reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Doris super, że po bólu brzucha tylko wspomnienie zostało.
Roxi wspolczuje nocki. Ja ostatnio dawałam w nocy Laurze przeciwbolowy syrop. Nie wiem czy przed snem to dobry pomysl, bo leki daje sie jak cos jest nie tak, a nie na wszelki wypadek. Ja bym dala Patrykowi jak w nocy zacznie plakac.
 
reklama
e-lona, no właśnie dlatego nic mu nie dawałam bo troche bez sensu dać zanim coś zacznie dokuczać, ale już się każdej myśli trzymam coby nocke przespać. A w nocy mu nie daje nic bo on płacze ale tak jakby przez sen, w sensie nie budzi się nawet, oczków nie otwiera, więc nie chce go rozbudzać ... i takie błędne koło :/


kania
, przykro mi z powodu bólu brzucha, rozumiem że to jakieś gastryczne problemy ? a byłaś z tym u lekarza ?
 
Doris co do tutejszych kolezanek to narazie cisza...nie wiem czy cos z tego bedzie.Ja powiedzialam,ze jestem otwarta ,na kawe zaprosilam,skoro z drugiej strony nic to ja sie bardziej narzucac nie bede:confused2:

Roxanka nie no to szacun ,ze masz taka dobra pamiec;-)

Czrodziejka ja wlasnie dlatego przestalam sie klasc z malym bo bylabym zla jakby misie chcialo spac a jemu by sie nagle odechcialo.A ostatnio jestem ciagle spiaca wiec niech sam spi .No i gratulacje dla Krzysia ,teraz Ci sie zacznie hahahaah:-D:laugh2:;-)
 
Idusiu kofana nasza STO LAT , spełniania marzeń oraz wszystkiego naj naj naj
Roxanko a Tobie imieninowo i nic innego Ci nie życzę tylko zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :)
Ika i dla Ciebie kochana imieninowo wszystkiego naj i spełniania marzeń
Dziulka cmoknij małżusia imieninowo hehe

Happi jak przeczytałam o przysmaku to od razu zauważyłam, że o Makucku zapomniałaś hehe
Doris widzę, że brzusio lepiej supcio... oj i widzę, że do wawy na koniec miesiąca jedziesz ja też ja też ;-)
Paolcia zdrówka dla córci
Mała mi jak tam sprawy w A i jak Łukaszenko??

U nas nadal leje i mam już dość od piątku leje i pomału popadam w żarłoholizm straszne to ........................
 
ranyyyyy zaraz mnie cos trafi z tym kompem.
Mam tu dziś chyba łącze 'powietrzne' , bo normalnie jak wiaterek zawieje tak mnie rozłącza z netem. :angry::angry::no::no:

sheeney eee to niefajnie ,ze dziwczynom tak nie zalezy na 'zakolegowaniu się'. No ale niedlugo będziesz miec towarzystwa po dziurki w nosie ;p. Oczywiscie życzę ,zebyś sie super bawila z rodzinką. 2 lata to jednak kawal czasu.

kania nie znam tego leku. U mnie niestety tez malo pomaga. Termofor z goraca wodą i lezenie w bezruchu jest juz moją tradycja na walkę z bólem.

roxi no to walcz z tymi choróbskami!!! Bo jak przyjade to na jakies piffko zimne musimy isc ;p
 
Roxannka szczerze to sama nie wiem od czego to, zaczynam podejrzewać że od leków, które biorę od m-ca albo sprawy ginekologiczne :-( nie byłam jeszcze u lekarza, w sumie tak do końca ciężko powiedzieć co to może być.
CzarodziejkaM ja to zawsze popołudniu ucinam sobie drzemkę z Oliwką bo nie wiem jak bym mogła funkcjonować do wieczora, udaje nam się czasami do godzinki przespać.
Sarisa może nie będzie tak źle z tym jedzeniem, u Nas też cały czas kida deszczem tyle że u mnie zapasy kawy się już kończą :-(
Doris na brzuch ten lek jest bardzo dobry, kiedyś pomagał ale widocznie coś innego mi dolega...od innej strony trza się przyjrzeć bólowi. Mnie nawet gorąca kąpiel wczoraj nie pomogła, ani mąż nic na to nie zaradził ;-)
Happy zrozumiała, że z wielkim rozmachem trza to uczcić :-)
 
Ostatnia edycja:
Kania,no to Oliwka mądra dziewczynka,wie,że urodzinki muszą być "oblane";).
Doris - spróbuj sobie zrobic jajeczniczke na śmietance- takiej gestej,kwaśnej-mmm,pychota i brzucho nie boli:tak:.
sariska- ja tez w żarłoholizm popadam w stresie...:(((
Roxannka- a Patrys smoka ssie?Bo ja Amelce aplikuję dentinox na smoczek.
Co do drzemki z dzieckiem,to ja obawiam się,że zasnęłabym pierwsza...:/...
...wiecie,co?Cos dzis rozkojarzona jestem...zaczynam pisać,a jak wyślę posta,to widze,że znów nie odpisałam kilku osobom...i tak w kółko...:(
 
Ostatnia edycja:
oooo sariska wziela sobie mojąprosbę o częstsze meldowanie sie na bb i jest :-D
Kochana to szykuj sie na ostatni piatek miesiąca i nawiedzimy stolicę ;-)

kania umnie tez z braku słonca i przez zwiazany z tym brak ciepla ... piję kawę litrami , coby sie rozgrzac .

happy to ja spróbuję , a tą smietanke to tak na poczatku mam dodac?
 
Tak.Robisz normalnie,jak na masełku.Troszke dłużej trwa,żeby sie ścięła,ale generalnie tak samo.Znaczy,dajesz na patelnię śmietanę i zaraz potem wbijasz jajka,no i potem już tylko mieszasz.
 
reklama
sheeney, no niestety z wiekiem jest coraz gorzej ;-) ale faktycznie cyferki to ja łatwo zapamiętuje, wszystkie pesele nipy piny+ daty i niektóre numery telefonów mam w małym paluszku :cool2:

sarisa
, a mi spełnienia marzeń to nie łaska pożyczyć :-p a żarłoholizm to ja mam bezwzględu na pogode :-D i widze, że jakiś zlot mamy na koniec miesiąca, zapraszam zapraszam :-):tak::-)

doris
, zimne piwo OBOWIĄZKOWO !!! już się doczekać nie moge :-D:rofl2::tak::-)
cool2.gif
:rofl2::laugh2:

happy, ssie smoka, ale ja mu dentinoxem po dziąsełkach smaruje palcem, zawsze przed spaniem i czasem w nocy jak już jest bardzo źle ale chyba nie wiele to daje :/


czy ktoś przygarnie moja marude bo ja zaraz wyjde z siebie i stane obok :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry