reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dobranocka, jak to nakłuć kanalik? Mam taką białawo-żółtawą kropeczkę/grudkę wielkości 1,5mm. Mam ją nakłuć? A w którym miejscu?

Nakłuć tak, żeby umożliwić zejście wydzieliny ze środka. Ponoć ulga natychmiastowa... Pozbyć się tego jak pryszcza. Z tym, że jak to długo już tak się zbiera, to mogło "skrzepnąć" pod naskórkiem, a wyciskanie tego skrzepu może trochę boleć. Ty pewnie z tych szczęśliwych kobiet jesteś, które nigdy nie miały "przyjemności" walczyć z trądzikiem ;-) Wiem, że wiele kobiet (nie będę precyzować, bo kilka znam) ma problemy z tym, że czasem zaklejają się im gruczoły łojowe (tak, tak!) na sutku, robi się biała kropeczka i tak właśnie się jej pozbywają. Jak się odważysz spróbować to daj znać :-* Wiem że i bez takich kombinacji wszystko Cię boli, więc nie zdziwię się, jak sobie odpuścisz takie dłubania...

O, skończyła mi się pierwsza połowa ciąży! Jak ten czas leci...
 
reklama
Haloł kochane

Wybaczcie, że wczoraj nie wróciłam, ale miałam zabiegany dzień. Przyjechali rodzice M. i jego siostrzenica(chrzestna Zuzki) plus koleżanka angielka i musiałam ich oprowadzić po Kraku i w tym skwarze :( chodziliśmy masakra jakaś na szczęście Zuzka tego nie odczuła aż tak bardzo , bo ona prawie cały czas w cieniu w dziadkami... I dziś już od rana o Was myślałam i wchodzę coby nadrobić i widzę jakie płodne byłyście i świetnie się bawiłyście wczoraj aż żal, że człowiek miał gości wczoraj ;).

Wszystkim naszym pażdziernikowym dziubaskom -Ince,Alutkowi,Isi,Amelce,Lauritkom,Leane,Gabi,Justysi,Lence,Zuzi,Oliwce,Hani,Wikusi,Mai,Agusi,Madzi,Natusi,Darii,Maurze, WerciDoriankowi,Fifiemu,Patrysiom,Pudziankowi,Olusiowi,Łukaszence,Błażejkowi,Miłoszkowi,Paffciom,
Wojtusiom,Frankom,Bartusiowi,Casperkowi,Tomciom,
Adasiowi,Krzysiom,Marcelkowi,Hubsonowi,Przemusiowi, Karolkowi,Artusiowi
przesyłam całuski z okazji dnia dziecka :))) Aha i kochane dla Waszych starszych dziaciaczków też :) ( ps. jesli źle odmnieniłam to wybaczcie i jeśli kogoś pominęłam :( nie chciałam)
Efa gratki dla Olusia i Ciebie




oto filmik i pomysł dla dziewczyn ,które chciałyby trochę odetchnąć od swoich pociech, a jednocześnie żeby pociechy mialy przy tym dobrą zabawę.
Taki pies to skarb dla rodziców. Potrafi fantastycznie zająć się dzieckiem - KCIUK

Dorisku jakbym moją widziała hehe
 
Ostatnia edycja:
kania, dobranocka, kupię tę igłę i spróbuję. A co mi tam, i tak boli :p

Sarisa, ale Ty jesteś kochana, tak wszystkich z imienia wymieniłaś. Buziaki :-***

Olek ma kojec na dworzu i tam rozrabia - już tak od kilku dni robimy. Cały dzień na zewnątrz, to jest dla dziecka dopiero radocha :).
A ja na 12-tą jadę nabić w aucie klimę. Ponoć tylko 40zł zapłacę.
 
Sariska...kochana jesteś:***:)))).
Efa...brrr...az mnie boli,jak sobie pomyslę...ale z drugiej strony,pewnie po 3 tygodniach tez bym miała dość i poszła po tę igłę nieszczęsną...trzymam kciuki z bezbolesną i skuteczną "operację"....a,własnie,może jakaś maść lub plasterek znieczulający,jak dla dzieci przy szczepionkach...a może po prostu iść do przychodni,do zabiegowego,może tam by ci psikneli zamrozili i wtedy...?
 
