reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Jakie są rodzaje Kobiet ( na WESOLO !!! )
1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
8. Domatorki - byle komu, aby w domu.
hihi i tym humorystycznym akcentem chciałabym Wam życzyć Wszystkiego co piękne w Dniu Kobiet:rofl2:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monimoni, ja też się cieszę, ze to nie alergia :)
sivle, biedactwo, przytulam Cię mocno. I przekaż całuski Adasiowi.
elizabennett, wszystkiego najlepszego!
happybeti, nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale Tobie chyba też należą się życzenia wszystkiego naj, naj, naj!
 
Jakie są rodzaje Kobiet ( na WESOLO !!! )
1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
8. Domatorki - byle komu, aby w domu.
hihi i tym humorystycznym akcentem chciałabym Wam życzyć Wszystkiego co piękne w Dniu Kobiet:rofl2:



Świetne!!! :-D

E-lona ile Laura ważyła po urodzeniu?


Mój Wojtuś też życzy wszystkim mamusiom i ich córeczkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
 
Edukowanie zakończone także i post wyprodukowany:
Sarisa – czekam na zdjęcia „ciężarówki na weselu” w takim razie:)
Rysia – witaj w klubie „byłych imprezowiczek” :D ja zawsze zarzekałam się, że NIGDY PRZENIGDY nie będę miała męża i dzieci a tu proszę – jako pierwsza na „wyższy level życiowy” wskoczyłam hihi
Happybeti - :D :D dobre z tym emo:D :D
Silve – Witaj Słońce. Jak byśmy mogły o Tobie zapomnieć? Kurcze współczuję całej sytuacji. Jak to się mawia „serce nie sługa” i czasami najtrudniej wybrnąć właśnie z takich „toksycznych miłości i związków”. Pamiętaj jednak, że kobieta przez faceta ma się śmiać a nie płakać i to miej zawsze w głowie, gdy spotykasz się z tatą Adasia. Sama przez dobrych kilka lat byłam w związku z facetem przez którego więcej nocy przepłakałam niż przez całe swoje życie chyba. Robił mi świństwa, znikał na tydzień, był momentami agresywny itp. A ja jak głupia latałam za nim, dzwoniłam, klęłam go i znowu do niego lgnęłam i w sumie gdyby nie mój mąż to trwałoby to pewnie do tej pory. Może najlepszym lekarstwem na to wszystko będzie inna (lepsza) znajomość? Miłość? I kobieto nie poddawaj się! Pamiętaj, że masz nas i że zawsze możesz wejść na BB i się wyżalić, pownerwiać itp. Postaraj się stłamsić w sobie te ciągutki do %, bo nie wróży to niczego dobrego a na pewno nie sprawi, że problemy się ulotnią :( jestem z Tobą całym ser duchem! PAMIĘTAJ!
A teraz zbieramy tyłeczki z Alicją i na zakupy jedziemy:)
 
Efa,dzięki za pamięć:)***
Sivle ,ja dołączam do chóru dziewczyn- po pierwsze,sama wiesz,że alkohol to nie jest rozwiązanie,a po drugie...tez coś wiem o toksycznych związkach...i walnę prosto z mostu- im szybciej to zakończysz i zapomnisz,tym lepiej.Kochasz go?może to nie miłość,tylko uzależnienie...Jestes wspaniałą młodą,wartościową kobietą i zasługujesz na to,co w życiu najlepsze- tego Ci "feministycznie" życzę w Dniu Kobiet:)***
I nam wszystkim ,cudownym,wspaniałym,niepowtarzalnym KOBIETKOM :-):happy:
 
witam witam i o zdrowie pytam.

nocka znowu nie udana bo niunka obudziła sie o 3 i chyba ja brzusio bolał albo była głodna. Kurcze jaka jest oznaka bolacego brzusia u waszych dzieci? i co wtedy dajecie i robicie. Ja zrobiłam jej 120 ml mleczka i wypiła 3/4 potem dałam bobotic bo mi sie wdawalo ze jest zdeta i w ciagu 5 minut usneła. Obstawiam na brokuły bo dwa dni jadła i dwa dni problemy w nocy nie mowiac jaka aromatyczna kupka. Normalnie przewinac sie nie dało. Dzis dam cos lekkiego i zobacze jakie beda dwie kolejne nocki i zapach pieluszki. Za tydzien szczepienie i jak nie minie to bede musiała sie popytac lekarki.
Dzis po sniadnku i zabieram sie za filmik bo niunka własnie poszła spac. Jeszcze pranko i prasowanko ale to moze poźniej
 
reklama
U nas ból brzuszka poznaję po twardym brzuszku i takim przyciąganiem nóżek do brzuszka i odginaniem z powrotem - tak jakby spięta była. Nie wiem czy zrozumiałaś, nie umiem tego dobrze opisać :) No i wtedy zawsze robię jej masaż brzuszka i to pomaga, tak jakbym chciała ją łaskotać po brzuchu ale w poprzek. Kurcze dziś mi kiepsko idzie ze składaniem zdań :/ :)
 
Do góry