reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Alicja dziękuję za rozbawienie:-):tak:. Zwierzaki wymiatają:-D:-D

DZIULKA,JOLI gratulacje okragłowo-suwaczkowe

Tak mi się dzisiaj przypomniało. W piątek byłam u fryzjera i czytałam jakąś gazetkę. I były informacje o dietach,które stosują gwiazdy. Przeczytałam o... bobodiecie. Jesz 5xdziennie słoiczki dziecięce,do tego gorzka kawa,herbata i woda. Po 2 tygodniach(bo ponoć więcej się nie da wytrzymać) można schudnąć 4-5 kilogramów;-). To co? Która ma zamiar posiłkować się z dzieciem?:-)
 
reklama
EMILIAB: też o tym kiedyś czytałam:) w sumie to nie dziwie się, że się chudnie skoro taki słoiczek max. 150kcal. ma. Jeżeli można zjeść ich max. 5 dziennie to wychodzi średnio 750kcal na dzień a to jest bardzo, bardzo mało... ja z Alutkiem się posiłkuję od dawna z tym, że jest to dodatek do "normalnego' jedzenia ;-) swoją drogą to taka dieta ne jest głupia ale należy raczej do tych droższych :rofl2:
 
Witam sie w ten piekny w miare wyspany dzien:-D
Musze sie pochwalic,a wlasciwie pochwalic malego T.bo spal dzis w swoim lozeczku do 4.30:szok:Pierwszy raz prawie cala noc!!!bez budzenia,marudzenia i plakania.Pozniej wzielam go juz do siebie bo od 4-5 to budzi sie co chwile.Jeszcze tylko odstawienie od piersi i bedzie git

monimoni nie martw sie ,moj maly tez sam nie siedzi na kazdego przyjdzie czas:-)
Przylaszczka gratuluje nocy bez pobudki,ja ciagle o tym tylko marze...

frogg jak tak czytam o powrocie do pracy to sie bardzo ciesze,ze jestesmy w takiej sytuacji ze narazie nie musze o tym myslec
emiliab deserki mogłabym za młodą wcinać, ale obiadki bleee..chyba że mogłabym doprawić ;-) :-D
Dla mnie obiadki tez sa blee

Efa sariska cass duzo zrdowka dla Waszych maluszkow!
 
Ostatnia edycja:
Dziulejko, Joli, MEEEEEEEEEEEEEGA GRATULACJEEEEEEEEEE!!!

Dziewczyny, myślicie, że powinnam się martwić tym, że Lenka sama jeszcze nie siedzi? Siedzi podparta o kanapę albo poduszki ale sama nie. Ma 6 i pół miesiąca, wydawało mi się, że już powinna siedzieć. Czy którejś z Was dziecko jeszcze nie siedzi samo?

Justyna nie siedzi, więc jej w ogole nie sadzam (typu podpieranie poduszkami czy coś w tym stylu). Pozycji swiatopoglądowej ma tyle co w bujaku zauważy i tyle co łepek podniesie jak leży na brzuchu i się bawi. Spacerówka dopiero w planach. Na wszystko przyjdzie pora. Nic na siłę :-)

DOBRANOCKA jak wizyta u lekarza??

A dziękuję, dobrze. Trwała może 5 minut bo wszystko ok, parosekundowe usg (ja nie za bardzo chciałam, bo nie lubię meczyć dziecka), bo mnie coś tam piekło dwa dni temu i ginek chciał sprawdzić czy wsio ok (serducho wali jak dzwon! A dzieć rośnie jak rzeżucha na święta). Za to naczekałam się ponad 2 godziny w poczekalni. Justyna już wymiękała na koniec... Mieliśmy wczoraj intensywne popołudnie-wieczór. Do tej pory Młoda go odsypia ;-)

Dziś sprzątam i segreguję tony Justynowych ciuchów. Znowu wór pójdzie dalej, pewnie do koleżanki co jest 5 tyg. przede mną z terminem. Albo do PCK...
 
witajcie

przepraszam ,ze tak późno ,ale ten czas Swiat byl strasznie zabiegany.
wszystkim spóźnionym solenizantom zycze wszystkiego co najlepsze!
sarisa Tobie równiez wszystkiego naj naj z okazji wczorajszych imienin.

Dorian zdrowy , własnie mnie ugryzł w palec :dry::baffled:

U ojca w niedziele jakos przelecialo i tak jak mówilam , mialam tam z kim rozmawiac i nie musiałam sie denerwowac. A jak skladalismy sobie zyczenia to powiedziałam tylko "wesołych świąt":-D bo niczego innego mu nie zyczę.
W poniedzialek wieeeeelka impra u znajomych ,ale niestety Dodo wieczorem byl juz mega zmeczony i przeszkadzaly mu halasy i ten caly rumor i strasznie płakal wiec musielismy jechac do domu. W domku znów rozesmiane dziecię. chyba musze czesciej na jakies imprezy z nim chodzic co by go przyzwyczaic.
 
EFA zdrówka!
DOBRANOCKA dobrze, że wizyta OK, ale czemu oddajesz ubranka po Justynie jeśli drugą dzidzię zaraz będziesz mieć?
 
Doris :*
Efa zdrówka kochana.Ja wprawdzie gardło mam sprawne, ale ten katar dobija
Nat a moze Dobranocka wie kto w brzuszku siedzi? i moze różowe nie bedzie potrzebne hehe
 
reklama
Sheeney no to gratuluję nocy :-). u nas właśnie tez tak jest ,ze Dodo spi do jakiejs 4-tej u siebie w łózeczko ,a potem już co chwile się budzi i marudzi , i tez biore go do siebie i dospimy do jakiejs 7-mej.
Dobranocka super ,ze z brzuszkowym lokatorem wszystko ok. Brzusio już się zaokrągla?
Efa zdróweczka kochana!
Sarisa zdrówka dla Zuzi !!!!
 
Do góry