reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
frogg, elizabennet wszystkiego naj z okazji pierwszych urodzinek dla Waszych syneczków:)))

renataborysek, cambria, daa, Gosia gratki suwaczkowe:))

dobranocka super wieści!!!:)) trzymaj się dzielnie, już niedługo:****jak to "chyba":p::p

dawidowe gratuluje kolejnego zębolka:)

natolin właśnie małej mi już chyba od tygodnie nie było, to do niej niepodobne

My dziś dzionek spędziliśmy rodzinnie w 3 nad jeziorkiem.....pogoda była cudna, aż nie chciało się wracać do domu:///
 
Witam się z Wami w ten niedzielny wieczór.
Na początek chciałabym złożyć Frogg, Elizabeth - Waszym Dzieciaczkom Wszystkiego Najlepszego w okazji 1 roczku oraz suwaczkowe gratulacje z okazji okrągłej miesięcznicy Renacieborysek, Cambrii, Daa, Gosi i Waszym Pociechom.
Dobranocka super waga Wojtusia, jeszcze chcesz czekać? Ja to pewnie bym już chciała mieć to za sobą.
Dziulka, Natolin u Nas szczotka też ma branie.
Margerrita wy też za tydzień urządzacie urodzinki? Super, że Patryk przekonał się na dobre do wody, że zakupy udane.
Gosia zazdroszczę takiego spania u Amelki.
Dawidowe super, że lokator się znalazł, że Laura już się zaaklimatyzowała na dobre w żłobku, gartuluję 6 ząbka.
Mała_mi co u Ciebie???
Ika216 zazdraszczam takiego wypadziku nad jeziorko.
Makuc a co u Ciebie??? Coś przez weekend mało Cię było, pracowałaś???
Roxannka jak Patryk???

Powiem Wam, że tak fatalnej nocki nie miałam od narodzin Oliwii, spałam zaledwie 3 h w ciągu tej nocy, od 3 do rana kosmos zero spania :-( Od 19 do 3 pobudki średnio co 45 minut. Przyczyna - mamy dwie dolne dwójki, na dodatek wysyspka na plecach, plamy na buzi, wczoraj stan podgorączkowy plus 4 kupy a dziś temp. brak, kup też. Byłyśmy dziś rapem 15 minut na spcerze bo wiało jak w "kieleckim" a Kundzi dalej z nosa się leje więc ze żłobka jutro nici a ja od jutra pracuję więc na pewnoe wesoło będzie.
Szczerze jestem kłębkiem nerwów od piątku i wszystko się odbija na mojej rodzince, z mężem kontakt nadal chłodny, wczoraj jeszcze sobie przeskrobał...
 
Hej!
Frogg,elizabennet wszystkiego najlepszego z okazji roczku dla was i waszych skarbów:happy2:
renataborysek,cambria,gosia gratki suwaczkowe:-)
dobranocka ja mam cały czas kciuki zaciśnięte za ciebie i Wojtusia!
ika super,że udał się wypad nad jezioro! A jakie jezioro odwiedzacie?
Kania łomatko:szok:. No to miałaś nockę straszną:no:. Mam nadzieję,że to się juz więcej nie powtórzy. No i gratuluję ząbków!
dawidowe tobie też gratuluję 6 ząbka!

Więcej nie pamniętam;-)

Wczoraj zabrałam się za cd porządków. Otworzyłam szafę,z której wyciągam ciuchy od czasu do czasu i... wyleciał mol(mól?). Wyciągnęłam więc wszystkie ubrania na balkon,żeby się przewietrzyły i jutro śmigam po jakąś rzecz na mole... Poza tym wyprałam firanki z pokoju Franka i... wygniotły mi się w praniu(niepotrzebnie odwirowałam) i teraz nie wiem,jak się zabrać za jej prasowanie-toż to takie delikatne:-(

No i wyciągnęłam kurtki zimowe-tylko nie wiem po co? Ale tym to się nie martwię;-):tak:. Super dzisiaj było. Ciepło,sympatycznie:tak:. Nie tylko na spacerze...

