reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kania, zawsze mnie wywołasz;*** nocka, hmmm, a jak napiszę że dzisiaj wypadł mój dyżur nocny to się domyślisz jak było? standardowo!!! alarm po 22 jakoś, w międzyczasie Mkowi "wlazło coś w krzyż" i dlatego właśnie dyzur nocny spadł na mnie (młoda musiała to wyczaić jakoś:/ bo o 1:30 już był alarm głodowy, pękła butla 260. pomiauczała o 6ej ale dospała do 7:45 i do 8 gadała z misiami;))) tak jak myślałam przespana nocka była jednorazowa chyba:(

wybywam dzisiaj do miasta na cały dzień więc zajrzę pewnie dopiero wieczorem:***
 
reklama
Witam -wpadam przeciągiem.Melduję że wróciliśmy z Ustronia Morskiego wczoraj.
Nie jestem w stanie nadrobić 7 dni także napisze że gratuluję wszystkim mamusiom i dzieciaczkom suwaczkowych "urodzinek".:-)
Ok spadam myć okno-mam pałera po wakacjach.Resztę napisze jak czas pozwoli.
BUZIACZKI:)
 
cześć mamusie,
na wstępie chciałam bardzo podziękować za gratki dla Łukaszka z okazji ukończenia 10 miesiąca! Kochane ciocie!
Pojawiam się dopiero teraz, gdyż w weekend przyjechał do nas G. i czas szybko leciał a wczoraj po południu wróciliśmy do Krakowa. Zasiadam do komputera dopiero teraz bo wcześniej odgruzowywałam chatę i rozpakowywałam nas.
Pogoda w Krakowie beznadziejna tak więc dziś chyba nici ze spacerku.

Dzisiaj pospaliśmy sobie z Łukaszem do 9 :)

Łukasz już ma mniejszy ten katar, chyba Nasivin soft pomógł ( happy dziękuje).

alicja super że czeka Was romantyczny wieczór, wykorzystajcie go w pełni i nie martw się te 2 tygodnie szybko przelecą!
dziulka miłych zakupów.
natolin a co to mąż narobił odnośnie popsucia Pudzianka?

To chyba na razie tyle, bo łukaszek mnie potrzebuje bo marudzi coś. Teraz będę już z wami na bieżąco, cieszycie się :)?
 
Alicja zatem tylko się cieszyć, że masz taką córcię :-)
Ida zatem współczuję nocki, ja miałam dziś dyżur i córcia chyba się nad mamą zlitowała, bo pobudkę mi zrobiła o 5.30. Mam nadzieję, że Michalinka w końcu się nad mamą zlituje i da pospać bez pobudek. Udanych zakupów, jeśli takowe planujesz na mieście :-)
Joli77 podrzuć troszkę energii :-) owocnego mycia okien, super że już wróciłaś.
Mała_mi super, że Łukasz lepiej się czuje a Ty? a z mężusiem jak? Jasne że się cieszymy :-)
Elwirka odpocznij, Oliwkę podrzuć mamie a Ty wybierz się na jakieś zakupy podobno kobiecie od razu lepiej jak sobie coś sprawi :-)
Dziulka udanych zakupów :-) pochwal się co kupiłaś !!!
 
uuuu Elwirka przykro mi :-( wybierz się jednak gdzieś, niekoniecznie na zakupy, może spacer, do koleżanki na kawkę i plotki jak mąż wróci z pracy zajmie się Oliwką. No to rzeczywiście nie halooo po 22 to za bardzo nie wyjdzie nigdzie, jedynie spacer w samotności.
 
Ostatnia edycja:
Jołłłłłłłłłłł

Normalnie u nas taka pogoda,ze szkoda jechac na Majorke ;-):-D:-D:-D:-D
Fajnie tak byc sobie razem i wcale nie mam dosyc i ciesz esie bardzo,ze cale 3 tyg bedziemy we trojke!!
Synus ma takie fantastyczne dni,ze zakocham go na smierc chyba.Smieje sie,ma tyle energii,ze szok:szok::-)
Nocki coraz ladniej przesypia ,chociaz zmienil sobie godzine wstawania z 8 na 7 ale ,ze jest tatus to mi nie przeszkadza.



Happybeti bylismy rok temu na tych pokazach sztucznych ogni i bylo super!Ale obawiam sie ,ze w tym roku nie damy rade bo nastawiamy sie tylko na odpoczynek w jednym miejscu..;-)

Natolin zycze szybkiego naprawienia Pudzianka i jednoczesnie mam nadzieje,ze nie czeka nas to samo:baffled:

Kania Tobie zycze "w miare" latwego powrotu do pracy

Dorisku oooo to Ty tez jutro jedziesz!:-):happy: Ja juz sie nie moge doczekac i szkoda,ze nie jedziemy dzisiaj

Alicja wspanialego wieczoru z mezem!!Naciesz sie nim tak,zeby starczylo na te dwa tygodnie!!

