reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

LADYGAB ja miałam dzsiaj tyle palnów i nic poza wymarszem do sklepu, nie zrobilam, więc i tak jestes mistrzem ogarnięcia, bo przecież nie jedno ale dwójke dzieci masz w domu;-)
 
reklama
A ja wstalam (a wlasciwie zostalam obudzona) 20 min temu. Laure wlasnie nakarmilam i zaraz klade ja spac. Ciekawe ile czasu minie zanim zasnie. Maz robi kolację (jajecznicę z pieczarkami). A znacie może jakieś fajne przepisy z wykorzystaniem melona? Wczoraj kupiliśmy i jakoś nam nie pasi.
Ach i jeszcze muszę skończyć galaretkę robić. Miałam upiec babeczki, ale skończyło się na upieczeniu szynki.
Już chyba dzisiaj nie będę miała siły na komputer także żegnam się z Wami. Do jutra.
 
BB mi wariuje... nie mam odnośników do pierwszych nieprzeczytanych postów... pozaznaczałam d cytowania posty, a zacytowało zupełnie inne...

Ladygab ja grałam, ale konto aktywne, energy można zbierac, jak chcesz... :-)
 
Makuc tak sobie własnie myślałam, że to sweterek :-)
E-lona do melona najlepsza szynka parmeńska. kroisz go na pół, a potem te połówki na kilka kawałków ok 2-3 cm i potem owijasz go szyneczka parmeńska i tak sobie wcinasz. Przepyszna przekąska ahhh juz mi ślinka cieknie ..............
Elwirka to trzymam kciuki, zeby jednak zrozumiał i zeby juz dobrze u Was było.
Ika to bafcie się dobrze.
 
Padam na twarz umęczona piekielnym i kapiącym katarem! To mnie córka urządziła!! Dziś już pewnie nic nie skleję, więc życzę udanego wieczorku Wam dziewczęta, a Wszystkim stosunkowym gorącej nocy ;-) do juterka!
 
oglądał ktoś rano tvn24?? pokazywali 2 ostatnie spoty jakie PiS zrobił do kampani to jest nie do wairy, żeby ściągnąć wszystko tak dosłownie :szok:
 
reklama
SARISKA masz jakiegos linka do tych spotów? bo nie oglądałam a z chęcią bym zobaczyła o co chodzi.
 
Do góry