reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

beti a wiesz, że ostatnio mu pisałam, że się tu troszkę źle dzieje nie wdając się w szczegóły bo nie chcę się denerwować to stwierdził, że szkoda, że w roli mediatora nie może wystąpić:-D
kania ja myślę, że jeszcze trochę i przeze mnie psychiatrii będzie miał dość...... choć nie ukrywam, że psychiatrą byłby dobrym
 
reklama
Mała mi zagladnij mu do buzi może jakaś zabawka rozciol dziaslo i go teraz boli może stad ten brak apetytu
Dziękuje dziewczyny za rady wieczorem z nich skorzystam zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Mała_mi u nas krwawiące dziąsła były przy zapaleniu jamy ustnej.
Dawidowe a jak Laury buzia??? Goi się??? Je normalnie???
Mamaagusi myślę, że masz super przyjaciela i na pewno się od Ciebie nie odwróci a mediacja jest konieczna czasami. Nawet kiedyś chciałam kurs w Lbl mediatora ale po co mi, jak w moim zapyziałym o robocie po takich umiejętnościach i kwalifikacjach mogę pomarzyć...
Zmykam powiesić pranie i po moją Kundzię, mam nadzieję że nie płakała w ciągu dnia za mamą.
Miłego dzionka mimo wszystko Wam życzę.
 
mała_mi i musiałam się"cofnąć do tyłu",żeby przeczytać dokładniej twojego posta... Ehhh,jakaś mało rozgarnięta jestem:dry:. I przykro mi,że straciłaś kogoś,kto był ci kiedyś bliski:****

A co do pierogów,to... w sobotę się będzie u nas działo:-D. Mama z moim małżem będą robić pierogi z kapustą iwłasnoręcznie zebranymi grzybami:tak:. A będzie się działo,bo tych pierogów będzie jakieś może 200 szt:tak:;-). Więc zapraszam:tak:. Po świętach jeszcze będą,bo zawsze je mrozimy"na potem"
 
Makuc to tymbardziej mi smutno
Nat zostawie to bez komentarza, bo niestety nie spodobalo by Ci sie to co bym napisala....
I temat koncze, bo w sumie nie moj spor....
Czarusiu Ciebie tulam :) mocno
Mala.mi mojej chrzesnicy zabki wychodzily i krawily. Bardzo mi przykro z powodu smierci bliskiej osoby tulam
Emis :*
Wioli pisz smialo, bo to wlasnie o to chodzi
 
Emis ja tez się wpraszam na pierogi moja mama już zrobiła na święta nawet chciała mi dzisiaj je dać żebym nie robiła obiadu ale jakbym zjadla je teraz to na święta już by mi tak nie smakowaly wiec czekam cierpliwie
Sariska ty pisalas ze piszesz z przychodni byłaś u lekarza?
Doris jeszcze nic nie pisała wzywam cię kobitko i o posta proszę
 
Wrocilismy ze spacerku,na dworze lekki mroz ale calkiem przyjemnie ,zaszlam do tego sklepu z ciuchami i taki shit,ze za darmo bym nie chciala.:no:

Ide nakarmic synusia bo głodnyyyy strasznieee

Emiliab nie moglabys troche przysłac tych pierogow???Ja kocham pierogi!!!!!! Na pewno bede robic na swieta z kapusta i grzybami ale to jeszzce troche a juz bym zjadła!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sheeney tylko ja na te pierogi czekam mniam mniam..i fajnie, ze spacerek sie udal. U nas ukewa i siedzimy w domu
Wioli dziekuje, ze pytasz. Bylam u lekarza, ale oprocz badan nic a nic sie nie dowiedzialam, a myslalam, ze serduszko poslucham i mi smutno ....
 
Do góry