reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ja tez niewyspana...

Happybeti my nie mamy lozeczka turystycznego ale coraz czesciej o tym mysle bo u nas to samo.Wstawanie non stop przed spaniem,po spaniu,nad ranem(czyli zawsze -kiedy tylko sie da).Ja poloze ,10 sekund i juz stoi.Ale jak sie odrazu usmiecha to wymiekam...:-D

Dorisku moja rodzinka na tydzien przybywa.Z jednej strony oczywiscie,ze sie ciesze bo nie widzialam ich 2 lata ,poza tym nie widzieli jeszcze juniorka ale z drugiej tyle osob w domu :szok:wprowadzi chaos w nasze spokojne zycie i zaburzy nasza codziennosc;-):tak: no ale bedzie mial kto latac za malym bo to co on ostatnio wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie



Idusia Wszystkiego najlepszego z okazji 18-stki!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Roxanka nie doczytalam jakie Ty masz swieto ale dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego!!!!;-)

P.S imeininowo oczywiscie ;-)
 
Ojej,ale tu sie nam milutko - imprezkowo zrobiło:-).
To w takim razie ja też dołączam życzonka dla ROXI i Dziulmana Antuana
tort.jpg

...a tak przy okazji trafiło mi sie cos w sam raz dla Małej Mi,Rysi,Mamaagusi i innych chętnych:)
kamis.jpg
 
HAPPY :laugh2: ja też chcem. mój jamochłon będzie zachwycony;))))

apropo dzisiejszej pogody:

ga110414_675_89eda.jpg
 
Ostatnia edycja:
co do kłótni u nas jest tak samo jak np u Ciebie MAKUC, bo też kłótnie zawsze są o błahostki niby, a potem wielka awantura...
co do wakacji ze znajomymi to zgadzam się z tym co piszecie, choć jestem obecnie ze swoją przyjaciółką na wakacjach, szkoda, że ona nie ma dziecka...
aha, doczytałam co DORIS pisze. zdecydowanie nie kalkuluje się Wam taki podział. u nas takiego problemu nie ma, bo śniadania i kolacje jemy oddzielnie, a obiady "na mieście"
KANIA mój jak nauczył się wstawać to kolejny etap był chodzenie wzdłuż mebli a prawie jednocześnie właśnie to co piszesz
ale mój absolutnie słowa "nie" nie rozumie
SHEENEY rozmarzyłam się myśląc o tym Twoim jeziorku, chociaż nie narzekam na pobyt nad morzem :-)
DAWIDOWE, STRIP, KANIA, ELWIRKA gratki suwaczkowe!!!
KROMA zdrówka dla Was!
tyle napisałam wczoraj, a teraz przechodzę do dalszego czytania i odpisywania
DORIS mój Pudzianek wprawdzie na wyższym poziomie niż ma teraz to wystawał dużo nad łóżeczko, ale nawet gdyby nie to właśnie bałabym się tego jego sprężynowania
ROXANNKA Pudzianek jest zachwycony plażą.
EMILIAB co to za paróweczki?
MAMAAGUSI piszesz, że rozmowa była o porodach, to może w sumie dobrze, że tego nie doczytałam...
DAGISU wracaj!!
HAPPYBETTI mój po opanowaniu "sztuki" wstawania w łóżeczku szczebelkowym bardzo szybko opanował "sztukę" wstawania w turystycznym ;-)
a to zdjęcie z życzeń dla IDY boskie!!!
IDUŚ sto lat :-*
IKA, ROXI najlepszego imieninowo!
uff, skończyłam ;-) i idę spać, mąż poszedł na spacer z Pudziankiem nad morze
 
reklama
Witam się i ja! Julka śpi więc mam chwilę żeby napisać.
dorisday dziękuję, że pytasz :-) Nie wiem co tak naprawdę dolego Julci. Myślałam, że z rana będzie mega pogorszenie, a ona całą noc pięknie przespała, nie kaszlała ani nie psikała. Rano wstała zadowolona, ale teraz widzę, że to samo jest co wczoraj czyli oczko ma załzawione i trze sobie nosek czyli ją swędzi. Kurcze może faktycznie ją zawiało, już sama nie wiem. Zostało mi tylko czekać i obserwejszyn :tak: a jak Dorianek dziś?
Ida, Ika Roxi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK I IMIENINEK DUŻO SŁOŃCA, MIŁOŚCI I BARDZO GRZECZNYCH DZIECI :-)
 
Do góry