reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Efa gratki dla Olusia i wczorajsze spóźnione gratki dla Ptysia od Roxi.

A mój Pawcio spędził noc u babci, byliśmy wieczorem w kinie u synuś został u mamy, zaraz do niego pędzę. Kurcze jeden wieczór a ja tęsknię jakbym go conajmniej tydzień nie widziałam.

Kania współczuję powrotu do pracy buuu....

Natolin mój Pawcio po powrocie do domu nie ma mowy coby zasnął w łóżeczku. Kładę się z nim na chwilę do łóżka i od razu usypia i go przenoszę. Próbowałam go odkładać i usypiać w łóżeczku, ale nie dałam rady, bałam się, że krzywdę sobie zrobi, po wstaje i puszcza się i leci na łeb na szyję.

Happybeti super, że miło spędziliście niedzielę.

Aaaa zapomniałam U NAS LATO WRÓCIŁO HURAAAAAA !!!!!!!!
 
witam nocka taka sobie Oli poszła spać o20 do 5 cztery pobudki dostala butle na snie i dospala do7,30 za to jak moj M o 5 wstalam do pracy to sie wybudzilam i spac nie moglam wiec sie nie wyspalam
kania miłego dnia w pracy
ika opli właśnie ma taki kubeczek
natolin życze naprawy dziecka
Efa gratki dla olusia
 
Oliwka zasnęła, praca wree ale oczywiście mam czas żeby Was podczytywać, coś dziś nas mało :-(
Nocka u Nas przespana więc jest super, mąż do pracy, ja do pracy a Oliwka bawiła się w łóżeczku do od 6.00 do 6.45, jedzonko i zabawa, trochę na mamie wiszenie ale większość czasu spędziła wśród swoich zabawek. Niestety mama popsuła humor czyszczeniem nosa (ojej całe osiedle Oliwkę słyszało). U Was też takie histerie by opróżnianiu nosa???

Happy współczuję nocki. O naszej Oliwce też mówią grzeczne dziecko :-) A co do picia z kubka, to my też już jej tak płyny podajemy ale rzadziej.
Natolin super że już wróciłaś, Piotruś hmmm na pewno się naprawi, trzymam mocno kciuki przecież jest najgrzeczniejszym dzieckiem na BB !!!
Kasia33 na jakim filmie byliście? też bym tęskniła :-) super że lato wróciło, u nas niestety jesień w środku lata :-(
Elwirka współczuję nocnych pobudek.
Paolcia a jak Julka? nic jej nie dopadło?
A jak tam nocka u Roxi, Idy, Makuc???
 
Ostatnia edycja:
Efa, Roxi gratulejszyny dla Waszych Przystojniaków :-)

Nat współczuje, ehh Ci faceci i ich genialne podejście do dzieci :***

kasis czyli bawiłyśmy sie razem :-p ? super!


a tak w ogóle to dzień dobry wszystkim :-) niedospana jestem strasznie ale warto było :tak: małżowi udało sie załatwić sobie na dzisiaj wolne więc będziemy mieli prawdziwy romantyczny wieczór z czego sie baaardzo ciesze :-D no ale minus też sie przypałętał: nastepnym razem przyjedzie do nas dopiero 14.08 :-( dwa tyg bez małża :-( ehh...na razie o tym nie myśle, ide pielęgnować mojego skacowanego ślubnego :-p

Edit:

kruszynka gratulacje z okazji zaręczyn!!!

Sheeney owocnych starań w takim razie :-p

Idusia wow super butki, Dziulencja to samo :-) jakaś bucikowa gorączka, hę? :-p ja sie chętnie dołącze i też coś kupie :-D

Makuc miłego wyjazdu, mam nadzieje że będzie CUDOWNIE! :-) :tak:

cass
buziaki dla Majuni :***
 
Ostatnia edycja:
witam porannie, wlasnie gotuje Leanderkowi zupke z kurczaczkiem ziemniaczkiem marchewa i por -nie wiem czemu ona kocha por od malutkiego..

pan do junkersa juz byl. wroci jutro. najlepsze jest to ze to arab, oni od dzis maja ramadan a jak wszedl to Leanderkowa zupka pachniala na caly dom a maz akurat kawe sobie lal.... juz czuje jak go musialo skrecac...

co do nocki- szczyt wszystkiego zeby rodzice budzili sie przed dzidziusiem:)))) my wstalismy o 8.30 a Leane o 9h. fakt ze wczoraj na powietrzu dlugo byla i na basenie tez.

wlasnie pomogla mi zjesc buleczke slodka:))))

zaraz jedziemy na zakupy.... wrrrr.... nie lubie tego specjalnie ale coz...trzeba...spadam
 
Dziulencja miłych zakupów ;-)

chciałam sie z wami podzielić:

na weselu miałam możliwość porozmawiania z dwoma mamami (dzieci roczek i półtora) i powiem Wam że byłam w szoku jak zaczęłam sobie porównywać ich dzieciaczki z Isią. Ich oba maluchy budzą sie w nocy na jedzenie, to półtoraroczne aż 3 razy :szok: ! Isia przesypia grzecznie całą noc, jedynie smoczkowy alarm sie niekiedy załącza ;-) u roczniaka cyc w dziubie na okrągło na zmiane z kciukiem. Ta półtoraroczna dziewczynka wszędzie chodziła z butlą. No i co chwila wołała "na rączki" obie mamy na przemian tak narzekały na swoje dzieci że nie mają na nic czasu, że mężowie kompletnie nic przy dzieciach nie robią, że dzieci na nich uwieszone, ze uspianie trwa wieki itp. aż mi głupio było bo nie miałam za bardzo na co namarudzić. wiadomo większość ich problemów to kwestia wychowania itp ale teraz widze że ten cały trud jaki włożyłam w Isie odnosi ogromny, pozytywny skutek. Odnośnie jedzenia jak im powiedziałam ze Iś je jogurty naturalne to wybałuszyły na mnie oczy z tekstem: "jogurty w tym wieku? przecież one mają te kultury bakterii, przecież nie wolno im dzieciom podawać!" zbaraniałam. Spytałam więc dlaczego nie wolno, przecież trzeba brzuszek uczyć trawić mleko krowie, a powinniśmy przyzwyczajać go małymi kroczkami, czy może lekarz im sam odradził jogurty i produkty mleczne? a one że nie ale przecież"nie wolno i już" :/ świetnie podejście. Ten roczniak cały czas na mleku, kaszkach i słoiczkowych obiadkach, bo mama "sama jeszcze boi sie mu gotowac, bo to jeszcze za wczesnie na normalne jedzenie" :szok: no i oczywiście narzekały strasznie na to że pierwszego dnia wesela nie mogły sie pobawić bo o 20.00 maluchy zaczeły płakać i marudzić ze zmęczenia, ze dzieci im całą młodość zabierają itp :baffled: naprawde poczułam sie jak z innej planety :/
nie wiem czy to wina regionu, podejścia rodziny, braku informacji
confused.gif
ale jedno jest pewne - jestem ogromnie szczęśliwa że Was mam :tak:
 
reklama
dziulka milych zakupow

oli robi drzemke
normalnie z dnia na dzen chyba dopada mnie dol moje zycie zrobilo sie nudne,wdala sie jakas monotonia codziennie to samo juz mam dosc przez to zrobilam sie nerwowa.macie jqkies rady co ztym zrobic
 
Do góry