reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kasia u mnie chrzestni byli z innej parafii i nasz ksiądz nie pytal o ich bierzmowanie . Owszem zaświadczenie ze moga byc chrzestnymi musieli przyniesc ,ale nic tam o bierzmowaniu nie bylo napisane. Moze z tym bratem Ci sie uda :-)

natolin a to Ty masz prowadzic samochód? Bo jak nie lubisz , a warunki na drogach kiepskie to współczuję . Na długo jedziesz?
 
Kasia aha, no to może Wam się uda :-) chociaż ja to jak wiesz mam inne podejście do tego.
doris to zaświadczenie właśnie ksiądz wydaje sprawdzając m.in. czy ktoś był bierzmowany, a nie wpisuje tego konkretnie w zaświadczeniu
a prowadzić ja nie będę, choćby z tego powodu, że nie mam prawka ;-) kurcze, a warunki złe myślicie? bo ja to się nie znam, a tata mnie zapewniał, że właśnie super warunki...
Rzutka do moich dziadków ruszamy.
 
Ostatnia edycja:
Kurde napisałam posta i mi go wcięło :(

Z tego co pamiętam:

Natolinku - powodzenia i trzymam kciuki!

Strip - ja też mam takie odczucia :) z tymi jelitami w sensie.

Sugar - jeden z Twoich postów mnie powalił, z tym bąkiem :) Wiem, że to nie śmieszna przypadłość ale sposób w jaki to opisałaś :)

Kasia33 - cieszę się, że chrzest się udało załatwić
 
Doris a Ty gdzie dzis? nie zameldowałaś się wieczornie?
Kasis a u Ciebie jak kochana? chorobsko pusiło? I jak w domku? jakos mi intensywnie dzis wieczorem zaprzatasz głowe
 
FROGG - co do meczu- ja mam podzielna uwage. po drugie po co ogladac-Real nie wygral z Lyonem jeszcze do tej pory wiec chyba tylko posprzataja nasz stadion:))))))) siedze w szaliku mojej druzyny i jape dre:)))))))))))

poza tym moja mama dzisiaj mnie wypuscila na wolnosc, poszlam po chleb... wrocilam z butami...czarne szpile:))) a coooo:)
 
reklama
Do góry