reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dorisku fajnie,ze zalatwilas paszport dla Dorianka.Powiem Ci,ze my wyrabialismy w ambasadzie w Oslo i czekalismy nawet niecale tyg:szok: i nawet poczta wyslali :-)

Ja jestem padnieta dzis..Dobrze,ze synek doslownie padl taki byl zmeczony.Teraz bede sie relaksowac :-):tak:
 
reklama
Doris super,że paszport będzie tak szybko:-)
ika czerwone,półsłodkie...mniam...moje ulubione:tak:Podaj adres,to się przyłączę. Pomogę Ci w "opiece";-)

Franek śpi. Chyba będzie spał całą noc... Najwyżej wstanę o 4...
 
Witam z wieczora!
Młoda już po kąpieli i śpi. Chyba jednak u nas ząbki idą. Widzę jak się bidulka męczy. Cały czas grzebie sobie w buzince :-( ale i tak jest super grzeczna póki co! Z chorobą nic się nie ruszyło więc może moja mama ma racje, że ten lekki katarek na ząbki jest! Hmmm sama już nie wiem! Pojechałam do apteki po dentinox bo w domu miałam tylko bobodent, a z tego co słyszałam to słabszy jest.

minimoni oczywiście kciuki zaciągnięte ;-) już widzę tą piękną 5!
dorisday super, że paszport załatwiony i w szoku jestem, że tak szybko :szok:
Elwirka pochwal się strojem na chrzciny! :tak:
rysia zamontuj kamerkę i zobaczysz co ta Twoja teściowa wymyśla mądrego podczas Twojej nieobecności! Szczerze, to też bym z chęcią ją podglądnęła :-D
mamaagusi zdrówka życzę, aby choróbsko poszło akysz!!!!
ika no wiesz??? a co teściu ma do gadania jak Ty dziecko ubierasz! Ja lubie jak moja ma jakąś fajną sukienusie założoną ale przede wszystkim lubie jak jest jej wygodnie, a w takich sukienkach to nie zawsze! Normalnie strzeliłabym focha na niego! Oczywiście takiego prawdziwego :-D a nie tego od doris :rofl2:
 
Odpoczywam....

monimoni- kciukasy , będzie dobrze i daj konieczie znać jak poszło ijak stresik,był czy nie?
mamaagusi- zdrówka,jeszcze raz zdrówka!
happy- dla ciebie również. :-)
ika- teść chyba uważa się za znawcę mody,powiedz mu w takim razie,że jeżeli chce aby wnusia była inaczej ubierana
to niech kupi pare fajnych rzeczy,jeszcze byś skorzystała hehe,a mąż...no powiem Ci że lipę odstawił,ale ale - doczytałam że z winkiem wrócił - to miłego wieczorku
:-)
aniawa dobrze, że nic poważnego się nie stało małemu...no a tych 3 godzinek snu to zazdraszczam,nie pamiiętam kiedy mój tak spał w dzień,WOW!
Elwirka ciesze się,że u was dzień udany.
Mała_Mi współczuję odcisku.
Rysia jeżeli nie miałaś wyjścia no to trudno,jak mus to mus,ale i tak już Ci współczuję kolejnego najazdu wiedźmy bez podstaw logicznego myślenia.
Doris fajnie że tak w miarę gładko z tym paszportem pójdzie.
Emiliab a może Franek pośpi do samego rana?Kto wie może potrzebuje dziecko wyjątkowo więcej snu,tego ci życzę :-)
Paolcia - Bobodent jest słabszy,ale dlatego można stosować go częściej w ciągu doby.

Musze jutro iść do jakiegoś ciuchlandu poprawić sobie nastrój tanimi zakupami,a raczej zdobyczami hehehe ;-)
 
DORIS szczerze mówiąc to on żadnej piaskownicy nie widział wcześniej, bo nigdy nie byliśmy.
HAPPYBETTI, DORIS to współczuję, bo uwielbiam pieczarki. o kurcze! doczytałam o majonezie - uwielbiam!!!
KANIA dzięki, że pytasz. nastrój niestety różnie :-/ Piotrusiowi bardzo się podoba.
EMILIAB dzięki, jak przy paróweczkach jest roboty dużo to nie dla mnie ;-)
MALAMI spałam godzinkę jak oni byli na spacerze, a teraz już idę spać na noc
dlatego niestety zatrzymuję się na stronie 3461 i idę spać. wybaczcie. dobranoc.
 
u nas makabra. mój dziadek na serce w szpitalu, męża dziadek też w szpitalu i go olewają bo spisany na straty z rakiem, do tego inna fatalna sprawa, więc ciężko myśleć i trzeba całą rodzinę na duchu podtrzymywać, dobrze że chociaż malutki nie marudzi i do wszystkich się uśmiecha... Czekam już na wakacyjny wyjazd i potem mój własny dla podładowania akumulatorów.

