reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Cześć dziewczynki,
ja już po weekendzie na uczelni. Dzisiaj też skończyliśmy na szczęście o 15 a potem z mężem pojechaliśmy do znajomych na chwilę. No i nie dawno wróciliśmy do domku. Padam znowu na twarz. Do tego martwi mnie pewna rzecz która pojawiła się u Łukaszka,ale to napiszę na odpowiednim wątku.
Marzę teraz o ciepłej kąpieli, masażu i gorącej czekoladzie.
Na dodatek trochę mi piersi ciążą bo rano tylko karmiłam małego a on jak na złość nie chce jeść cyca już... tylko rano się udaje:-(. Smutno mi.
Do tego Łukaszek dostał od naszej znajomej siatkę pełną różnorakich zabaweczek, grzechotek itp itp..
Lecę poczytać dalsze wątki.

A i rysia Sto lat!!!!!
Efa przykro mi bardzo, przytulam.
 
reklama
rysia wszystkiego najlepszego:biggrin2:

witam sie i ja, my niestety bylismy u lekarza bo mała zaczęła kaszleć w nocy i rano mocno płakała az sie krztusiła. to prawdopodobnie ten nieszczesny katar spływa i od tego ten kaszel, bo przypominam my juz od 6 stycznia walczymy z katarem, a juz myslałam ze w poniedziałek na szczepienie pójdziemy bo tak jakby lepiej juz sie zrobiło tylko troszke jej furczało:( biedne to moje dziecko. a tak w ogóle to znajomi sie tydzien temu zapowiedzieli ze przyjdą zobaczyć małą bo jeszcze nie było okazji, i wiecie co? przyszli wczoraj i byli przeziębieni. przynajmniej ona bo miała roche kataru i co jakis czas zakaszlała, no masakra, ludzie to mają nasrane w tych głowach, a sami maja 3letnie dziecko, szkoda słów

Następnym razem ich w progu sprawdź i wyrzuć z hukiem jak będą chorzy! Zlecą ze schodów jak są tak niepoważni. Moi znajomi się już nauczyli, i nawet jak wczesniej spotkali kogos chorego a sami są zdrowi to trzymają się z daleka.

Emilab, dzięki :-)
Rzeczywiście rozpoczynamy dziś 5 miesiąc, ale to leci. Zanim się obejrzę to przyprowadzi mi dziewczynę do domu ;-)

GRATULUJEMY!!!

Dziewczyny słyszałyście o tym, że kobieta ma prawo do urlopu okolicznościowego z tytułu urodzenia dziecka? Co by nie być gołosłowna przesyłam link do artykułu na ten temat :-)

Urlop okolicznościowy z tytułu urodzenia dziecka - naszemaluchy.pl

ciekawe co na to pracodawcy:happy2:

Mój M. wykorzystał takie dwa dni okolocznosciowego jak rodziłam. Ja nie pracuje to mi sie nie nalezy...

Czesc Dziewczyny!
Wreszcie w domu... Nie wiem czy tylko ja tak mam ale po weekendach jestem masakrycznie zmeczona!
Zakupy zaliczam do udanych - kupiliśmy te pampersy w promocji w Tesco (99,95zł/186szt) i zapas mleka Gerbera w Kauflandzie (8,99zł/350g). Ale te jeżdzenie i odwiedziny... piątek i sobota u dziadków, niedziela - rodzinny obiadek. Męczy mnie to.

A jutro szczepienia! I jadę pierwszy raz sama... Chyba łapię nerwa...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Od BAAARDZO dawna zaglądam do was praktycznie codziennie. Nawet zarejestrowałam się na bb, żeby z wami pogadać (w czerwcu ub.r.), ale macie takie tempo pisania, że zanim wszystko przeczytam, to muszę uciekać :-( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Może moje dzieciaczki czasami pozwolą mi się odezwać.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie!!
 
Coś o sobie, hmm... Nie bardzo wiem co poza tym, że mam dwoje cudnych dzieciaczków, mieszkam w okolicach Gliwic i jestem tu kolejną nauczycielką ;-)
 
hahaha, super, witaj w gronie belfrów ;-) a jak przebiegała ciąża? pracowałaś?
i jak poród? (mam fisia na tym punkcie...)
 
reklama
Do góry