reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

No i teraz siedzę i kombinuję jakby sobie humor poprawić,chociaż wy jesteście oczywiście niezastąpione:cool2: :-) Hmm może by dorwać małża? ale przeszkadzać mu jak on tak sobie siedzi przy drugim kompie?



Dziulka nie dziwię się że masz nerwy

Aniawa - daj daj daj! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarodziejka pewnie, że przeszkadzać. Co tak sam będzie siedział ;-)

Makuc można mieć nas a męża i tak atakować :-D Oj, źle ze mną...
 
a mnie to chyba blona dziewicza odrosnie za niedlugo przy takim czestym bzykaniu!!!!! jejuuuuuuuuu co sie dzieje ze mna ze ja taka wsciekla i nieokielznana!!!! wrrrrrrrrrrrrr
 
ALICJA: blanoć :*
DZIULKA: bo Ty dzika (synonim do szalona) kobieta jesteś :))))
IDA: przestań produkowac mega wypasionego posta tylko chooo się napić [sibaty oczywiście]
STRIP: Ty tez sie tam nie czaj :D
 
Alicja no to miłych snów,paaaa :-****

Aniawa ja bym powiedziala,że bardzo dobrze z Tobą:-D

a teraz mi się marzy opiekany kurczak po wietnamsku z frytkami albo kebab na frytkach,jejuuuu czemu zawsze mi się takich pyszności chce jak sobie postanowię dietę wrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Alicja kolorowych :-)


a mnie to chyba blona dziewicza odrosnie za niedlugo przy takim czestym bzykaniu!!!!! jejuuuuuuuuu co sie dzieje ze mna ze ja taka wsciekla i nieokielznana!!!! wrrrrrrrrrrrrr

Wściekła, bo ileż można siedzieć w domu a i powrót do pracy nie nastraja zbyt pozytywnie. Nieokiełznana- hmm, może to małż jakiś nieruchawy jest a ty całkiem normalna/przeciętna kobitka?
 
reklama
serio jak mi ktos na odcisk stanei to koniec swiata. jakby to nie malz a jakis kumpel/kumpela byla to w ryj juz dawno bym moja piesc zapakowala w prezencie!! noz gotuje sie we mnie zeby wystrzelac po pysku kogos. chyba pojde w dizelnice i dla przykladu pierwszego lepszego debila stluke bo normalnie mnie rece swierzbia! a jak malz sie do mnie przyklei w nocy to go zrypie na podloge!
 
Do góry