reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
CZARODZIEJKA wiesz, ze piwo wylewa się wtedy, kiedy ktoś zazdrości Ci, że je będziesz piła :confused:;-)
 
czarodziejko rozumiem, wspieram, łączę sie w bólu :tak:

makuc napisał/a:
CZARODZIEJKA wiesz, ze piwo wylewa się wtedy, kiedy ktoś zazdrości Ci, że je będziesz piła
confused.gif
wink2.gif

aaa i wszystko jasne :-D
 
to nie ja :zawstydzona/y::-D
ALICJA: pokazałam D. ten obrazek i chłop tak sie brechtolić zaczął, że moją Alicje obudził :wściekła/y: a skoro obudził - to teraz usypia ;-)
 
Idusia nie pije, makuc nie pije (chociaż pewnie by sie nie przyznała z tym zazdroszczeniem więc ją bym wykluczyła :-p ) :-D strip gdzieś też sie czai :-D

makuc
brawo! tak trzymać :-)
 
ALICJA: no nie wiem, nie wiem czy tak bym sie przyznała :D ale winowajca sam się zameldował :D IDA no weeee na tabsach lecisz i piwa zazdrościsz? :-D
 
ja obalam moja flache nalalm bez slowa chlopu coby mu jezyk miedzy jajka nie uciekl, a piweczko w lodowce tez jest bo bez tego napoju to by mi nery zardzewialy.

oooo IDUSIA jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzien dobry kochanie ty nasze:)) opowiadaj co u ciebie:)))
 
reklama
głodnemu chleb na myśli :)))))

Dokładnie. Chyba muszę zaraz zaatakować małża :-)


ANIAWA zycze mu z calego serca zeby mloda tak mu dala w kosc zeby sie doslownie posral z bezradnosci!!!!!!!!!!!!!niech ruszy swoja pusta pala i pomysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a wczoraj tez dal popis inteligencji bo wrocilismy ze spaceru i mloda pozniej zrobila kupe niedlugo przed kapiela (z 15 minut) czulam ze zrobila ale nei rpzebieralam bo zaraz wanna w ruch miala isc. dalam ja mezowi ktory wczesniej zauwazyl juz ze chyba mloda produkuje cos. ja mu ja daje a on: czemu smierdzacego dzidziusia mi dajesz?? a ja: a tobie korona z glowy spadnie zeby przewinac??pierwszy poczules!!!! noz cholera!!!!

Wczoraj wieczorem młody zrobił kupsko, ale że zaraz miałam go myć, nie przebierałam (podobnie jak ty). Wyszliśmy tylko przed dom posprzątać zabawki. Na chwilę zabrał go mój tata, który akurat siedział na dworze. Wręczając młodego mówię, że śmierdzi. Dziadzia nie zareagował. Po jakimś czasie stwierdziłam, że jednak spadamy zdjąć skupkanego pampka. Wtedy ojciec z przerażeniem w oczach oddał mi Wojtusia. Razem z mamą byłyśmy posikane z jego miny. Moja mama powiedziała mu, że nie wybrudzi się tą kupą, bo jest w pampku, ale on miał minę jakby mu młody zrobił co nieco na ręce.


No i nikt mnie nie stuka! tzn ze mną się nie stuka! Zwał jak zwał :-D Halo czy ktos się ze mną stuknie szklaneczką bo mi tak samej głupio pić!;-)

Ja się stukam :-) Ups, widzę, że ty już nie masz czym. Podzielić się winkiem? Jeszcze troszkę mi zostało :tak:

Ooo, Ida. Przyszła się przyznać i siedzi cichutko :-)
 
Do góry