reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Aniawa Laura miała 51 cm i 3100g.
Happybeti wszystkiego najlepszego!

A mój syn znowu dzisiaj błysnął. Jemy sobie śniadanie a on wesołym głosem jesteś chamka, a za chwilę pyta mnie co to jest cham to mu wyjaśniłam, że to szynka po angielsku.
A wczoraj przy kolacji jak go zapytałam czemu nie je serka i czy mu nie smakuje to odpowiedział, że smakuje jak pieron. Wybuchnęłam śmiechem i dzisiaj ciągle słyszę, że coś jest jak pieron :-)

Lecę Laurencji dać jabłuszko.
 
Happybeti trudno myśli ubrać w słowa,oddać piórem życzeń kwiat więc ja powiem bardzo krótko: Żyj sto lat:-)

Przyjechała moja kochana babcia zająć się Miłoszkiem więc ja biorę się za sprzątanko bo lubię koty ale nie te fruwające i kłębiące się po podłodze:wściekła/y:Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To powodzenia bo u mnie w ten sposób pranie leżało do prasowania prawie tydzień. Współczuje nocki:(

u mnie posciel tak długo czekała na prasowanie że wkoncu załozyłam bez hihihi i tak po nocy bedzie wygniecione a kochanków jeszcze nie mam wiec nikt nie widzi hihihihihi

E-Lona brawo dla synka zapewne chodzi do przedszkola ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dawidowe do przedszkola chodzi (ostatnio był 15.02), ale nie sądzę, ze to z przedszkola powiedzonka. On lubi wymyslac wyrazy i wtedy mowimy, zeby nie mowil po chinsku. Czasem wychodzi mu cos blisko wulgaryzmu, np. ostatni blisko juz bylo wyrazu ci.pa. Poza tym wymyslil dwie postaci: midziabidzia i kidolodo i chce, zeby mu z nimi bajki opowiadac. Taki chyba etam slowotworstwa i zabawy jezykiem przechodzi. Jak wiemy, ze przypadkiem jakis wyraz brzydki mu wyjdzie to nie reagujemy.
A nocki zarwane moze rzeczywiscie przez brokuła. Ja mialam tez dzisiaj wczesniej pobudke i slyszalam jak baki szly.
Moni dobrze, ze to nie uczulenie.
 
Ostatnia edycja:
Witam! :-)
Mały śpi więc może coś skrobnę... :-) Ostatnio coraz żadziej zaglądam ale jakoś nie potrafię się ze wszystkim wyrobić :baffled: Wczoraj byliśmy na urodzinach u szwagierki i oczywiście mały dał czadu... Wujek mojego męża za bardzo się zbliżył do małego i od razu ryk :confused: Obcy jak najdalej od niego, wystarczy dotknąć i on już w ryk. Chyba maminsynuś mi rośnie :tak: mam nadzieję że to tylko przejściowe. I oczywiście nie obyło się bez rad - a zrób to tak i tak, tak go trzymaj a tak nie... :wściekła/y::wściekła/y: Jak ja tego nie nawidzę!!! A najwięcej miała do gadania ukochana babunia mojego męża :wściekła/y: Jak ja nie trawię tej kobiety, wtrąca się do wszytskiego, wszystko wie najlepiej :wściekła/y:


aniawa współczuję! Mi też jest ciężko zasnąć po karmieniu małego rano (między 4 a 6 zwykle sie budzi na mleko). Jak się za bardzo rozbudzę to za chiny zasnąć już nie mogę a potem taka rozlazła cały dzień jestem... :no:
frogg mój też tak ma - jak śpi z nami w łóżku to nawet jak sie obudzi to grzecznie leży :-) Tylko w trójkę w jednym łożu trochę ciasno :-D
monimoni Ja też w niedzielę zapomniałam wziąć tabletki :baffled: Przypomniałam sobie w poniedziałek rano. W sumie nie minęło 12 godzin więc myśle że nic z tego nie będzie...
sarisa zagłosowane :-)
rysia85 dobre hehe :-D:-D


