reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hejka!
monimoni , e-lonko, moriam, suwaczkowe gratki dla Was i Waszych milusińskich!!!

Normalnie jeden dzień człowieka na forum niet i ciężko Was nadrobić! Ja się niestety pochorowałam. Julinka zdrowa na szczęście! Ja tam się wyliżę! I jeszcze moją mamę zaraziła :tak: Wczoraj mieliśmy z małżem 3 rocznicę ślubu :tak: przyniósł mi piękny bukiecik, a wieczorem jak Julcia zasnęła pojechaliśmy na kolacyjkę! :tak: Ogólnie było tak sobie bo samochód nam po drodze się zepsuł i musieliśmy wrócić po inny. No ale cóż poradzić, przypadki chodzą po ludziach! A po nas ostatnio depczą :-D to tyle na razie muszę trochę Was nadrobić!
 
reklama
Efcia to pijcie duzo i wiesz o tym, ze szczepionka na rota nie działa na każdego rota. A tym swinstwem tez mozna sie wszedzie zarazic :-( , my tez myslelismy, ze zatrucie KFC a jednak nas rota dopadł(tylko skąd dlaczego?) na szczescie Zuzka nie dopadło. I jak nadal ma biegunke to staraj sie ryzowe rzeczy najlepiej kleik ryzowy.
Dawidowe jak Laurka??
Dobranocka super, ze Justysia juz gorączki nie ma i miłego wieczorku. Ja nie mam co liczyć, że ktoś do mnie zawita, tak wiec popoludnie i nocke spędzam z córcią ;-)
Sugar fajny widok jak sie budzisz, a maluszek kuka na Ciebie i się uśmiecha co ??
Lady ja tylka marchewki sadzilam, ale odkąd Zuzek jest na swiecie to nie mam czasu na marchewy :-( i pewnie mi juz tam wszystko uschło.
Doris "Mareczku" w związku z tym, że dziś ze mnie ziejesz i łapiesz za słówka do odwołania zostajesz MARECZKIEM :p
Makuc pochwal się co postman ma przynieść??
Kania doleciał gołąb??
E-lona super, ze Laura usnęła :-)
Elwirka kurcze tak szybko wybaczyłaś?? Tylko się nie daj jak wróciłaś, żeby cholera znowu nie przegiął(bo domyślam sie , ze skoro sie w yporwadzilas to było powazne)

edit : Paolcia kolejnych lat miłości :-) i szkoda, ze auto popsute :-( i zdrówka dla Ciebie
 
Sarisa duzo lepiej. Maksymalna temperatura dzisiaj to juz tylko 38,1 ale tez długo było 36,9. Teraz sobie spi. Mysle ze jutro pojde z nia na jakis godzinny spacerek. Chyba ze bedzie wieksza goraczka.
 
Sarisa wzieła tydzien zwolnienia i siedze w domu. Dobrze sie złozyło ze do rodziców nie pojechała poniewaz obkładaja blok i wierca tak ze ja nie słyszała nic przez telefon. Wiec sie złozyło. Mysle ze do piatku zrobia.
 
O, jak fajnie że Laurze też gorączka spada! Dawidowe, a jak tam Twoje samopoczucie...?

Efa, taki rosołek cud-miód potrafi zamulić nie jeden zdrowy dorosły żołądek! Niby to samo zdrowie i zupa rekonwalescentów, ale ja tam w tym nic zdrowego nie widzę i chyba po prostu nie trawię... Justyna za rosołkiem nie przepada, ma po mamusi ;-) Całe szczęście odkryłaś winowajcę (mam na myśli teściową, a nie rosołek ;-))

Sugar, a jak Twoje zdrowie?
 
joł, joł, joł:)) wieczorową pora maqc wita:)

SARISKA DORIS mi sweterek, którego obrazek na modowy ostatnio wrzuciłam, zakupiła i przesłała, bo u nas takich niet..
DAWIDOWE, DOBRANOCKA ciesze się, że temeratura powoli odchodzi w zapomnienie!

własnie chłodze sobie gingersa. mniaaa.
 
monimoni, e-lona, MOriam duuużo zdrówka dla Waszych pociech!!:-)
happy moja też często się na wózek obraża, w ogóle ostatnio nie bardzo chce jeździć w nim, najchętniej to by tylko chodziła.....z jednej strony to się dziecku nie dziwie....tyle miesięcy uziemienia:)
doris fajnie, że możesz troszkę w pracy poczytać bb u mnie nie ma ostatnio szans...roboty mase a do tego okres urlopowy się zaczął więc mniej ludzi do pracy i za nich też trzeba pracować://
emiliab oby Frankowi szybko zębolki dały spokój,,,aż sie boje co bedzie u nas jak zaczną sie wyżynac://
makuc, sariska, doris aż strach z Waszymi małżami dzieci zostawić jak oni tacy nieuważni!\
Kania super wieczorek......też mi tego baardzo brakuje:!!
efa zdrówka dla Olka!!
paolcia zdrówka!


Wpadłam na chwilunie Was podczytać i uciekam bo dziś mamy taką naszą małą rocznicę bycia ze sobą i robię romantyczną kolacyjkę:)) Hmmm mam nadzieję, że będzie to stosunkowo udany wieczór;-):-D:szok:
Miłego wieczorku!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry