reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

widze że nic nie piszecie to ide się szykować na spacerek i do biedronki. Tylko niunia śpi już prawie dwie godziny. Chyba odsypia żłobek.
 
reklama
Halo, dzień dobry:)
Jak mnie tu dawno nie było..
U was pewnie dużo zmian. Zaraz wezmę się do czytania i moze choć 1% nadrobię.
Adaśko śpi już 2,5 godziny. Odsypia nocne imprezowanie:p
 
A my dzis do 7 spalysmy,mala stwierdzila ze weekend to da mamie godzinke dluzej pospac:-) wlasnie mamy druga drzemke dzis a ja nadrabiam zamiast sprzatac i w koncu na dworze bylysmy hurra i od razu dziecko inne nie takie marudne.
 
hejka
witam deszczowo
happybeti, cass, aniawa, kruszynka - gratulacje dla waszych maluchow
roxanka jak udala sie wizyta?
mamaagusi - nie martw sie, do zebow nie ma sie co spieszyc, im pozniej tym lepiej. pozniej zaczna sie psuc...
dawidowe - co to jest kiri? moje dziecko glownie jada kanapki z bialym serem i jejkiem ewentualne, a kiri mnie zaintrygowalo. a wedzonego losisia kiedys kupilam przez przypadek, mlody wciagnal, tylko go najpierw obgotowalam.
kahaa- my nawet nie mamy żadnej gadającej zabawki-"zemście Chińczyków" nasze zdecydowane "nie":-D:tak::-p

nam sie nie udalo tego uniknac. wiekszosc grajacego paskudztwa podostawal, ale sama tez mu jedna kupilam. niestety on je bardzo lubi...

czy tylko moje dziecko sie jeszcze budzi w nocy - nieraz mu sie i ze 3 razy zdarza, ale dwa to minimum... :cool:
 
Cześć mamusie :-) wita Was zakatarzona Alicja :-p trzeba było nie wykazywać sie altruizmem i nie przytulać tych wszystkich usmarkanych, płaczących trzylatków :rofl: ;-) mam tylko nadzieje ze Iś nie zaraże i oczywiście że do pon mi przejdzie :blink:

wtajemniczonym z zamknietego powiem ze a propo dachu na razie cisza, tzn mamy sie kontaktować z administracją :/ dziś miała być "ekipa dachowa" ale jakoś żadnego gościa nie widze, chyba że wszyscy bezszelestnie weszli na dach i pracują tam tak cicho że moje wyczulone na najcichsze kwękniecia Isi ucho ich nie slyszy :dry:

tak więc snuje sie z kąta w kąt, smarkam na potęge i sie użalam nad sobą :-) za to w czwartek postanowiłam sie dowartościowac i zaszalałam z wizyta u fryzjera :-p i oczywiście powiedziałam że nie mam żadnych oczekiwań co do fryz zdaje sie całkowicie na fryzjerke. Ta sie ucieszyła i poszalała :-D jak mi wreszcie małż z pracy wróci to może uda mi sie go namówić żeby mi jakąś fotke strzelił ale od razu ostrzegam że wyglądam..kompletnie inaczej, sama sie jeszcze nie moge przestawić ;-)
 
happybeti, cass, aniawa, kruszynka wszystkiego naj dla Waszych pociech!!!:))

Roxannka o tak najlepsze towarzystwo do imprezowania to właśnie z palarni;))) dlatego na studiach tak strasznie się rozpaliłam ale też nie mam zamiaru wrócić do tego nałogu....jak sobie pomyśle o cuchnących palcach i ciuchach to mnie całkowicie odrzuca;) a i jeszcze w portfelu mniej a teraz takie drogie fajki są:szok:

mamaagusi nie martw się:***zobaczysz jak Agusi wystrzelą zębolki to jeden po drugim polecą;))

Aluś dużo zdrówka i czekam z niecierpliwością na foteczke nowej fryzurki:))

A ja podobnie jak Roxannka mam spotkanko rodzinne tyle że nie z braćmi bo ich nie mam a z siostrzyczkami:))) będzie wesoło:))
U nas dzis piękna pogoda a jutro upał więc muszę mężulka zmolestować coby nad jeziorko jakieś jutro pojechać:)
Miłego dzioneczka kochane:))))))))))))))))
 
moje dziecko już jest chyba całkiem zdrowe, bo rozrabia na całego :-/
i stwierdzam, że jednak jak dziecko śpi w ciągu dnia ciurkiem tak z 1,5h to zupełnie inaczej wygląda życie i można mieć siłę na różne rzeczy, a tak to niestety :-(
czekam dzisiaj wieczoru. cały dzień praktycznie sama na placu boju.
 
kahaa Kiri to taki serek topiony. Sa trzy smaki śmietankowy w niebieskim pudełku, ziołowy w zielony i szynkowy w rózowym. Młoda wcina smietankowy. Pakowane są w 6 kostek w pudełku. Ja kupowałam to i w Tesco i w Carefourze.

A my już po spacerku, niunia wciagneła maliny i monte :zawstydzona/y: a teraz błogo byczy się w łóżeczku. O 17 mam wizyte na ogladanie pokoju. Już miałam wczoraj trzeciego chetnego chłopaka ale że mi nie pasowlai to zrezygnowałam Była tez fajna dziewczyna ale ona potrzebuje do pracy zaświadczenia o zamieszkaniu a ja tego nie mogę jej dać. Ma popytać u znajomych i jak załatwi to w poniedziałek zadzwoni. Juttro też o 17 przychodzi chłopak wiec cos tam się kreci.
 
reklama
Do góry