reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Piszę dziewczyny bo moze któraś z Was chodzi do Limu, Lux Medu lub innych placówek tej grupy w Warszawie. Potrzebuje na pilnie zmienic lekarkę, bo juz powoli popadam w depresję. Po każdej wizycie mam ochotę zabic lekarkę. Poszłam do niej ostatnio z prosbą o zwolnienie bo byłam chora i usłyszałam ze nie wypisze Mi zwolnienia, musze poprostu uważac na siebie, oszczędzac się i trochę blefowac w pracy! ?????????????????????????????? :wściekła/y:Co to wogóle ma byc??????
Cóż pomyślałam ze ma zły nastrój i tyle ale byłam u Niej jeszcze raz i usłyszałam ze na zwolnienie nie mam co liczyć aż do 8 miesiąca ??????????? :wściekła/y:
Jest jeszcze troche takich dziwnych spraw które Mi sie u niej nie podobają ale przemilcze to już.........
Pracuje w HR i wiem jak sa zbudowane umowy pomiędzy firmami i placówkami medycznymi, a w nich przeważnie jest "zwolnienia tylko w skrajnych sytuacjach podbramkowych"
POTRZEBUJE LEKARZA Z SERCEM DO KOBIET A NIE DO PAPIERÓW I UMÓW!!
BŁAGAM POMOCY!!!!:-(


quote_icon.png
Napisał ulisia
Oj tak, to ostatnie się przyda. Jeszcze w życiu nie miałam takich problemów z cerą jak teraz...




Hmmm u Mnie to samo niestety.......:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i ja, dopiero co się zregenerowałam po pracujący weekendzie a już znów do pracy. Od dziś przechodze na system 7.35 więc będę pracowała od poniedziałku do piątku od 7 do 14:30 - troche to nowość dla mnie, ale przynajmniej będę miała bardziej uregulowany tryb życia, pory posiłków, nie będę przemęczona po pracy w nocy więc mam nadzieję, że to wszystko dobrze wpłynie na dzidziusia.
Mnie też wczoraj w autobusie napadło dziwne osłabienie, już myślałam, że nie dojadę i i będę musiała wysiąść po drodze złapać powietrza, też myślę że tu się przyczynił w znacznej mierze co tu dużo mówić po prostu smród jaki panował w tym autobusie. Z racji zawodu mam generalnie dużą wytrzymałość na różne zapachy ale to co było wczoraj to istny koszmar. Potem zrobiło mi się tak nie dobrze, że podczas krótkiej drogi 3 razy mną szarpnęło tak, że musiałam mocno się starać, żeby nie zwymiotować na ulicy, wieczorem miałam za to taką zgagę, że czułam jakby przełyk mi płonął.
Coraz bliżej naszego USG 21.04 więc coraz częściej zaczynam myśleć czy wszystko jest ok. Mam nadzieję, że tak, i że wreszcie trochę odetchnę, żę dzidziuś już znacznie bardziej bezpieczny. Powiemy też po tym badaniu dalszej rodzinie o ciąży bo na razie wie tylko najbliższa, przyjaciółki i koleżanki w pracy.
Życze miłego dnia i odezwę się pewnie po 15:00 :)
 
Witam Wszystkie nowe i starsze mamy:)
przez dwa ostatnie dni nawet nie włączyłam kompa ta tragendia ak jakoś wpłynęła na mnie,oglądałam na bieżąco Tv i aż się serce krajało, tym bardziej ,że dowiedziałm się w święta ,że zmarłam moja wcześniejsza dyrektorka ,młoda kobieta i koleżanki córka w wieku 19lat normalnie szok i kolejne matki chowają swoje dzieci , a tak nie powinno być.

Przepraszam za mój nastrój mam nadzieje,ze wkrótce minie.
 
Ktoś coś pisał o bólach kręgosłupa? Hmmn , skąd ja to znam. Ostatnio troche sie chciałam popisac :baffled: i dosc długo spedziałam w kuchni przyrzadzając pyszny obiad oraz deser , w miedzyczasie jeszcze jakies szybkie zakupy potem porządki i jak wreszcie usiadłam to wstac nie mogłam. Ból pleców i kości ogonowej potworny :no: i nogi mi trochę spuchły ... no katastrofa ... a brzusio jeszcze nie taki wielki , co będzie później ?!
 
Witam!!!

My cały weekend poza domem więc i czasu brak....
Poza tym ta atmosfera.... :-(
Co by nie mówić zginęło prawie 100 ludzi i to praktycznie w sile wieku:-(
Politycy czy nie to matki, ojcowie, dzieci, bracia, siostry i przyjaciele....
Tragedia straszna....


Witam wszystkie nowe październikóweczki :tak:
I życzę spokojnej ciąży nam wszystkim ;-)


Ja przedwczoraj dostałam jakiejś wysypki na brzuchu głównie po lewej stronie...:szok:
Normalnie pojęcia nie wiem co jest grane....:eek:
Swędzi jak nie wiem....
Mam nadzieję że to jakas chwilowa reakcja na coś...

A dziś mam zaplanowane zaległe prasowanie,
bo naprawdę już mnie ta góra z domu wypędza,
a czasu coraz mniej do wyjazdu :sorry:


Macie jakieś szybkie pomysły na obiados???
 
Witam wszystkie mamy, kurde no smutny czas nastał, ale każdy człowiek wobec śmierci jest różny i niestety mimo, że nie musiało się to wydarzyć to to jest właśnie życie. Nie wiadomo co nas czeka jutro.
Ale wracając do naszych spraw:) kręgosłup mój masakra! Boje sie co to bedzie za miesiąc, dwa trzy o 9miesiącu nie wspominam nawet:/ czasami się zastanawiam czy jaksię nachyle czy potem wstane, no ale cóż jakoś to będzie musi. No i już się nie mogę doczekać piątku (16.04) usg genetyczne, odliczam dni:)

Pozdrawiam i zyczę miłego popołudnia nowym i starym mamusią:)
 
reklama
Dagisu ja mam w czwartek wizyte u lekarza i usg i podobnie jak Ty nie moge sie doczekac :-) znów zobaczymy te maciupkie nózki i rączki przebierające w wodach płodowych ... hehe
Vilemo moze by tak jadło drwala? (o ile chce Ci sie to robic bo troche czasochłonne) a jak cos szybkiego to moze risotto? Smacznie i zdrowo. A zupka? hmmn moze ogórkowa? Tak mi przyszło do głowy.
 
Do góry