA __ S (1977755957) - Aukcje internetowe Allegro i ISABELL / G 04 / GOLF pod żakiet // PROMOCJA ___ S (1986465917) - Aukcje internetowe Allegro. Wszystko skonsultowane z mamą, bo my na ogół robimy sobie prezenty takie żeby były trafione i cieszyły szczerze.:-)
Osobiście sama mam 3 bluzki od nich i są super.

No a tacie muszę kupić ostrza do golarki, żel do golenia i coś jeszcze muszę pokombinować,ale z nim to ja nigdy nic nie wiem.

Zaraz zerknę na allegro. My też się zawsze konsultujemy co do prezentów. Spisujemy listy:)
Z tatą to też zawsze mamy problem, choć w tym roku nas zaskoczył. Wyszła taka nowa historia Śląska i tata usłyszał o tym w radio i sobie ją zażyczył. Już zamówiłam i dotarła w moje ręce. Spróbuję jeszcze dokupić jakiś krem dla panów po 50-tce, choć wątpię, że tata będzie używał. Ale kto wie? Może nas zaskoczy. Niech się poczuje, jak mężczyzna luksusowy :p
 
3 wdechy i wzięłam to na humor bo jak inaczej :-p włączyłam piosenki Fasolek na full i wzięłam sie za ogarnianie. Mówie Isi "mama teraz sprząta" popatrzyła, poleciała do kuchni i wróciła z moją szczotką do zamiatania :-) i weź sie tu człowieku złość jak Ci taki liliputek z szczotką 3 razy wiekszą od siebie tupta :-) ukochac taką pomocnice i zacałować :-) tak więc przy akompaniamencie zielonych ufoludków i fantazji ogarnęłam to nasze lokum ;-)
aaaa i chce sie pochwalić że już niemal całkowicie zdrowa jestem :-p ! tak więc w sobote jeśli wszystko wypali to sie pochwale że ktoś do mnie przyjedzie :-p :-)


mieszkanie ogarnięte więc teraz Was poogarniam ;-)


dawidowe
mam nadzieje że Laurka szybko odnajdzie sie w nowej grupie :-) i że ją też zdominuje, a co :-)

happy wracaj kobieto bo jak to ja sama mam być tak wcześnie rano na forum? buuu weź no...ja chce znów Twoje długie posty, ja chce znów zaczynać dzień uśmiechając sie do monitora :tak: obiecuje, kupie Ci żelki :-) no tylko bądź znów, bądź!

makuciek udało Ci sie alicjowe pobojowisko ogarnąć? kurcze no kilka minut temu sprzątałam a Isia już zaczyna "swoje" porządki :baffled:

malutka przykro :-( mam nadzieje ze jak najszybciej pozbędziecie sie tego paskudztwa :-( przytulam :***

i przytulam mocno mocno Idusie, sariske, makuc, nat i happy :***** wszystkie razem i każda z osobna :*****

a do małej mi chciałam tylko napisać że Cię cały czas podziwiam że jeszcze na tą uczęlnię masz siłę biegać

bo mała mi to pewnie na szpinaku jak Papaj jedzie :-p :-)

mamaagusi i jak u Was pogoda? u nas tak lało...oczywiście jak robiłam zakupy, teraz jak jestem już w domu to oczywiście przestało :confused2:

a ja się zbieram, choć za oknem masakryczny deszcz...

o widze że na Ciebie też sie deszcz uparł..w takim razie dużo ciepła przesyłam zeby Cie czasem jakieś choróbsko nie złapało :*****

kania biedna Oliwcia :-( pewnie ją jeszcze boli, maluszek kochany :*******

sariska popieram kanie - poduszka jak nic :-D

dorisku Iś dzielnie nam pomagała przy ubieraniu choinki :-) najbardziej interesowały ją...pudełka po bombkach :-D a co do samej choinki to stoi na stoliczku więc tylko pierwsze gałązki są w zasięgu łapek Isi. Ale o dziwo niczego nie ściąga :szok: wczoraj jak powiesiłam cukierki to próbowała zwinąć jednego ale po chwili odpuściła i od tamtego momentu mam spokój. na razie :-D
A co do samej choinki to ja po prostu uwielbiam Boże Narodzenie, choinkę i ten cały klimat, mój małż jeszcze bardziej :-) dobraliśmy sie :-p

kania w widzisz ja też jestem pedantka a przynajmniej mam ku temu predyspozycje bo u mnie musi być wszystko na swoim miejscu i ogólnie np nie siądę do komputera jeśli mam w zasięgu wzroku jakiś bałagan, pusty kubek itp. dlatego mój tak mnie denerwuje jak wszystko porozrzuca, wszystko po sobie pozostawia (mała mi dokładnie jak Twój G. kurcze te chłopy :-p ) wrrr a wie że ja i tak posprzątam bo mnie to będzie kuło w oczy.