Efa kup najcieńszą jaka będzie :-) trzymamy kciuki !!!
Sarisa fajna taka wycieczka :-) a gdzie mieszkasz w Krakowie?

a ja mam dziś seksualne podejście do pracy....
 
witam, ja chwilowo, dzisiaj nie mam czasu i nawet mi się nie chce jakiś taki leniwy dzień mam

Gratki dla Olusia Efy i Efka współczuje znam ten ból, ale tak długo to się nie męczyłam jak ty, twarda z ciebie kobieta, tyle wycierpiałaś, nie dziwię się tobie, że nie masz humoru, ja jak miałam kilka dni to mi się nic nie chciało i tylko ryczeć mi się chciało. Oby ta igła pomogła.

Mała mi- co jej z tego przyjedzie że ona wam uprzykrza życie?, szybciej zejdzie z tego świata, ta to musi się kotłować w środku i kombinować, chyba zazdrosna jest, może chce ci pokazać że jest lepsza od ciebie, faktycznie babsko.


dziulka-
powodzenia :)

a mnie znowu alergia dopadła, nic nie działa nawet zyrtec, oddychać nie modę.
Młody grzeczny, a młoda na razie spokojna. Chociaż one mamie nie przeszkadzają, bo dziś jestem do niczego.
 
Dobranocka na pewno nie od uszka. Uszy znam, bo córka chorowała odkąd skończyła rok, więc to jest pierwsze co sprawdzam. Jeść chyba nie chciał z powodu wysokiej temperatury, bo na szczęście rano butla weszła. Gratuluję ci zakończenia pierwszej połowy ciąży :-)

Efa współczuję tego zatkanego kanalika. Tyle czasu już to trwa. Skoro lekarz nie pomoże, doradca laktacyjny byłby faktycznie najlepszym wyjściem. Przekłucie igłą może pomóc, chociaż ciarki mnie przechodzą jak sobie o tym pomyślę.

Mała mi niestety teściowej nie odkupię, wystarczy mi jedna. Zwłaszcza, że twoja jest wyjątkową wiedźmą. Szkoda, że zaraz po powrocie doprowadza do takich niemiłych sytuacji.
U nas moi rodzice pamiętali o dzieciach, chrzestny córki mieszka w Niemczech, więc na nic nie liczymy. Chrzestna zapewne da jej prezent nieco później (zawsze pamięta). Nie wiem jak z chrzestnymi Wojtusia. Brat męża póki co nie miał do czynienia z dziećmi i może nie wpaść na pomysł obdarowania chrześniaka (czasu z nim nie spędzi, bo podobnie jak małż, ciągle pracuje). Chrzestna niby pamięta, ale nie mam pojęcia jakie ma do tego podejście- dotychczas jakoś nigdy nie rozmawiałyśmy na ten temat. Co do teściów, to oni w ogóle mają dziwne zwyczaje w kwestii prezentów, obchodzenia urodzin i innych tego typu imprez. Czasami robią coś, kupują, innym razem nie. Zobaczymy, bo jutro ma do nas wpaść teściu :tak:

Kroma na co jesteś uczulona, że tak co chwilę masz objawy alergii?


No ale nic się nie chwalisz czy plany wykorzystania męża się powiodły?

Nie powiodły się, ponieważ, jak już pisałam, odechciało mi się wszystkiego po zmierzeniu młodemu temperatury :-(
 
I zapomniałam o najważnijeszym Zuzek ma 1 zęba prawą dolną 1 fakt jeszcze jej nie widać, ale łyżeczka stukałam i dzwoniło :)))
 
reklama
kania, dobranocka, kupię tę igłę i spróbuję. A co mi tam, i tak boli :p
A ja na 12-tą jadę nabić w aucie klimę. Ponoć tylko 40zł zapłacę.

Z tym znieczuleniem (np. kremem Emla?) to nie wiem czy jak jeszcze karmisz to czy można. Na rany na pewno go nie można (właśnie przeczytałam w ulotce). Zostaje chyba tylko kostka lodu brrrr.... Dzielna jesteś :-*

A klimę czyścisz, nabijasz, wymieniasz filtr, ozonujesz...? Bo coś tanio.

a ja mam dziś seksualne podejście do pracy....

?????????????? :-D

a mnie znowu alergia dopadła, nic nie działa nawet zyrtec, oddychać nie modę.
Młody grzeczny, a młoda na razie spokojna. Chociaż one mamie nie przeszkadzają, bo dziś jestem do niczego.

Współczuję i życzę swobodnego oddechu!

Aniawa, dzięki Bogu że to nie uszko :-) Oby szybko przeszło i nie wróciło! Fajnie ze już lepiej.

SARISKO, gratulacje dla ZUZI z okazji PIERWSZEGO ZĘBOLKAAAAAAAA!
 
Ostatnia edycja:
Do góry