reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ej bez przesady! w dobre samopoczucie, dobry wyglad w tym czasie warto zainwestowac, zwlaszcza ze nie co tydzien .
do 100 zl /8 tyg= 12 zl tygodniowo:)
dobrze sie czuje, jak ladnie wygladam idac razem, zwlaszcza ze brzuch juz widac i przeskoczylam w ciazowe fasony;)
Moze maz zainwestuje ;)
 
U mnie nie ma szans nawet na wydatek tych 100zł na dodatkową przyjemność. Ale za to jestem cała happy, bo kupiłam dziś opakowanie pieluszek z tetry i humor mam dzięki temu superancki :) Jak to miło robić zakupy dla własnego dziecka!
 
Karen, bakteria, którą wyhodowano u dziecka to staphylococcus haemolyticus, czyli gronkowiec. Podrzucam link do artykułu na temat zakażeń wywołanych przez tego "obcego" u noworodków Strona czasopisma Postpy Neonatologi
Poza tym z tego co wiem, to bakteria ta może znajdować się również w męskim nasieniu powodując trudności w poczęciu dziecka. Z racji tego, że nie wiadomo czy bakterie masz wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest wybrać się na św. Jana z tą karteczką, którą tu wkleiłaś, pokazać pani i powiedzieć, że chcesz wymaz w tym kierunku, najlepiej od razu z antybiogramem gdyby w wymazie się wyhodowało. Jeśli wynik będzie ujemny, czyli że nie masz tej bakterii to dobrze, ale warto rozważyć badanie męża w tym kierunku, z tego co jeszcze pamiętam to często właśnie panowie są nosicielami. A badanie w kierunku paciorkowca o którym wcześniej pisałam i tak bym zrobiła ok 37 tc.

Na dobrych pediatrów trafiliście, szybko rozpoznali.
 
loliszka ty jestes lekiem naszym na całe zło oh poradz cos na czeste bóle głowy bo wizyte mam dopiero za tydzien a umieram wrecz a leków juz niechem brac bo ile mozna
 
siva211, mnie niestety ból głowy też męczy i nie bardzo wiem co z nim zrobić, wczoraj bolała mnie cały dzień, dzis niby nie, ale aż się boję co będzie w pracy a ide na 19:00... U mnie to generalnie chyba z braku świeżego powietrza bo najbardziej mnie boli jak jestem w pracy, a że jestem w niej po 12 godzin a do domu blisko to wiele powietrza nie łykne nawet po drodze. Może wyjdź na spacer? Słyszałam też że ciepło suche pomaga tyle że ciepło suche to np ciepły suchy ręcznik, ja już raz w akcie desperacji grzałam żelazkiem, ale strasznie szybko przestaje być ciepły więc się wkurzyłam, przestałam, zasnęłam i przeszło. Chyba jak już porządnie daje w kość to pozostaje paracetamol.
 
lolisza bardzo ale to bardzo Ci dziękuję za pomoc oczywiście wybiorę się tam i zrobię wszystkie badania o których piszesz. Powiedz mi tylko co jeśli mąż ma to w nasieniu czy to się jakoś leczy jeśli nie czy to będzie miało jakiś wpływ na nasze życie, jaka jest droga zarażenia tzn on zaraził mnie a ja dziecko czy jak?
Widzę że jednak zakładasz że to nie szpital z tego artykułu też tak wnioskuję że to nie szczep szpitalny. Przepraszam jeśli coś piszę od rzeczy ale w tym temacie poruszam się po omacku.
Co do dr Wrzosek wiem że jest dobrą lekarką i to jej zawdzięczam to że mam teraz dziecko i jest ono zdrowe. Chwała jej za to.
Dobra zabieram się do czytania tego artykułu.

Ps. Kochane mamy ja z moim synem wyglądałam strasznie, zbrzydłam i wszyscy mi mówili że będzie dziewczynka do tego chęć na słodkie i co? I chłop się urodził :)
 
reklama
monique1977, co co Ty jesz, że Ci tak pięknie maluch rośnie :) ?


hej:-)
ogółem to na co mam ochotę,żadnej diety. Mam chęc na szczęście na owoce i warzywa pt. pomidor,ogórek itp, jadam dużo czosnku,ale to juz od dawna no i niestety nie stronię od słodyczy szczególnie bezy i czekolada. Moje upodobania żywieniowe zmieniają sie zgodnie z poszczególnymi trymestrami ciąży:-)
 
Do góry