ragna fajny pomysł z tym zestawem! kurcze szkoda że moja właśnie sobie nowy kupiła...

mała mi świetne bluzeczki! mamie na pewno sie spodobają :-)

ikuś ciesze sie bardzo że u Was lepiej! wspaniałe wieści :-) !
 
Ostatnia edycja:
Przelecialam niechlujnie ale gorączkę mam od rana do tego musiałam wyjść po coś na obiad i się jeszcze mocniej zalatwilam pospalam do 8.30 dziewczyny które pytaly o moja rozmowę z k wyglądała tak ze ja mu mówię o pracy o zaletach a on ze dobra nie ma problemu jak chcesz to idź przecież ci niezabronie ale myślałem ze skoro mam wkoncu wolne to nadrobimy ten czas będziemy mogli spędzać razem znowu wieczory może uda się wyskoczyć gdzieś na dwa dni z dziećmi ale skoro wolisz ten czas spędzać w pracy to ok i bądź tu mądry i pisz wiersze o kasie nawet niemowilam bo odp znam na wylot to co ty zarobisz w 2tyg ja mogę zarobić przez week a ty nie musisz się męczyć niewiem do 19 mam jeszcze czas ale ta mina tkwi mi w głowie strasznie

Doris super ze będziecie mieć swój domek ja tez mam takie mazenia ale kredytu mój k za nic niechce a zeby zarobić to musiałabym z dziećmi kuksu jesc:-D
Nat przeczytałam twój post z zapartym tchem niestety niewiem o co chodzi z tym zamkniętym widocznie była jakaś EliminCja czy cus a już chciałam się. Na zamknięty wkrecic ale widzę ze nie pora
Dawid we powodzenia dla laurki mój Bartek szybko tez przeszedł do starsza ów i był bardzo zadowolony
Efa jak się czujesz wszystko dobrze?
Kahaa trzymam kciuki zeby wszystko było na 6
sheeney mnie tez wkurzaja takie zdjęcia niewiem kogo to śmieszy
Alicja u mnie jest to samo proszę mojego k zeby nie zrobili mi bajzlu bo się nasprzatalam a w 5min jest gorzej jak po bombardowaniu ale to dlatego ze mój k na wszystko pozwala dzieciom robta co chceta
Ika super ze jesteście już razem
Kania oj biedna Oliwia płakała wszystko przez ta długa przerwę napewno w pon będzie już lepiej chcialabys mieć 30 nie gadaj ze jesteś starsza
Sariska mnie w pl to nawet z wielkim brzuchem nie przeuszczali kiedyś jedna baba mi powiedziała ze jeszcze niemam dziecka to mam czas zeby sobie posiedzieć lekarz słyszał wyszedł z gabinetu zjechał babie i kazał wszystkim ciężarnym iść bez kolejki minę miała piękna
Wiecej nie pamietam ale postaram się nadrobić jak tylko czaszka przestanie mi dymic
Acha gdzie jest ida wracaj tu kobito
 
Alicja wręcz taktycznie ;-)A tak apropo zawsze jak pisze do ciebie mam przed oczami moja szwagierke alicje tyle ze jej mogłabym napisać góra wesołych świat i to dwa razy w roku:-D
 
reklama
Hej! ja na chwilkę.
Sukienka wymieniona:-D. Dzięki Kubie poczułam się dowartościowana:tak:. Jak zobaczył mnie w sukience w domu,to powiedział(dosłownie:tak:). "Łaał,mama,wyglądasz jak laska!"

Całuję tylko kaniową Oliwkę w stópkę:*

Nie wiem,czy dam radę być wieczorkiem,bo mama do mnie zadzwoniła,żebym z nią wieczorem pojechała do galerii. Pewnie chce,żeby jej w czymś doradzić:tak:. Cieszę się z tego niezmiernie:cool2::happy2:.

Buziole dla wszystkich,które tego chcą czy potrzebują:***********
 
Do góry