reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam się i ja wieczornie. Padam już na twarz, tak więc nie będę się rozpisywać za dużo,bo nawet stukanie w klawiature męczące jest. Dziecko już śpi. Jakieś takie nieswoje ostatnio jest. Martwię się bardzo. Pierwszy dzień weekendu na uczelni zaliczony. Jutro na 8 buu...
doris- przytulam, przykro z powodu śmierci i pogrzebu :*
emilab- to długiegooo spania Wam życzę! :)
kasis- co to się dzieje z tymi dzieciakami, mój też marudny...
sarisa- super,że już powróciłaś do nas :)
 
reklama
mała mi - kasis ma rację - mój bin laden też jakiś nieswój przez ostatnie dni. Myślę że to wina skoku - ciężko z zasypianie, w nocy muszę brać go do siebie do łóżka, a kiedy zdarzyło mu się przespać całą noc to już nie pamiętam, ale i tak go megaśnie kocham:D

Ulisia hmm pewnie szybko się poprawi, ale tak mi się teraz przypomniało, że nasza pani neurolog na wizycie też nam powiedziała, że tak jakby bardziej w prawą stronę główkę odwracał, nawet powiem Wam że tak ma odkształconą główkę - po prawej spłaszczoną. W każdym razie nam kazała tylko obserwować i za 3 miesiące skontrolować

My babciom i dziadkom zakupiliśmy zdjęcia magnetyczne na lodówkę - tanio, a prezent cieszący:)

życzę wszystkim spokojnej nocy..
 
A dzis zadzwonił nasz inny friend,taki jeszcze z liceum,że jutro wpadnie nas odwiedzić.A że ma pracownię optyczną,to kazalismy mu skonstruować dla Amelki taki smoczek z zausznikami,jak to wymyślił czyjś mąż:D.

Jak skonstruuje takie cudo to KONIECZNIE fotki do galerii! To byłby przebój na bb! :)))))

Właśnie wróciliśmy od babci. Nie zdążyliśmy nawet do sklepu... Więc pampersów nie upolowaliśmy. Może jutro sie uda. Za to zęby załatane (miałam ukruszoną jedynkę! Dlatego bolała) Mała wyspała się u Babci w ramionach a teraz ŚPIEWA do telewizora. No dajcie żyć... Ja chcę spać a ona chyba z Idy Córcią się zgadała na wieczorne harce (ale zamiast pogadać z nią przez telefon to krzyczy - Ida, słychać u Was?)

Dagisu, miałam podobny pomysł ale w końcu zostaliśmy przy body. Akcja wyglądała tak, ze stanęłam w drzwiach z fotelikiem w ręku, szybka instrukcja obsługi, i poleciałam do M. bo czekał na silniku żeby mnie do stomatologa zabrać. Moja mama rozbiera Justynę, a tu... Widzi napis: "KOCHAM BABCIĘ I DZIADZIA" :))))) Od razu sesję jej foto zrobili, ubaw mieli co nie miara - I O TO CHODZIŁO! :))))
 
Ostatnia edycja:
U nas naszczęście nocki przespane, ale za to od kilku dni problem z zasypianiem :( Wczesniej odrazu po kąpieli mały padał praktycznie sam, wystarczyło odłożyć go do łóżeczka i pogłaskać, a teraz dziki ryk i kończy się na noszeniu :/ Trzymajcie kciuki, żeby chwilowe było i żeby moje maleństwo wróciło do ładnego zasypiania :)
u nas dokładnie tak samo, tyle, że ja nie noszę - włączam suszarkę, wkładam smoka i po kilku minutach się udaje usnąć, a wtedy ściszam suszarkę i jeszcze chwile czekam z włączoną, a wcześniej zwykle jednak łatwiej usypiał... więc trzymam kciuki i proszę o to samo, żeby przeszło.

Najważniejsze to dobrze nosić dziecię żeby jeszcze jej nie zaszkodzić i nie pogłębiać wady.
czy dałoby się opisać co to znaczy dobrze nosić dziecko? bo wiecie co? nam neurolog powiedziała na drugiej wizycie, że wszystko się unormowało i jest OK, a z tydzień przed tym pediatra dała nam skierowanie na rehabilitacje z podejrzeniem asymetrii. niby rehabilitantka powiedziała, że jest OK, kazała tylko małemu łapki rozprostowywać i bujać go na boki w kocyku np, ale może ja też źle noszę?
czy wy czekacie aż dziecko samo zaśnie?
Iduś u mnie tak jak pisałam wyżej, suszarka górą ;-) ale wcześniej faktycznie zasypiał sam.
Mała mi one wszystkie łączą sie chyba telepatycznie bo coś w większości są te nasze marudy hehe
no dokładnie ;-)
 
Jak skonstruuje takie cudo to KONIECZNIE fotki do galerii! To byłby przebój na bb! :)))))

Właśnie wróciliśmy od babci. Nie zdążyliśmy nawet do sklepu... Więc pampersów nie upolowaliśmy. Może jutro sie uda. Za to zęby załatane (miałam ukruszoną jedynkę! Dlatego bolała) Mała wyspała się u Babci w ramionach a teraz ŚPIEWA do telewizora. No dajcie żyć... Ja chcę spać a ona chyba z Idy Córcią się zgadała na wieczorne harce (ale zamiast pogadać z nią przez telefon to krzyczy - Ida, słychać u Was?)

Dagisu, miałam podobny pomysł ale w końcu zostaliśmy przy body. Akcja wyglądała tak, ze stanęłam w drzwiach z fotelikiem w ręku, szybka instrukcja obsługi, i poleciałam do M. bo czekał na silniku żeby mnie do stomatologa zabrać. Moja mama rozbiera Justynę, a tu... Widzi napis: "KOCHAM BABCIĘ I DZIADZIA" :))))) Od razu sesję jej foto zrobili, ubaw mieli co nie miara - I O TO CHODZIŁO! :))))
niezła akcja dla dziadków;D
jakieś echo się niosło;D z tym że ja mam słuch przez słuchanie muzyki na mp3 stępiony - młoda pewnie wyraźnie słyszała:D a, no i wygrała rundę z ojcem, potem ze mną a teraz cysiem ją pacyfikuję, choć szanse z tego co widzę niewielkie...
zaraz chyba suszarka pójdzie w ruch...
kasis, wczoraj dostała przed snem mm i obudziła się o 3:38, a przedwczoraj po zwykłym cysianiu spała do 3:30 - dokładnie pamiętam - więc ja pierdziu różnicę 8 minut:///
ja jej chyba zaraz dam Warkę na kolację;D
 
reklama
Do góry