reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ALICJA: Małż montowaniem nowej karty graficznej zajęty :dry: więc wieczór do mnie, ciastek i BB należy.
DZIULKA: :szok:
 
reklama
Mała mi też obstawiałam teściową :-) Miejmy nadzieję, że jak najszybciej ponownie wyjedzie pilnować ogródka :tak:

Alicja też się stukam :-)

Makuc nawet nie żartuj, że o tej godzinie będziesz biegała po sklepach w poszukiwaniu %.
 
wiecie co - może to i sprośne - ale jak piszecie o "stukaniu" to mi tylko jedno na myśl przychodzi (nie mylić z alkoholem prosze):cool2::rofl2::laugh2::rofl2::rofl2:;-)

ANIAWA: nie, no aż tak szalona to ja nie jestem [chociaż sklep 30sek. od domu mam :D]
 
Ostatnia edycja:
makuc piore, zmywam, licze liście na drzewie, robie sweter na drutach i łabędzie z origami :-D taaaaa.. :rofl: generalnie w ciągu dnia Isia zapewnia mi tyle atrakcji że nie mam zbyt wiele czasu na myślenie. najgorsze są wieczory bo wtedy mnie dopada straszliwa tęsknota :-( ale daje rade, jakoś musze, mam swoje % i lodziksy :-D no i odliczam dni do kolejnego spotkania - tak jest o wiele łatwiej. Widzimy sie już w czwartek bo M. ma w pt. dzień wolny więc jak w czw odeśpi nocke to do nas przybywa :-D ciesze sie jak panna na wydaniu :-D :rofl:
 
MAKUC a jak ja mysle o stukaniu to mysle o stuknieci mlotem 15 kilowym w leb meza tudziez patelnia teflonowa z podwojnym dnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kipi we mnie!!!
 
No i ja wreszcie usiadłam spokojnie z desperadosem,oj zdradliwy to trunek bo pije się jak oranżadkę,oj dobre dobre :-D Mała_Mi kochanie jak teściowa Cię wkurzy to kopnij ją w d... :-D
 
reklama
ALICJA nie dziwię się :-D takie przymusowe rozłąki są trudne ale ile ognia potafią w związku na nowo rozpalić. może i mi by sie tak za D. przydalo zatęsknic trochę? ;-)
DZIULKA: spokojnie, nie nerwowo, odsuń się od wszystkiego, co mogłoby zostać wykorzystane przeciwko mężowi Twojemu. Otwórz piwo i pij do dna:)) a tak serio to nie dziwię się, że kipisz :wściekła/y: faceci nie mają czasami za grosz taktu.

[edit]

ALICJA: %, lodziksy i BB:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry