reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kochane, dziękuję za gratulacje dla Olusia. Już przekazane, dzidzia się ucieszyła :-).
Ja nadal czekam, aż mi się odetka ten uparty kanalik mlekowy - już chyba z 3 tygodnie się z nim męczę. No ale wyczytałam, że na to lekarz mi nic nie poradzi - leczy się zapalenia piersi, a zatkany kanalik powinien się odetkać przy karmieniu lub masowaniu. No cóż, mój się nie odtyka. Tu, w Starogardzie, nie znajdę zapewne doradcy laktacyjnego, więc nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.

Wszystkim dzieciom wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!!!
 
reklama
efa fatalnie ,ze z ta piersią nadal zle. Oprócz masowania i przystawiania do chorej piersi wiem ,ze w ostatecznosci przeprowadza się zabieg chirurgiczny.... no ale wiadomo ,ze lepiej tego unikac. Trzymam kciuki za ulgę!
 
witam porannie i skladam najslodsze buziaczki na policzki waszych dzidziusiow z okazji DNIA DZIECKA:)))))
gratusie dla OLUSIA EFY!!!!!!!
u nas ranek taki ze lepiej nie mowic... mloda sie zbudzila o 4.25!!! porypalo jej sie cos w systemie.... chyba musze przeskanowac jej mozdzek:ppp ja- z zemsty za wczoraj brutalnie powiedzialam mojemu ze jestem zmeczona i nie dam rady sie podniesc!!!!!! a co!!! niech ruszy dupsko! i poszedl do niej, zrobil butle-mloda na sile zjadla z 60 moze! okazalo sie ze winna wszystkiemu pielucha byla...nasikalo sie i zrobilo ciezko wiec bylo laaaaa.polozyl malz ja spac.

a wczorja jak wylaczylam kompa to siedzialam specjalnie na wersalce chwilke bez odzywania sie sprawdzic po prostu co szanowny malz pocznie... no wiec se siedze a tu na mojej dloni jeden paluszek jego dloni przywedrowal.:eek: smiac mi sie chcialo ale udawalam dalej ciezko powazny kaliber:wściekła/y: slowa przepraszam nie uslyszalam = nie gadam z nim:no: on dalej probuje mnie podrywac jak maly chlopczyk chyba ze strachu coby butelka w leb nie dostac:-D:-D. w koncu przemowilam ja do niego "ide spac, nara!". nie dalam sie przytulic mu az do dzisiaj rano!!!!!! pokuta musi byc za glupie teksty.

poza tym u nas leje jak cholera. az mnie trafia jak pomysle ze mam jechac do pracy po autostradzie....
 
Efa, któraś z nas tu miała zatkany kanalik jeszcze na początkach karmienia, taką białą kropeczką się kończący, położna czy lekarz kazał wysterylizowaną igiełką nakłuć i pomogło. Próbowałaś może? Ja tez słyszałam od swojej położnej ze tak się robi. Trzy tygodnie męczarni - współczuję!!!! Bidulko kochana, wracaj nam do zdrowia :*

Aniawa, może nie chce jeść od gorączki a może od ucha. Ja się strasznie boję infekcji uszek u dzieciaczków, bo wiem, że paskudnie się to ciągnie, czasem latami dziecko ciągle na to choruje jak już zacznie, a właśnie jednym z pierwszych objawów jest gorączka i brak chęci do łykania (bo boli). Może pomacaj uszka i sprawdź czy nie płacze przy tym...? Martwię się... :-( Zdrówka dla Wojtusia!

Doris, a ja Ci życzę żebyś wcale nie musiała pakować Męża, żeby wrócił do domu z pracy obładowany kwiatami dla Ciebie i ze skruszoną miną już więcej nie dał Ci powodu do takich myśli!

Dziulka, trzymam kciukasy za pierwszy dzień w pracy!
 
Ostatnia edycja:
Duuużo zdrowia i uśmiechu dla wszystkich naszych dzieciaczków i ich rodzeństwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Emiiab mąż wyzdrowiał? a włosy jak wyszły po farbie? jaki kolorek?

Z mężem już lepiej. Kolorek wyszedł fajnie. Ciemny brąz, chociaż na opakowaniu jest napisane "jasny brąz". Ale zawsze wychodzi ciemniejszy kolor:-D:-):tak:

Efa gratulacje suwaczkowe dla Olusia!!!! Współczuję tych problemów z piersią:*

aniawa oby Wojtusiowi szybko minęła choroba...
Dziuleczka trzymam kciukasy za pierwszy dzień w pracy:*

dobranocka duuużo zdrowia!
Kania życzę poprawy nastroju,niekoniecznie przy %

Pogoda się popsuła,ale dobrze. Niech chociaż jeden dzień będzie chłodniej.

Idę robić śniadanie.
 
Życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

Tak więc teściowa już wczoraj wieczorem musiała pokazać,że wróciła. Zaopatrzyliśmy się z G. ostatnio w taki mop płaski do mycia podłogi i wiaderko. No bo jakby nie patrzeć mały teraz wszędzie raczkuje a tutaj są wszędzie kafelki albo panele i dodam że NIKT poza mną tego nie sprząta, tak więc aby sobie trochę ułatwić życie kupiliśmy tego mopa, bo tutaj na stanie jest taki beznadziejny mop, usyfiony którym jak myłam jeszcze więcej brudu i śmieci się nosiło. No i postawiliśmy to w łazience no i wczoraj wieczorem teściowa z wielką mordą,że tak powiem wywaliła to nam do przedpokoju no a my z mężem stwierdziliśmy że nam to przeszkadzać tam nie będzie, gorzej z nimi bo to oni się na tym będą potykać:-). Zresztą jak teściowej jakiś czas temu przeszkadzał taki mały dywanik w przedpokoju który tam dałam ( wcześniej był u nas w pokoju,ale kupiliśmy większy ostatnio) no to stwierdziła że ona się o niego potyka... tak więc zwinęła mi go i wrzuciła pod wózek. Menda jedna! Dodam że z tym dywanikiem było tam o wiele przytulnie, bo w domu na serio wszędzie kafelki zimne albo panele, jedynie u nas w pokoju jest dywan. No a zauważyła że mały się trochę wkurza jak chodzi po zimnych kafelkach...
Stwierdzam fakt, że ona sama doprowadza do zgrzytów i niemiłych sytuacji w domu, czasem to się nie dziwię że mój mąż jest taki nerwowy.

UWAGA! ODDAM chętnie teściową i jeszcze dopłacę do tego!!!!!!!!!!:crazy::angry::eek:

No i dziś Dzień Dziecka, tak więc teście na pewno nie poczują się jakoś do tego dnia i Łukasz zostanie olany. Nie chodzi mi o prezent ale może żeby np zabrali go do siebie, poszli na spacer czy coś takiego ( poświęcili mu czas), ale mogę sobie zapomnieć o tym. No a chrzestny który mieszka z nami pewnie też zapomni....

Efa- wszystkiego naj dla Olusia z okazji 8 miesiąca!
Oj dobrze że Łukasz ma jeszcze jednych dziadków którzy przyjadą do niego w ten weekend specjalnie z okazji Dnia Dziecka.
 
dziulka a na którą jedziesz? Powodzenia

emis kolorek tez wychodzi rózny w zaleznosci od koloru wlosów przed nalozeniem. Ciemniejsze wloski to ciemniejszy efekt. Najwazniejsze ,ze jests zadowolona i brawa dla męża. Ja to zawsze sama dzialam w tej kwestii. W kazdym razie oszczędzam na fryzjerze ;-)

mała_mi ja za tesciową podziękuję, ale nie przyjmęnawet za dopłatą. Ona faktycznie szuka 'guza", co za wredny babsztyl.
 
Ostatnia edycja:
dobranocka, jak to nakłuć kanalik? Mam taką białawo-żółtawą kropeczkę/grudkę wielkości 1,5mm. Mam ją nakłuć? A w którym miejscu?
mała-mi, Twoja teściowa chce pokazać, że rządzi. Co za głupia baba.
 
reklama
Dziulka powodzenia !!!
Aniawa współczuję, że Wojtuś gorączkował, mam nadzieję że to nic poważnego, ja tu już pewnioe biegłabym do lekarza
Doris moje zdanie jest takie, że czasami rozłąki zbliżają ludzi do siebie, ponieważ jak się na chłodno wszystko przemyśli i zdystansuje do wielu spraw to wówczas ma się zdrowsze podejście do tych problemów, co wcześniej były.
My też mieliśmy 5 m-cy przed ślubem kryzys, ale przetrwaliśmy go... wszystko zależy od uczucia, czy nadal się kochacie, bo przecież m.in. na tym związek się opiera :-)
Efa jeszcze co mogę doradzić ale to raczej drastyczne posunięcie, tą białą kropkę przekłuwałam igłą (taką najcieńszą zakupioną w aptece) gdzieś oczywiście wyczytałam w necie, ja to się tam nie bałam ale Ty zrobisz jak uważasz...
Dosłownie wprost w tą białą kropkę nakłuj i spróbuj nacisnąć czy leci z tego miejsca mleko !!!
Emiliab właśnie tak to jest z tymi farbami - pisze jasny blod to wyjdzie ciemny, jak pisze brąz jasny to wychodzi prawie czarny..., to dobrze, że mężuś czuje się lepiej, a nastrój poprawił mi choć na chwilę uśmiech mojej córuni jak wstała z drzemki wyspana !!!, smacznego.
Mała_mi jak się raz potknie o mopa to momentalnie go przełoży do łazienki wrrrrrrrr co za baba.... wiesz co nawet za dopłatą nie bardzo bym ją chciała jak taka z niej jędza....
 
Do góry