reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Zastanawiam się czy przy opryszczce to zawsze swędzenie jest, bo u mnie jakoś nie ma tego objawu. Wczoraj myślałam, że przygryzłam sobie wargę, bo takie wypukłe się zrobiło, a dziś już białe.
Ciekawe czy z tym odbieraniem urody się sprawdzi. U mnie cera też nie ma się najlepiej.

Malutka a nie da się zadzwonić i zapytać jaki numerek ostatnio wszedł, czy panie nie są tak miłe?
 
reklama
Heh no chyba nie są raczej tak miłe. Ale mam plan że pojadę z małżem i jeśli jeszcze daleko do mojego numerka będzie, wypuścimy się na sklepy.
 
witam u nas ponuro dzisiaj i z łozka mi sie niechce wychodzic zrobiłam obiad synek zjadł i idziemy pospac bo on to taki spioszek a mi to troche teraz na reke.he jestem ciekawe czy rzeczywiscie mamy pryszczate które zbrzydły w czasie ciazy bede miec córki bez urazy oczywiscie ja tez dołanczam do grona pryszczy hehe ale sie tym teraz nie przejmuje bo nie ma czym .
siva211, no ja chciałabym powiedzieć, że nie ma czym się przejmować. Ale jakieś 60% twarzy mam w kropki i do tego co rano to SWĘDZI. Zanim się dobrze obudzę, drapię się jeszcze w półśnie po buzi, a to powoduje jeszcze gorsze swędzenie. Poza tym gdy nałożę podkład na twarz, to mi się wydaje, że wyglądam tak groteskowo, jak nastolatka, która pryszcze próbuje zakryć makijażem ;)
 
witam!

ja przedwczoraj byłam w końcu na wyczekiwanej wizycie u innego, polecanego mi ginekologa. Jestem w końcu zadowolona, mnóstwo informacji, duzo mówił i tłumaczył. Maleństwo rozwija się dobrze mierzy od posladków do głowy 9,5cm. Z obliczeń wynika, że jestem w 14-tym tygodniu ciąży a z rozmiarów dziecka wychodzi 16ty tydzień (chyba za tatusiem będzie wysoki chociaż ja do najniższych też nie należę). Dzieciątko wierciło się na wszystkie strony, do mamy machało jak szalone. Akurat miało pępowinę między nogami, co jest mylące, ale lekarz mówi,że na 80% wygląda mu to na chłopca!
 
lolisza pozwolę sobie jeszcze Cię pomęczyć może Ty jesteś w stanie coś więcej wywnioskować po tym wpisie a ginowi też oczywiscie to pokażę, jednak nigdy nie miałam okazji porozmawiać z kimś na ten temat na stopie koleżeńskiej, czyli bez owijania w bawełnę, poniżej zdjęcie, dodatkowo mam tylko wpis że dziecko urodziło się z 'sepsis congenita".
wypis.jpg
 
Hej dziewczyny!! Troche nei pisałam ale jakoś nie było kiedy... choróbsko tak nas rozłożyło wszystlich, że nie dało się nic zrobić... ehh... na szczęście już jest wszystko ok... :-)

My wczoraj byliśmy na genetycznym i jest wszystko w jak najlepszym pożądku. Ufff bo nie ukrywam, że bardzo sie martwiłam po tych chorobach. Serduszko 4 jamowe, przepływy DV prawidłowe, NT 1mm więc nic tylko się cieszyć :-)

Co do brzydoty itp. To w pierwszej ciąży wszyscy mi mówili, że będzie chłopak bo bardzo ładnie wyglądałam. Lepiej niż przed :-p i cały czas każdy nie wierzył, że ma być córa i była! hehe... a w tej to się jeszcze okaże ale coś mi się wydaje , że będzie Tośka ;-)
 
witam!

ja przedwczoraj byłam w końcu na wyczekiwanej wizycie u innego, polecanego mi ginekologa. Jestem w końcu zadowolona, mnóstwo informacji, duzo mówił i tłumaczył. Maleństwo rozwija się dobrze mierzy od posladków do głowy 9,5cm. Z obliczeń wynika, że jestem w 14-tym tygodniu ciąży a z rozmiarów dziecka wychodzi 16ty tydzień (chyba za tatusiem będzie wysoki chociaż ja do najniższych też nie należę). Dzieciątko wierciło się na wszystkie strony, do mamy machało jak szalone. Akurat miało pępowinę między nogami, co jest mylące, ale lekarz mówi,że na 80% wygląda mu to na chłopca!

monique1977, co co Ty jesz, że Ci tak pięknie maluch rośnie :) ?
 
Karen pozwoliłam sobie przetłumaczyć na tyle i l to zrozumiałam

Urodzony w stanie dobrym 9 punków ab gara
W pierwszej dobie zagorączkow CRP 4,22
PONIŻEJ
Krew na posiew dodatni
Mocz na posiew dodatni
wyhodowano St.......................
Leczenie dożylne Biotokrym doustnie Lacidofil
Kontrolne CRP 0,44
Morfologia krwi.........
PONIŻEJ
Kontrolny posiew z moczu i krwi ujemny
Wypisany w stanie ogólnym dobrym


tyle udało mi się odszyfrować
 
reklama
ja chodze do kosmetyczki. Oczyszcza, wiec wyglada duuzo lepiej, nie robia sie stany zapalne, ale po 2 mies od wizyty juz wczoraj sie zapisalam na kolejna, zeby sie nie gromadzily dziadostwa:)
 
Do góry