reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A jak mogłaś dostać z bebilonu skoro jak ja się zarejestrowałam tam to nie kazali mi wpisywać żadnego adresu domowego? Jedynie adres mailowy, wiek dziecka. Tak więc ja nie wiem gdzie Ty się tam logowałaś :-)

Zabij mnie,nie mam pojęcia,dlaczego dostałam!!!!
Czarodziejka trzymam kciuki za wizytę. I pozwolisz,że zacytuję "klasyka": pleśniawkom mówię: a kyszszszszsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idę przebrać się w piżamę i oglądać M jak.... A przy sobie będę miała....smaczniutką paczkę słonecznika z biedronki( bo desperadosa już wypiłam;-))
 
reklama
kochane kobitki, przychodze a tu taki zamet, ja tez ledwo daje rade z glownym, co dopiero po zamknietych sie udzielac,
no i tez czasem czuje sie, ze mi nikt nie odpisal.. tak to bywa, czasem, ale BB uzaleznia i wogole nie moge bez Was zyc :)
Rzutka masz syna na 5 :) NAJELSPZEGO
SARISKA zaglosowane, przypominaj sie, bo skleroza nie boli
mamagusi gratulacje z narodzin siostrzenicy,

a po tym jak nie moglam wczoraj samochodu odpalic, przyjechalo assistance i samochod odpalil bez problemu a ja wyszlam na kretynke,
 
margerrita No bo ty już rozkręciłaś to autko bo pewnie próbowałaś wiele razy,a tamci przyjechali na gotowe;-)

Natolin no to ciocia czarodziejka też jest dumna z Twojego niuńka:-)
 
Hej Mamusie dzieki za glosy :).
Mamagusi wiemy,ze martwisz sie o siostre i my rowniez . Nic sie nie martw, ze malutka nie jest z sisostra. Ja mialam SN i pierwsza noc spedziła w inkubatorze, podobno tylko ja podgrzewali, a rano o 6 juz ja dostalam i nie moglam sie nia nacieszyc. zobaczysz, ze bedzie dobrze. I faktycznie dzis zbyt wszystko bierzesz do ssiebie a nikt tu nic zlego nie ma mysli.
Loliszko ehh jak miło o mojej córci :)
Czarodziejka to faktycznie z tym plesniawkami?a apftin probowalas?(bo ja sie dowiedzialam na ostatniej wizycie, ze moja corcia miala plesniwaki? i lekarka sie mnie pyta czy juz zniknely? a ja zrobilam :szok: takie oczy i mowie, ze ja nic tam nie widzialam i nic jej nie dawlam). I jeszcze tu dziewczyny pisaly o moczu
Miniu jak dzis taki meczyk to Dziulencja na bank tu nie zajrzy .....
Kahaa dzieki za podpowiedz.

edit: a jesli chodzi o grupe zamknieta to ja tez jestem tylko tam gdzie nasze numery na inne nie mialabym czasu. I tam zdjec narazie nie zamieszczam, bo poki co nie mam czasu ehh tego robic
 
Ostatnia edycja:
sarisa apftin próbowałam i nystatynę też i mocz(on mi tego nigdy nie wybaczy hehe;-) ),no ręce opadają mi już.Krzyś nie chce już mi nawet buzi otwierać jak widzi,że chcę mu tam coś patrzeć i majstrować.

Dobra spadam dziewczyny bo mały się budzi,trzeba mu wykąpać dupkę i spać

Paaaaaaaa
 
no i jak przeczytałam posta sugar i artykul, to az mnie tylek zabolal:cool2:

a tak wogole, to czytam juz od 40 minut i jeszcze nie nadrobilam waszego pisania, skandal.

i jeszcze jedno... wiem, ze zabrzmi to irracjonalnie, ale albo czuje ruchy dziecka w brzuchu, albo to jelita :confused2::eek::laugh2:
 
ooo jacie nadrobienie Was graniczy z cudem!!!!!!! uff udało się:-)
mamaagusi
ja też jestem tu od niedawna i bardzo często moje posty nie są komentowane bo po pierwsze zbyt dużo nie piszę a po drugie dziewczyny są ze sobą tak długo, że łatwiej im zapamietać to co piszą dziewczyny już dobrze poznane. Jednak wcale się tym nie przejmuje bo lubię czasem coś naskrobać a i w razie problemu zawsze moge liczyć na pomoc:-)
mała_mi, Ida ja tez miałam cesarkę i rozmawiałam z lekarzem na temat drugiego porodu i powiedział, że to czy będzie cesarka to zależy od kobiety. Podobno jeśli kobieta decyduje się na cesarkę to podpisuje jakieś oświadczenie i tyle.

Tyle dziś naskrobałyście, że nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów, reszty po prostu już nie pamietam
 
Jestem Kobiety :)

Więc jedyne co załatwiłam to, że chrzest będzie 27 marca, po wielkich moich błaganiach ksiądz się zgodził, bo u nas chrzty w trzecią niedzielę miesiąca czyli 20 marca, ale pech chciał, że w ten dzień akurat lokal w którym chcę zrobić przyjęcie jest już zajęty.
Co do chrzesnych to jutro muszę iść jeszcze raz z wypełnionym wnioskiem na którym nie wspomina się o tym, kiedy chrześni byli bierzmowani, ale myślę, że proboszcz i tak o to zapyta.
 
reklama
Strip szok ,ale to chyba raczej jelita, bo nawet jesli bys fasolkowała to za wczesnie na ruchy ...
Margarita to faktycznie z tym autem. Pisalas, ze mialas pozalatwiac sprawy, ze na niemiecki nie poszlas, a auto Ci po prostu psikusa zrobilo . Oj niedobre autko
Emis ja tez sie zastanawiam czemu Ty ta paczke dostalas hehehe ;-)
Natus oh do Ciebie mialam pisac, to powiem Ci ze ja typowałam Małaszynskiego u Cibie w łóżeczku a nie ciuszki hehe, ale fajowo, ze juz sie z nimi uporałas. napewno sa Ci wdzieczne hehe
 
Do góry