reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

minimoni Gratulacje! Koniecznie musisz to opić :tak:

Ja właśnie wstawiłam zupkę kalafiorową na jutro, a Julcia ucina sobie drzemkę. Mama jedzie do mnie i pewnie nie będę miała kiedy coś skrobnąć. Więc do zobaczyska wieczorkiem! Miłego popołudnia :-)
 
reklama
MONIMONI gratulacje! i trzymam kciuki za pracę :)
Rysia nie przejmuj się egzaminem... najwyżej w poprawkowej razem będziemy zakuwać :p

Ja dziś zlazłam pół miasta z małym, a na koniec pomyliłam tramwaje chcąc wrócić do domu i tylko drogę nadrobiłam, ale zaliczyliśmy piaskownicę na Wyspie Młyńskiej i młody się napatrzył na szalejące na placu zabaw dzieciaki i deszcz nas nie złapał wiec dzień udany. Ogólnie niezłą kondycje sobie wyrobie, bo codziennie od 10 do 14/15 kursuję z Szymkiem, żeby mąż mógł spokojnie inżynierkę pisać.
 
natolin, kania, mała mi , makuc, rysia u was brzydko więc przesyłam słoneczka:)) u nas dziś przepięknie:) Cały dzień słoneczko świeci i upał jest:)))
sheeney przykre to co piszesz, aż się wierzyć nie chce że najbliższa rodzinka Tomeczka nie chce nawet zobaczyc:(
Roxannka super że i u Ciebie wieczór był stosunkowo udany;-)o i foch nawet był, no ale my kobietki tak mamy bez fochów ani rusz;-)
rysia przytulam:**
monimoni gratuluję obrony :)
 
jestem ale tak jakby mnie nie było. zaległości nadrobię jutro, bo dzisiaj padam z nóg i raczej czytanie ze zrozumieniem by u mnie nie przeszło.

MONIMONI BRAAAWO Pani mgr:))) gratuluję i powodzenia z pracą!
 
Bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia:-)

Roxannka cieszę się,że wieczór był...udany;-)

Monimoni gratuluję Pani Magister! I trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę o pracę:tak:

My byliśmy dzisiaj na dworze o 11,bo później było za gorąco. Franek pospał,ja się poopalałam.

Zadzwoniła do mnie koleżanka i spytała się,czy nie wypełniłabym ankiety,którą przeprowadza jej bratowa. Ponieważ lubię takie rzeczy,mówię:dawaj ją do mnie. Ankieta była nt.sosów w torebkach. Po wypełnieniu ankiety dostałam sos i 10 zł :tak:na schab. Mam zrobić i jutro przyjdzie ankieterka odebrać ode mnie ocenę sosu. Obiad na jutro mam gotowy;-)

Aha,sąsiadka,która jest w ciąży weźmie ode mnie kilka ciuszków po Franku. Spodziewa się dziewczynki,ale mam kilka rzeczy uniwesalnych,więc miała w czym wybierać). Zaraz zabieram się za wycenianie ciuszków. Fajnie,bo pozbędę się niepotrzebnych rzecz i trochę grosza wpadnie. Jeszcze druga kumpela ma syna mlodszego o 4 m-ce,też jej dałam ciuszki ,z których wyrósł Franek. I znowu wpadnie co nieco. Cieszę się:-).

Idę myć włosy. Pojawię się z przyjacielem(tyskim),od którego mam dostać otwieracz w nagrodę za częste z nim przebywanie ;-)
 
MALA MI, ale co on na tym traci, że nie chce tego podpisać? wiesz co? po takim czymś to ja bym ich nawet na ślub nie zaprosiła
u nas na szczęście nie ma zasady "co do rączki to do buzi"
RYSIA tulę...
MONIMONI gratki
ANIAWA ja wręcz odwrotnie - czasem potrzebuję ciszy a na codzień bym tego nie wytrzymała.
ja mieszkam w centrum miasta, ale w bardzo miłej okolicy i piaskownice mam prawie pod oknem i bardzo fajny plac zabaw i park też.

my już po spacerkach nad morzem, Pudzianek śpi, jakiś marudny dzisiaj był - mało spał i w wózku siedzieć nie chciał.
teraz już śpi i ja w sumie też myślę, żeby pójść spać.
 
Moni gratuluje i trzymam kciuki za jutrzejsza rozmowe w sprawie pracy.
Efa zdrowka.
Aniawa ale sie wkurzylam. Wczoraj na opakowaniu nan2 wyczytalam, ze po 9 miesiacu ma byc nan 3 i dlatego prosilam o kupienie w promo nan3, a dzisiaj czytam na opakowaniu nan3, ze po 1 roku jest.. Chyba mialam stare opakowanie tego nan2.
 
O spaniu nawet nie myślę, bo dzisiaj wyjątkowo się wyspałam :tak: Za to młody padł po 18:00. Zła jestem na siebie, bo chyba za grubo go ubrałam i budził się już dwa razy. Nie wzięłam pod uwagę tego, że im bliżej wieczora, tym robi się cieplej :wściekła/y:

Emiliab, ale ci się udało z tym obiadem. Szkoda, że mi nikt nie proponuje takich ankiet, gdzie w zamian zapewniają wyżerkę :-D Z ubrankami też super. Zawsze to trochę dodatkowego grosza :tak:

Mamaagusi ciekawe dlaczego wam tak powiedzieli. Wydaje mi się, że nie ma żadnej różnicy, ale może się mylę :baffled:

Ika skoro u ciebie dzisiaj był upał, to jest nadzieja, że i do nas dojdzie ładna pogoda.

E-lona myślałam, że kupujesz 2 i dlatego mówiłam, że zużyjesz. Skoro masz 3, trochę poleżą. Ewentualnie powinno się dać wymienić. Muszę popatrzeć na pudełka czy i u mnie nie piszą takich dziwnych rzeczy (po 9 miesiącu :no:).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra laski padam na wszystko co możliwe, niby byłam rekreacyjnie na działce, ale się bardziej zmęczyłam niż jakbym w polu orała. Goraco tak męczy i opieka nad moimi łobuzami. Opaliłam się :)


Roxanka- zdrówka dla małego, może to tylko chwilowe, tak jak u nas, młody posmarkał trzy dni i dziś już spokój jest.
emilia to miałaś szczęśliwy dzień, idź do kolektury, może coś wygra za jednym fartem :)
monimoni- trzymam kciuki za rozmowę, idziesz jak burza, dzisiaj obrona, jutro rozmowa, za jednym stresem :)

O i mój najgrzeczniejszy już stęka, lecę karmić
 
Do góry