reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziulka ja tez chce do takiej piekarni

A ja sie zastanawiam czy czekac do "pamietnikow wampira" czy isc spac ehhh
 
reklama
Sory,ze zawracam gitare na glownym, ale mam chyba zly dzien (mamaagusi witaj w klubie) i pytam wznoszac rece pod niebiosa: jak mozna miec zastoj w oklaplym, miekkim jak flak cycku, ktorego sie doi raz na dobe?????????????????????????????????????????????

i powiem jeszcze, poki pamietam:

sarisa - glos oddany
natolin - zyczymy udanej podrozy i wizyty
monimoni - super, zes juz zdrowa
sugar - szczelina...hmmm, brzmi dziwnie, ale pewnie strasznie upier***wa przypadlosc i wspolczuje

Ide masowac flaka.

Aha i dodam, ze dziecie mi sie zepsulo, bo spi duuuzo, nie je i marudzi. Pewnie skoczy niebawem, albo lubi mnie dezorientowac.
 
strip-dobranocka zafasolkowana, Efa sie stara, moze i Tobie sie chce i to takie urojenia?:)
nataolin-ja tez zamierzam opuscic materac poziom nizej, bo Maura juz niezle w lozeczku dokazuje.
Milego pobytu u dziadkow. Ale, ale- czy oni tam maja internet?;) bo co ty bez BB zrobisz, a my bez ciebie:)
 
1smile kurcze wspolczuje, a cholera na tych kanalikach mlekowych to ja sie totalnie nie znam. A Pawcio nie da rady sciagnac?

Idus aj tam niesmacznie. chyba wszystkie juz duze jestesmy
Kahaa walsnie mialam sie odniesc jeszcze do tego maku :) rozbawilas mnie tym pokatnie mak gnojek wcina czy co hehe
 
Kasia u mnie było tak, że moja siostra byla chcrzestna i jest teoretycznie z naszej parafii i nawet nie sprawdzal czy była bierzmowana. kuzyn mojego męża byl chrzestnym i kazal mu przyniesc papierek od siebie ale i tak nawet na niego pozniej nie spojrzał.

Mamagusi a może siostra jest na jakiś środkach przeciwbólowych i dlatego wzieli jej małą. Ja co prawda rodziłam SN ale 2 noce miałam nie przespane i położne same mi zaproponowały wzięcie małego, a dziewczyna z którą leżałam na sali a była po cc też dostała dzieciątko po 24h. Na pewno wszystko będzie w porządku.
teraz dzwoniła. niby nie jest na niczym tzn chyba nie jest. dziecko jest na poprodowej a ona na pooperacyjnej sali

jezusie maryjo nowy odcinek Hałsa na iitv :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D
wybaczcie, ale jestem uzależniona
to tak jak ja. i od gotowych na wszystko i od chirurgów

historia podobna do mojej... najważniejsze że obie kobitki żyją i ,zapewniam cię, z każdą chwilą czują się lepiej!!! sn czy cc - dzidzia się wykluła! reszta nieważna;)))

to samo jej mówie, że co za różnica jak. ważne że sę urodziła jest zdrowa i śliczna

Natolin spokojnej drogi
 
Ida pluje przez Ciebie dalej niż widzę
Onesmile niestety nei pomogę
A mój mąż się obraził i poszedł spać, powiedział że jak chce to mam przyjść do niego albo zostać na sofie z laptopem, powiedziałam że się jeszcze zastanowie bo w sumie do szczęścia mi nic nie brakuje bo on (w sensie laptop)też grzeje :rofl2:
 
Natolin, trzymam kciuki za udaną podróż. I niech Ci się lekko wstaje. A warunki na drogach dobre: tato nie ściamniał. Wczoraj przejechałam 300km, to wiem, co mówię. Jeśli jakieś śnieżyce nie przyjdą, to smiało można jechać bez stresu.
Efa, ja oczywiście jestem tak zdolna, że zapomniałam że pytałaś mnie o Bory Tucholskie. Więc my mamy działkę jakieś 20 km od Tucholi w stronę Czerska. Jeszcze łapiemy się na kujawsko-pomorskie.
Rzutka, dzięki za odpowiedź. No i niech mi nikt nie wmawia, że tutaj się olewa posty ;-).

monimoni, cieszę się, że choróbsko odpuściło.

Strip, ja też mam te przeboje z jelitami. "Ruchy" czuję od listopada, hahaha!
 
reklama
Do góry