reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Strip i ja bym chętnie posłuchała :tak:


P.S. Pomocy ja tu moją żonkę w ramach świeta do ....... namawiam a Ona nic!!!
Możecie mi to wyjaśnić ale szybko bo rano do pracy idę.:-))))))))))))))))))))))))

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ida no wiesz? wstydziłabyś sie, mąż chce Ci taki prezent zrobić a Ty nosem kręcisz :-D:-D:-D

a ja witam sie z rana :* nocka całkiem, całkiem brzdąc teraz wydaje dzikie odgłosy na kocu, zaraz ją zbieram na zakupy - małż odsypia nockę więc sie wybierzemy we dwie, a co w końcu dziś nasze święto więc idziemy w tango :-D

Froguś gratuluje męża i dziękuje w imieniu Isi i swoim za życzonka od Fifolka :*


a wszystkim babeczkom życzę wszystkiego naj

Thank God I'm a Woman :rofl2:
 
Ja tylko na 5 sekund wpadam, witam się i spadam (wszystko nadrobię później - promise)

IDA - niemieckiego i angielskiego uczę (przez internet) ;) jak szaleć to szaleć hihi
 
Iduś bo trochę zapomniałam o tabletce na czas :)

Kasis trzymam kciuki za Błażejka!

Sariska zagłosowane

Sivle69 oczywiście, ze pamiętamy! Przede wszystkim zbierz się do kupy dla Adaśka! A my Ci w tym pomożemy.:*

Mężowi Idusi dziękuję :)

Frogg po prostu tak bardzo kocha spać z rodzicami :)

A my śmigamy do lekarza dziś, popytać o parę spraw i pokazać uszko bo coś przy zgięciu nam się ranka zrobiła, oby to nie żadna alergia.

Buziaki dla Was kobietki!
 
wyście oszalały:-Dposty jak posty, niegorsze pisze na przykład Ala:-Dale bardzo mnie miło:tak::-D
moni, powodzenia u lekarza! oby to była jakaś "pierdółka"!!!i tak wiem że będzie ok:-)
makuc, no to szalej szalej!!! udanych wyzwań edukacyjnych:-D
eliza, spojówki męża dadzą radę!!! w końcu musicie pralkę wybrać, a na pewno będzie chciał mieć coś do powiedzenia;-)głupie żarty - ale faktycznie rok tak rozpoczęty MUSI zakończyc się fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!

co do pytania męża, to ja już wyjaśniam: nie tyle o pomaganie chodzi, bo pomaga. (wiem ze to przeczyta bo będzie chciał sprawdzić co mu radziłyście;P) po prostu nie czuje się żoną i kochanką tylko matką. i stąd taki pęd ku seksowaniu... niby wiem, że mu się podobam, ale kiedyś potrafił mnie dowartościować, a teraz powie dwa słowa i starczy. może jemu bo mi nie. w ramach prezentu w czwartek mam fryzjera a w piątek kosmetyczkę. i mam nadzieję że na tym "dowartościowywaniu" nie poprzestanie, bo wolałabym takie jak kiedyś kiedys....

a moje dziecko przesadza i to grubo... niedługo będę się tu meldować z rysią i innymi o 6:30....grrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moja mama jak zawsze "pociesza" że dzieci tak mają że w pewnym momencie zaczynają budzic sie coraz wcześniej i zapomnieć o spaniu mozna... cip cip kura:wściekła/y:

edit: a tak w ogóle to nam jutro powinna wskoczyć 5 na suwaczku i zastanawiam sie czy wskoczy....
 
Ostatnia edycja:
Halo...
Jak mnie tu dawno nie było. Pamiętacie mnie jeszcze dziewczyny? :)
U mnie... tak sobie...
Nie mam ochoty i siły na nic, a z ojcem Adasia zaczęłam się znowu spotykać... i przez to codziennie ryczę. Czuję się słaba i żałosna bo dalej go chyba kocham a jednocześnie tak bardzo nienawidzę za to co zrobił i wiem że nigdy o tym nie zapomnę... mim, że już może wybaczyłam...
W dodatku powróciłam do dawnych nawyków i tylko szukam pretekstu żeby się... napić....
Aż cud, że jakoś tą sesję zdałam... średnio mi na niej zależało, już nawet te studia mnie nie cieszą...
Silve pewnie nie uwierzysz, ale to chyba ja Cie tu sciagnełam myslalami. Jakos sobie weszłam ostatanio w nasza liste październikówek i od razu o Tobie pomyślałam( i o innych mamamch ktore tu nie zaglądaja), ze dawno Cie tu nie bbyło i co słychac u Ciebie i u Adasia. I widzę, że tatus sie pojawił. Kochana jesli mu wybaczylas to ok sprobujcie miłosć jest ślepa i czasem kochamy (mimo krzywd jakie nam ktos wyrządził) , bardziej mnie martwi łatwość siegnięcia % . trzymaj sie i zaglądaj tu do nas

Małżu Idy dziękujemy za pamięć
Frogus Fifolkowi, tez:). a mezus medal powinien dostac
Elizabent ti juz tuz tuz. to mezusiowi dzis skladam, a Tobie 10(mam nadzieje, ze nie zapomne ;). a u nas 16 i 29 ja ta pierwsza mezus ta druga i tez mlodszy, ale tylko 13 dni hehe
Monimoni kciuki zacisniete

dziewczynki a dla Was " Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy sie dowie, ze dziś jest święto Kobiet "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a moje dziecko przesadza i to grubo... niedługo będę się tu meldować z rysią i innymi o 6:30....grrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moja mama jak zawsze "pociesza" że dzieci tak mają że w pewnym momencie zaczynają budzic sie coraz wcześniej i zapomnieć o spaniu mozna... cip cip kura:wściekła/y:

moje sie spsuło i wstaje o 6.00 grrrr ale ją wciągam do nas pod kołdrę i jeszcze przekimam tak 30 min a czasem w przypływie miłości do rodziców Isiak potrafi przysnąć do 8.00! niestety nie zdaża sie jej to zbyt czesto :p

a co do czucia sie mamą a nie kobietą - ja Ci napisze bez ogródek - seks, seks i jeszcze raz seks. Po paru takich miłosnych sesjach przestajesz sie czuć jak mamuśką. Owszem fryz, nowe ciuszki itp pomagają samej siebie przypomnieć sobie że w środku drzemie kobieta, ale tak na prawdę to spojrzenie małża mówiące "zjem Cie" powoduje że zaczynasz sie czuć tak jak powinnaś. Więc sie nie broń tylko ulegaj :-D
 
Do góry