NATOLIN trzymaj się cieplutko i wypoczywaj z mały. oboje nacieszcie się ile to możliwe.
MONIMONI powodzenia!!!
Ika czarodziejka ma racje żebyś podpuściła dziadka na nowe kiecki ;)
RYSIA kamera to nie głupi pomysł :p
 
Właśnie kończę romanse ze słoikami i winkiem :-D Teściu przywiózł mi wiśnie i dwa koszyki czerwonych porzeczek. Musiałam je powrzucać w słoiki. Do tego małżyk doniósł butelkę czerwonego martini, więc romansowałam na całego. On standardowo przed TV :crazy:

Doris super, że udało ci się załatwić paszport i będzie gotowy przed wyjazdem.

Elwirka pochwal się strojem, który kupiłaś dla Oliwki.

Mamaagusi robić chlebek? Sama robisz? Jakiś czas temu zastanawiałam się nad zakupem maszynki do pieczenia chleba, ale jakos odpuściłam.

Ika jak to mąż wyszedł :szok:? Nawet nie zjadł tego co zrobiłaś? Ciekawe jaki gust ma twój teściu i jakich sukienek oczekuje. Nie lubię jak mi się ktoś wtrąca do ubierania moich dzieci. Doczytałam- dobrze, że małżyk się zrehabilitował i przyniósł winko :tak:

Kroma zapraszam w odwiedziny. Nacieszysz się wsią i spokojem :tak: Zawsze lubiłam ciszę i spokój. W mieście też mieszkaliśmy na uboczu. Nie wyobrażam sobie życia w centrum, choć znam osoby, które nie potrafiłyby mieszkać na wsi.

Mała mi ponoć idą upały, to w klapkach podleczysz odciski.

Emiliab
mam martini. (Nie)Chętnie się podzielę :-D

Paolcia niezły pomysł z tą kamerką. Najlepiej, żeby Rysia wrzuciła nam na bb bezpośredni podgląd.

Czarodziejka ku mej wielkiej radości, synek przestawia się na dłuższe drzemki. Wolę jedną długą od kilku krótkich (jak to dotychczas bywało). Od dawna czekałam na tę chwilę :happy:

Anka przytulam. Szkoda, że żyjemy w takim kraju, gdzie większość starszych ludzi przez lekarzy jest spisana na straty :-(
 
reklama
Natolin odpoczywaj i śpij spokojnie kochana :-***
Elwirka ulala!.. niedobrze,że sie mała obudziła,oby szybko zasnęła i dala mamusi odpocząć.
nka-spe no przykra sprawa naprawdę...tak wiele przykrych przeżyć na raz...ja może nie pocieszę,ale za to przytulam wirtualnie i życze wam dużo siły w tym wszystkim.

MOje dziecko śpi ale coś mi się wydaje że lada chwila się wybudzi,bo co jakiś czas słychac z pokoju postękiwania.Wszystko przez moich popieprz..sąsiadów z góry,którzy chyba codziennie całą rodziną wpierniczają amfetaminę,inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego nadmiaru energii u nich.Co chwilę słychać jak trzaskają drzwiami,drą się do siebie przez wszystkie pokoje,tłuka się prysznicem o metalową wannę co niesie u nas, piętro niżej - na całe mieszkanie, albo się kłóca,albo dla odmiany tak głośno śmieją że szlag może trafić.Wczoraj wieczorem po tym maratonie usypiania małego to aż wyskoczyłam na klatke schodową i opieprzyłam jakiegoś młodego chłopaka co od nich wychodził,bo jeszcze na klatce się wygłupiali,bardzo głośno się zachowywali i chyba udawali dla żartów że się biją i ganiają. :wściekła/y:Nigdy mi to nie przeszkadzało,ale teraz mam dziecko i sorry ale jak minie 22.00 to nie ma litości.będę tępić
towarzystwo aż miło!!! :ninja2:

Elwirka no to super że już dzieciątko uśpione :-)
Aniawa a ja mam dziś romans z bardzo zasłużonym Desperadosikiem;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry