reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
monimoni, jak fajnie, że piszesz :-). Nawet przelotem.
Mam nadzieję, że pracka fajna :-).
Życzę zdrówka!

Co od jedzenia, to mój Olek je więcej ode mnie ostatnio... I się ładnie zaokrąglił, ja tego nie widzę, ale podobno rośnie, jak na drożdżach.
 
oli spi a ja dzisiaj kisielek jem ;-) wiecie co ja to z moim M to sie chyba juz nie dogadam dla malej jest super ale my sie niedogadujemy od ostaniego wybryku :-( no to sie wygadalam
monimoni duzo zdrowka
efa super ze olkowi dopisuje apetyt
dawidowe niewiem ale ja wole pepsi ostatnio niemam ochoty nawet na piwo
 
Ostatnia edycja:
NANCY poszę:)

SIbata w ręku. a Ty DAWIDOWE zadziwiasz mnie ostatnio. Ty i %? :)))))) nieee no chooo do LBN napijemy się razem :-D
ELWIRKA przykre to co piszesz. Może jest jeszcze jakas szansa?
EFA skok paszedł won to i Olek ładnie jeść zaczyna:))) oby tak dalej!
MONI zdrowka!
EMIŚ a Ty z Tyskim nie romansujesz dzisiaj? cieszę się, że dzień udany. Uwielbiam wode a tego lata ani razu nie byłam nad jeziorem bądź tym podobnym akwenem wodnym [o morzu nawet nie wspomnę] :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry