reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

paolcia zdrówka

ika wszystkiego naj z okazji rocznicy i miłego swiętowania:-)



Ach i jeszcze muszę skończyć galaretkę robić. Miałam upiec babeczki, ale skończyło się na upieczeniu szynki.
heh no ładna zamiana ale ja bym chyba babeczki wolała:-)

E-lona nie poradzę ci z melonem,bo...nawet nie wiem,czy go jadłam:sorry2:.
ladygab to zazdroszczę ogarnięcia:tak:
ika stosunkowo udanego wieczoru;-)

a wiesz, że też o tym pomyślałam, że nie wiem czy to jadłam:-D

Agusia śpi. Dzisiaj była bardzo grzeczna tzn była niegrzeczna i mnie nie słucha i psoci i nawet na balkon uciekła aaaa i aparat prawie popsuła i znów wyrywała mi włosy ale generalnie nie marudziła:-) i to się liczy. Małż w pracy, chlebek znów się piecze i mam czas dla was a was nie ma:baffled:
 
reklama
MAMAAGUSI niech psoci ile się da byle by nie marudziła;) mnie od dzisiejszych lamentow Alutka uszy bolą a z dotychczasowych pobudek wnioskuję, że nocka będzie dłuuuga i męcząca.
Co do ciszy na BB to od wczoraj tak jakoś... ciekawe co jest tego powodem? :confused:
Tylko MAQC niczym tyran pracy na BB ciągle swą wartę pełni :cool2:;-)
 
monimoni,moriam,E-lona -gratusie dla maluszkow :)))

witam wieczornie. u nas taki upal ze doslownie mozna sie zesrac... doslownie i wp rzenosni:))) zeby wstawac w srodku nocy i polewac sie zimna woda to juz szok...

Leane przespala juz druga noc od 20h (dzis 20.15 poszla spac), do 8h. tak wiec tatus wyspany, dziecko tez. po drugie zebiska jej ida jak nic tylko nei wiem ktore bo widze ze policzki ma napuchniete jakby u gory i rozowe. mozliwe ze to jedynki albo sama juz nie wiem.... zobaczymy.

w robocie zapierdziel ale jutro koncze o 12.30 i dopierio ide w sobote na rano do 12.30 i poniedzialek mam wolny:)))))))))) laska z ktora pracowalam rano stwierdzila ze jestem niemozliwa bo w godzine zrobilam lodowe miesa,wyczyscilam na glanc odmrozona lodowe z ryb, zalaczylam i wlozylam towar spowrotem (co jakis czas robimy takie odmrazanie lodowek itp), paleta swiezosci typu sery, jogurty itp i jeszcze zaczelam palete alkoholi.

w poniedzialek udalo mi sie w koncu umowic spotkanie u mechanika bo w moim polo mam do wymiany tarcze i klocki hamulcowe bo we wrzesniu kontrol techniczna. trza porobic.
a zapindalam po autostradzie 130 wiec hamulce wazne:)

poza tym u nas zapowiadaja gwlatowne burze.... masakra..okropnie duszno....

wlasnie wcinam czeresnie.

dzisiaj po sapcerze z Leane wypilam zm ezusiem butelke rozowego wina na aperitif:)) zimne z lodowy winko rozowe i na dno szklanki 0.5cm syropu grejpfrutowego, polaczenie super i smak tez.

z glizdusiem malym sie powydurnialam w kapieli ze caly blok nas slyszal chyba tak zesmy sie smialy:)))ona mnie widzi i od razu sie smieje:))) wrocilam zp racy, maz akurat dawal jej obiadek a Leane nie pasowalo cos (albo przez upal albo zabki) i odstawiala jazde tatusiowi. no wiec stanelam kolo niej i mowie smiejac sie " lobuzie masz ladnie zjesc bo tatus bedzie smutny" no i zjadla:))) potem siesta.
tak w ogole dzisiaj tesciu przyjechal i zostal z Leane. bawili sie super.Leane dziadkowi "opowiedziala" historie o naszym wentylatorze przy zyrandolu:))) lezala na podlodze i patrzac na niego i na tescia gadala jak najeta... pieron wie o czym.... wazne ze sie malej podobalo bycie z dziadkiem:)))))

potem tatus i tesciu pojechali po kosztorys do mojego auta a jak Leane odpadla to i ja tez! pospalaysmy obie do 16h:)))))))))))) no i zmiksowalam malutkiej banana jablko i nektarynke:)) wciela jak nic:))))

no i juz nie wiem co mialam pisac...


IDA, ALICJA, MALA MI, i inne-wracajcie!!!!:)
 
reklama
Dzisiaj zostaję, piję drinka jem chipsy i oglądam film, więc jestem pytajcie o co chcecie, bo was już nadrobiłam, matko ile mi to zajęło!
aaaa i dużo cierpliwości, mądrości i spokoju w podejmowaniu decyzji dla elwirki choć nie do końca wiem o co kaman
i dla dawidowe wytchnienia!
 
Do góry