Małż śpi,a jak się "tyskuję":-)
 
Witam dziewuszki!
Ja tylko wpadam złożyć wszystkim świętującym dziś i wczoraj szkrabom WSZYSTKIEGO THE BEST!!!
Jestem mega padnięta i zapijam zmęczenie desperadoskiem :-D wczoraj roczek, dziś kolejni goście z dziećmi, więc weekend pełen wrażeń! Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo zmęczeni :-D najważniejsze, że Julka zadowolona, my odeśpimy :tak:
Co do imprezki opisałam na odpowiednim wątku oraz wrzuciłam fotki! Oglądać kto chce, bo co niektóre usunę niedługo! Tak apropo to przydałby się jakiś zamknięty na zdjęcia, bo jakoś nie zabardzo lubię wrzucać je w publiczny! Jutro poczytam co tam u Was!
Aha i najważniejsze! Julcia nawet wczoraj dostała prezent od ząbka!!! Wyszedł kolejny bezobjawowo!! :tak:
Całuski dla Was!! Do juterka!!
 
doriska jak tam w pracy? bopisałaś że coś z szefem jakieś spięcie

e-lona jak zdrówko?

kasis moja też nie robi tegoco wypisują w danym skoku. ona czegoś nie robi a robi szybciej coś innego.także spokojnie. nie można dzieci w tabelki wsadzać.

kroma współczuję upadku złóżka

kania jak się oliwia w żłobkuodnajduje?

makuc ja też mam prawko i teżnie mogę się zebrac do odświeżania tego..

luty małgos,mona6061, sarisa, kathee, renataborysek gosia, cambria, daa gratki suwaczkowe

mała mi jak się kuzynka czuje?

roxannka jak patryk? plamki na policzkach zniknęły?

ida gratuluję misi 2 ząbka

beti odczytaj pw:*

makuc i jak tam po uderzeniu z panelami? ma alutkaśliwę?

sariska fajnie, że macie już nowe mieszkanko

elwirka jak nastrój

happy jak zdrówko twojego M?

dobranocka gratuluję ząbków

emiliab jak małż? ciśnienie ok?

czarodziejka, nice, conciata, frogg, elizabennet, wszystkiegonaaaaaaaaaaaaaaj dla waszych dzieciaczków z okazji pierwszych rodzinek!!!!

roxi jak zdrówko twoich mężczyzn?

efa gratuluję wygranej. a co do płci dziecka to takjak moja siostr. miała chłopca a w 9 miesiącu się okazało że dziewczynka

ika zdjęcia dodam na zamknięty dziś lub jutro.zobaczę jak się wyrobię

dobranocka trzymam kciuki żeby wszystko z porodembyło ok. i informuj co u ciebie

dawidowe gratuluję ząbka
normalnie sama jestem z siebie dumna, że nadrobiłam ten tydzień:-)
 
Paolcia na zamkniętym jest miejsce na zdjęcia.Tylko wstawianie ich jest małym problemem.Ale na pierwszych stronach jest wsztsko opisane,więc dasz radę:-)

mamaagusi normalnie jestem pod wrażeniem:tak:. A małż już oki. Ale musi się kontrolować...
 
Kania współczuję nocki. Nie dziwię Ci się ,że poddenerwowane chodzisz....tyle rzeczy naraz na Ciebie spadło....oby katarek szybko Oliwce przeszedł i nocka była lepsza cobyś się wyspała*****

emiliab jeździmy w kilka miejsc bo u nas wkoło dużo pięknych jezior...przeważnie Niesulice, Łagów i Pszczew a dziś byliśmy w Sławie:))

paolcia super, że urodzinki się udały:)) nas czeka imprezka w niedziele. gratuluje zębolka:))
 
emiliab dzięki za wiadomość, ale póki co nie mam tam dostępu, więc myślałam o utworzeniu innego zamkniętego :-D ale się zakręciłam jak termos :-D chyba ten despe mi szum w głowie robi! :sorry2:
 
reklama
Do góry