To ide dalej uskuteczniac ostatnie przygotowywania do wyjazduuuuuuuuuuuuuuu:-):-):-)


Zapomnialam:

Wszystkiego najlepszego dla OLUSIA!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Sheeney, Doris spokojnego pakowania i udanego urlopu :-) podeślij trochę słonka.
Doris zły nastrój nie minął? czemu nie cieszysz się na wyjazd?
Alicja właśnie mężem musisz się porządnie nacieszyć :-) co by jemu i Tobie starczyło na ten czas rozłąki.
Widziałam gdzieś Roxannkę na innych wątkach ale pewnie mega posta nam szykuje więc czekam z wielką niecierpliwością.
Makuc pewnie neta w hotelu nie ma, chyba że OPR D. poskutkował. odpoczywają od kompów i w końcu zajęli się sobą :-)

Skończyłam pracę na dziś :-) bardzo się cieszę że w miarę sprawie mi to poszło, Oliwka drzemie a ja na spokojnie zajęłam się sprawami poza pracowymi, czyli BB, allegro itd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry :-)
U nas nocka nie najgorsza, chyba jedna pobudka tylko albo więcej, ale nie pamiętam :rolleyes2::-p o 6 Patryka do nas wziełam i dospaliśmy do 7 :-)Poza tym koleżnka wczoraj z zaproszeniem nie dotarła bo zalało pół Wawy :shocked2:

efa,
suwaczkowe gratulacje dla Olusia :***
no i życze jednak udanej wizyty u teściów, może nie bedzie tak źle ;-)

dawidowe
, no nie poznaje koleżanki, taka alkoholizacja :szok::-D a z chipsów to ja uwielbiam Laysy Piri Piri :-)

dziulka, ida, super buciki!!! tez musze się wybrać na jakieś łowy ;-)

alicja, kasis, fajnie, że wesela udane :-) kasis, super wyglądałaś :tak:

sarisa :****

kania
, przesyłam ci dużo pozytywnych fluidków w tym ciężkim dla ciebie dniu, powrotu do pracy :sorry2: a co do relacji z mężem to właśnie takie zmęczeniu materiału nas dopadło, każde z nas jest przemęczone, nie wyspane i rozdrażnione a przy tym nie trzeba długo o jakąś kłótnie albo sprzeczke, tym bardziej że ja to nerwowa jestem i strasznie uparta oj ciężko się ze mną dogadać :-(
fajnie, że grillik udany, przynajmniej się troszke zrelaksowałaś :-) a przy czyszczeniu noska Patryś też się darł na pół okolicy :-(a jak wysypka u Oliwki, jest poprawa ?

kruszynka
, gratuluje zaręczyn :-)

sheeney, owocnego starania się o rodzeństwo dla Tomusia, ale żeby wam sie za szybko nie udało coby przyjemności troche z tego było :-D;-)

onesmile
, fajnie że jesteś, w takim razie czekamy na powrót do Edi i częstszą bytność na bb :tak:

makuc, kochana mam nadzieje, że pogoda w Nałęczowie jest cudowna, a nawet jeśli nie to wyjazd napewno bedzie udany, bo zmieniliście klimat i miejsce a to wystarczy dla poprawy nastroju!!! Buziole ślę i czekam na jakieś wieści :***

kroma
, no właśnie ja na mojego małża w sumie jakoś narzekać nie moge bo on dużo robi, ale ostatnio po prostu mnie wnerwia i jak coś zrobi źle to mi to przesłania wszystko co robi dobrze :-(

cass, życze szybkiej naprawy małej marudki ;-)

happybeti, nie przepraszaj bo nie ma za co, życzenia złożone a to najważniejsze ;-)

alicja, my świętowaliśmy wczoraj ale dziękuje ;-) no i brawa dla teściowej, kto by pomyślał, że tak swietna z niej opiekunka :-p

natolin, współczuje popsutego Piotrusia Pana :-(

doris, przykro mi że humoru u ciebie niet, ale wierze że jak już wyjedziesz to i humor się poprawi :tak: Ściskam :***


nie wiem co tam jeszcze miałam napisać, pewnie połowa tego co chciałam wyleciała z głowy :sorry2: Patryk zaczyna marudzić więc lece go ubierać i wybywamy na dwór, a po drodze do Lidla po zabezpieczenia bo do wszystkiego się już dobiera moja mała niedobzyzna ;-)
Miłego dnia dla wszystkich mamusiów i ich synusiów i córusiów :-):rofl2::-)

edit.
kania, jakbyś zgadłam z tym postem, ale czy on taki mega :p
 
Do góry