reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Jestem już, maraton po sklepach zaliczony, wszystko w domku już pozabezpieczane ;-) w dodatku udało mi się kupić do pokoju Ptyśka super naklejki na ściane i wieszaczek na przedpokój :-) jak bede miała chwilek to zrobie fotki :tak:


kania,
mam takie same zagadki niestety ... u nas już plamek nie ma ale teraz jakieś krostki i nieck ktoś mi teraz po wie co to :confused: czasem brak mi na to siły :-(

uska
, współczuje takiego początku tygodnia, oby teraz było tylko lepiej!

emiliab, a wiesz że ja do tej pory nie dostałam @ :szok::baffled::eek:

elwirka, przykro mi że taki dołek cie dopadł, ale potem zawsze zaświeci słoneczko :-)

rysia, super, że wszystko się tak fajnie układa ... nareszcie ;-) no i zazdroszcze spotkania z sariską, a może byście się tak rozpędziły i do wawy zawitały :-p:rofl2:

ja mam wieści od maqcia :-) niestety albo stety (bo przynajmniej sobie odpocznie;-)) nie ma neta :no: pogoda średnia ale rekompensuje sobie to zabiegami spa :-)


A my dzisiaj z mężem mamy 2 rocznice ślubu! Wszystkie składniki na moje danie popisowe już są, więc wieczorem bedzie pyszne spaghetti z dużą dozą miłości :rofl2: a na deser lody z bitą śmietaną :-) mam nadzieje, że mąż zadba o % i bedziemy dzisiaj pracować nad polepszeniem naszych stosunków małżeńskich :cool2::rofl2::rolleyes2:
Wwybaczcie jeśli nie uda mi się już dzisiaj do was zajrzeć :sorry2: buziole :*
 
reklama
Haloł
Jak obiecałam nadrobiłam Was jupiiiiii i nawet nie wiecie jak tęskniłam za Wami. Ogólnie u mamy nie mam na nic czasu :-( cały czas nas ktoś odwiedza, albo my do kogoś idziemy ;-). Na a że pogoda do d.......... to chodzimy spać razem z kurami ;-). A wczoraj byliśmy w kinie :-) i byłam mega zadowolona. Zuzek niestety maruda straszna :-(, dalej płacze przy usypianiu, ale zrzucam to na zębiska, bo dziąsła opuchnięte na górze.... A dziś złozyliśmy dokumenty i Zuzek za miesiąc dostanie dowód osobisty :-), do tego załatwiamy wszystko z autkiem, ale chyba na środę nie będzie gotowy, bo coś tam jeszcze, ale juz we wrześniu do kraka go zabiorę :-). A no i właśnie rozmawiałam dziś z Rysią, bo w środę wracamy do Kraka i znowu przez Kielce ;-) tak więc wcześniej wysłałam info, że będziemy. Rysia dzwoni, ale odebrac nie mogłam, bo właśnie byliśmy u fotografa oddzwaniam i się ugadujemy co i jak :-) i jak już skończylyśmy gadać, mówię do M. kurcze wyobraź sobie, że Rysia mówi tak samo szybko jak ja :-) i od razu się usmiechnęłam ;-)
A tymczasem co zapoamiętałam ;-) jeśli kogoś pominę wybaczcie ok? Bo z pamięci, a moja nie jest taka perfekcyjna jak u HAPPY
Roxi spóźnione gratki dla Ptysia :-). A i życzę ocieplania z małżem :-). Choć mój też mnie dzis tak wyprowadził z równowagi( i czasem to robi kilkanaście razy dziennie i na dłuższą metę jest to strasznie męczące :-()
Efcia dzisiejsze dla Olinka :-). I życzę aby skoczek się kurczę już skończył
Nat szybkiego naprawienia Pudzianka
Happy pareo znalezione?
Kasia mam nadzieje, że małża na Zakopiec namówisz i w Kraku zawitasz :-).
Czarodziejko życzę kolejnych chwil luzu :-)
Dorisku, Sheeney udanych wakacji :-)
Mala mam nadzieję, że Lukaszenko lepiej
Dawidowe oj pewnie używaj używaj %. A i moja tez taka cyganicha dziś składaliśmy wniosek o dowód małej i co poszla do kobity na ręcę i ani myślała wracać ;-)
Kania przykro mi, że premii nie wypłacają(ale coś o tym wiem- moja obecna też takie narzuciła plany, że nigdy nie udało mi się wziąść. Ale jak już poszłam na L-4 to nie płakałam z tego powodu :-) bo dostawałam jakieś 300 zł więcej, więc wyzskują ludzi, ale dzięki Zuzkowi musieli trochę dopłacić do mnie hehe)
Ala cieszę się, że wesele się udało i to co napisalaś o tych młodych mamusiach to aż się włosy jeżą na rękach, lae ja też mam kilka newsów od mojej kuzynki(i szok). I HP zazdraszczam, ale jak znajdę chwilkę też się za niego zabieram (a i koniecznie zapodaj fotki z wesela, jak fotograf się uwziął oj to na bank będą piękne ;-))
Kasis sukienkunia śliczna i jak Ty laseczka :-)
Ida oj a Twoja czerwień ehhh też cudna i czekam na foto na modelce i bucićzki śłiczne :-)..... I też classic tylko hot classic :-)
Dziulka fajnie, że masz tydzień wolnego :-)
Cass zyczę, żeby młodszy model się naprawił :-)
Joli super, że jesteś :-)
Eliwrka jak u Was ząbek?wyszedł już? I jak malutka się ma?
Uska przykro mi, że malutki rozciął łuk brwiowy :-(, ale fajnie, że nic mu nie jest.
Kruszynka gartulację zaręczyn :-)

