reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczynki kochane
Ale byl fajny weekend,Piekna pogoda,goraco,bardzo milo spedzilismy czas we trojke:).Maly sie tak rozruszal,nabral pelno nowych umiejetnosci wiec mamy mnostwo radochy z niego.I UWAGA!!!! W sobote przespal 7 godzin bez jedzenia!!!!!!!!!:-D:-):-)No chyba ,ze mi sie to snilo

Nie wiem czy juz mam zaczac o tym myslec ale wczoraj powinnam dostac okres...Boli mnie brzuch juz od paru dni ale te dwa okresy,ktore mialam do tej pory byly bardzo regularnie:baffled:

Mala mi ja bym sie nawet nie zastanawiala i zrobila wszystko,zeby tam nie mieszkac.W takiej sytuacji nawet nie myslalabym o slubie (a cywilny przeciez macie )a juz na pewno nie wzielabym zadnej kasy od tesciowej.Przepraszam ale Mysle,ze masz wybor ale nie chcesz z tego skorzystac..Dla mnie sytuacja chora ale dziwne ze nic z tym nie robicie.

Dorisku wspolczuje kochana ,ze Ci sie nie uklada z J. Czy on nie widzi ,ze Mikolajkowi moze byc przykro i ze moze poczuc sie odtracony??Co za facet wrrr......oby urlop wam pomogl sie dogadac
 
Ostatnia edycja:
reklama
O jesteś Sheeny, bo niby jesteś a Cię nie ma. Fajnie, że weekend się udał i że cieplutko u Was było. U nas mimo deszczu weekend też się udał :), ale to dzięki zakopcowi

Doris a , że w kwestii Mikiego sie nie zmienił to tak myślę, że bym go spakowała i kazała się wyprowadzić. I niewiem co z tym Twoim moze rola ojca go przerosła? i chyba w jego przypadku to musi zobaczyc jak wyglada jego zycie bez Was , bo póki co nie docenia tego co ma- gamoń ....
 
Sariska no weim wlasnie ale jakos ostatnio mi ciagle czasu brakuje.A jak jest ladna pogoda to caly dzien na dworze siedzimy.A odkad maly T.mi spadl z lozka to boje sie go zostawic samego na chwile nawet,tym bardziej ze sie tak rozszalal teraz
Zazdroszcze Ci Tego Zakopca ,ja tam bylam raz w podstawowce na wycieczce:baffled::zawstydzona/y:
 
Nie chcę tu zaśmiecać wątku moimi problemami, ale marzy mi się jedno: wyjechać gdzies tylko z dziećmi i zacząć wszystko od nowa. Tutaj nie mam niestety wsparcia w rodzinie , a znajomi to tylko znajomi. Wiem ,ze jak sie rozstanę z J. to będzie wielka afera , dyskusje i potepianie mnie , bo przeciez sie nie skarzę , a ze w jednym malzeństwie mi juz przeciez nie wyszlo , to na pewno problem tkwi we mnie. Wiecie o co mi chodzi. Chcialabym sie od tego odciąć, nie czuc sie jak wyrzutek. Rozstanie powodowałoby jeszcze jedna kwestię: kasa. Boję się ,ze z moich niewysokich zarobków nie dałabym sobie rady. No i ostatnia kwestia to opieka nad Doriankiem jak jestem w pracy. Pewnie tesciowa przestalaby przychodzic i co ja zrobię. Nie mam nikogo kto by mógł się zając nim w tym czasie , a na opiekunkę mnie na pewno nie stac.
Pewnie najlepiej byłoby ,zeby pojawil się nowy mężczyzna , który by mnie wyciągnął z problemów i który porwałby mnie (z dziecmi) jak rycerz na bialym koniu :-D , ale faceci to teraz ostatnia rzecz o jakiej mam ochotę myslec.
 
Doris Ty musisz zdecydować czy chcesz żyć nadal z kimś takim i nie zaśmiecasz wątku... po to jesteśmy żeby o wszystkim gadać co nam na serduchu leży i pomóc Ci w jakiś sposób ale nie możemy decydować o czyimś życiu. Pamiętaj że jakąkolwiek decyzję podejmiesz My tu jesteśmy i będziemy Cię wspierać :-)

A moje pranie nadal siedzi w pralce i czeka aż się zlituję i je wywieszę...
 
Ostatnia edycja:
Dorisku przytulam:*Kurcze gdybyś tylko mieszkała bliżej mnie to chętnie zaopiekowałabym się Doriankiem za free:-)Nawet nie wiesz jak bardzo kibicuje by życie ułożyło Ci się tak jak tego pragniesz bo napewno na to zasługujesz:-)
 
reklama
Do góry