A my mamy dziś nasze małe święto :-) Dziś powinna nam piąteczka wskoczyć :-) Jak ten czas leci...
 
witam jak zwykle znad talerza z zarciem puki dziecie spi.
nocka nawet spoko bo sie obudzila o 6.00 dopiero, ale potem mnie nerwa wziela bo jak jadla o 23.00 to o 6h zjadla tylko 30!!!! polozylam spac- ale cos srednio jej sie chcialo wiec tylko czekalam az sie rozedrze. a ona tak gadala i piszczala ze szlak mnie trafial bo na cala chate nioslo, dalam smoczek (zatykacz) a ona tfuuuuuu i hihihih!! mialam nerwa jak nic. potem chwilka spokoju i obudzila sie po 8.15- nie bylam w stanie nic zrobic poza zmiana jej pieluszki i wzielam do wyra z marna nadzieja ze zasnie... lezala sobie obok mnie ogladala moja gebe i macala jej wszystkie zakatki i nagle full usmiech i haslo " KAJJJJKUUUUU" - nie wiem co znaczy:)) ale przeszly mi nerwy na nia od razu:)) za chwile "Keeeeejjjjjjj" -tyz nie wiem co to znaczy:))) , potem udawalam ze mam zamkniete oczy i czekalam na jej reakcje- patrzyla dosc dlugo na mnie i usnela:))) dospalysmy do 10h i dopiero o 10h wciagnela 120 mleka z kelikiem ryzowym. kurcze szok-w sumie od wczoraj 23h jadla dopiero porzadnie dzisiaj o 10h15!!! no wiec pytam: po cholere sie budzi o 6h???


poza tym moje dziecko jest nieprzecietnie ambitne...ja chce zeby sie majtala z pleckow na brzuszek, lapie ja za jedna raczke a ona mi siada!!!! noz kurna leniwa dupa z niej czy co jesli chodzi o przewroty?? coraz bardziej za to bawi sie w pelzaczka jak lezy na brzuchu-tez mam nadzieje ze sie obroci na plecki a ona sie odpycha do przodu "idzie"...

SIVLE - ja cie kojarze- wspolczucia ze tak musisz cierpiec w chorym zwiazku ale pamietaj jedno ze alkohol nie jest ucieczka! a majac dziecko po prostu o nim ZAPOMNIJ!!!!!!!!
HAPPYBETTI- wszystkiego superasnego cmok :*
MILA84- Leane jak spi z nami w sordku to my z mezem mamy 20 cm po obu stronach na spanie na boku bo panna spi jak samolot- lapy rozlozone na boki a jak sprobujesz ja "poskladac" to cie "opierdziela". no i grateczki z okazji 5
MALZU IDY - MERCIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!
IDA -twoje cip cip kura mnie zabilo i mojego laptopa tez... losos wedzony wyladowal na klawiszach:ppp a co do "slow" to pamietam kawal: maz chce seksu z zona i tak jedzie od tylca bez slowa a zona w koncu " moze powiedzialbys ze dwa czule slowa??" a maz " WYZEJ DUPE!". a swoja droga ja tez czuje sie czesto jak mamusia i ze temperament lozkowy ze mnei wylazl na amen... noz cholera chyba musze kupic jakies seksiarskie fatalaszki a przede wszystkim isc na diete!

Po poludniu nie ma licha- na spacer ide z mloda bo jest chyba z 20 stopni teraz i taaaaakie slonce!

no i WSZYSTKIEGO NAJ KOBIETKI Z OKAZJI NASZEGO DNIA!!
 
reklama
Mila gratki dla Patryczka
Happybeti Sto lat,sto lat !!!!!!
Dziulka gdzie chcesz iść z tą dietą?na spacer?na piwo?:-p

A mój mały skarb właśnie śpi po obiadku(dziś w menu zupka marchewkowa aż 150ml wciągnoł i jeszcze miał mało). Drugi urwis też śpi. Ciekawe do której będę mieć ten anielski spokój.
 
Do góry