czyli tyle co mój rozumek mały spamiętał :-(. Pewnie czasu na zamknięty mi zabraknie a tak bym chciała tam zaglądnąć :-). Pozdrawiamy

Edit : ROXANKO wielu lat miłości i gorącej nocki
 
Ostatnia edycja:
My właśnie wróciliśmy z Lidla i mały zakupów. Kupiliśmy parę zabezpieczeń.
kania- z mężem tak sobie, sama nie wiem co mam już o tym myśleć, jakoś pobłądziłam ostatnio:baffled::-(. Właśnie po zakupach się posprzeczaliśmy.
dziulka to widzę że zakupy owocne :)
rysia85 to dobrze że jesteś w takim dobrym humorku i oby tak zawsze było:-).
Efa- wszystkiego najlepszego dla Olusia z okazji 10 miesiąca! I oby Wasz wyjazd wypalił.
sheeney- miłej podróży, wczasowania się i majsterkowania nad rodzeństwem dla Tomaszka:-).
roxannka wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu! Niech wieczór będzie udany a Ptyś da rodzicom spędzić spokojny wieczór bez atrakcji:-).
sarisa fajnie że znalazłaś dla nas czas. A tak na marginesie - dostałaś mojego sms'a po tym Twoim ostatnim do mnie? Bo znowu nie doczekałam się na odpowiedź..:-)
natolin rozumiem Twoją złość na męża i mam nadzieję że Piotruś się naprawi. Nasz ostatnio też robi bunt na łóżeczko, mam wrażenie że on się czegoś boi:-(.

Idę chyba odkurzać załączyć, bo syf. Oczywiście mąż jak mnie nie było nie mógł przed naszym powrotem odkurzyć, bo niby on CZASU nie miał. Szkoda że na kompa ma zawsze:baffled:.

Ciekawe jak tam makuc się ma.
 
Elwirka odpocznij, Oliwkę podrzuć mamie a Ty wybierz się na jakieś zakupy podobno kobiecie od razu lepiej jak sobie coś sprawi :-)
ja to bym dopiero wtedy doła dostała:-D
Alicja no niezłe mamuśki. nie ma co. nie bo nie.
Doriska miłęgo wyjazdu
Elwirka przytulam i życzę poproawy humoru
Agusia śpi. dzisiaj niby nie była marudna ale tak ruchliwa, że nie mam siły:-D małż znów na noc do pracy i znów pewnie zasnąć nie będę mogła...:-( poza tym byłyśmy dziś na dłuuugim spacerku i nogi mnie bolą okropnie
Efa gratki dla Olusia!!!!!!!!
 
Gratki dla Oluśia i Efy:))
Roxi wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu
Kroma a my też dwa lata temu 18 lipca czyli dwa tygodnie temu hehe
Elwirka bądz silna kiedyś przyjdą lepsze dni.
Małami spóznione gratki dla Łukiego i fajnie,że jesteście.
Natolinko Pudzianek napewno sie naprawi:)
 
reklama
efa wszystkiego naj naj dla Olusia:-)
natolin szybkiego naprawienia Piotrusia!!!!
doris udanych wakacji !!!!:happy:
uska współczuję dzisiejszych przeżyć!!
emiliab znam ten bóle.....ja już @ skończyłam i oby Tobie też szybko się skończyła bo mężusia rozsadzi jeszcze:happy:
Roxannka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!:-) udanego wieczorku:happy:
 
Do góry