reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

natolin nie wiem dokładnie ile ma cm myślę że ponad 60 ma ubranka już zaczął na 68 nosić,a waży jakoś ponad 6kg, 25-go idę na szczepienie to dokładnie mi go zważą i zmierzą, na długość jest jeszcze w sumie ok ale ma tak ciasno na szerokość jakoś, a wózek mam nestora damian plus plus,
 
reklama
Ahh właśnie się dowiedziałam że moja znajoma ze studiów licencjackich urodziła dzidziusia parę dni temu. Taka wiadomość mnie aż wzruszyła! Jeszcze nie dawno to ja przeżywałam pierwsze dni po porodzie, zapoznawałam się z moim synkiem i teraz widzę jak ten czas szybko ucieka. Synuś mi rośnie z dnia na dzień. Szkoda że te chwile już nie powrócą.
Chciałabym już mieć warunki mieszkalne które pozwoliłyby nam na jeszcze jedną dzidzię, a tak to jeszcze musimy zaczekać, oby potem nie okazało się że to niemożliwe...:-(
 
dzieki za mile komenty odnośnie fotek z Sylwka. Powiem tylko ,ze dzieki tej chuście moglam się bawić , a maluszek sobie w niej fajnie i szybciutko zasypial. Zresztą na drugim zdjęciu wlasnie juz spał, bo główki nie widac.

mała_mi gratulacje dla koleżanki ;-), a Ty sie tam na zapas nie zamartwiaj .... na pewno jeszcze czeka Cię macierzyństwo poraz kolejny. A swoją drogą to podziwiam takiej chęci , bo ja po pierwszym to nie chcialam nawet myslec o kolejnym .... trauma zwana porodem byla straszna.
 
a ja dziewczynki zniknełam na ten czas zeby zrobic cos co obiecałam sobie 2 miesiace temu. A mianowicie uprac, poprasowac i załozyc posciel 15 szt. małej i zamontowac niedawno zakupione akwarium fisher price. Po miesiacu posciel wyprałam ale ze nie chciało mi sie prasowac to małej dałam zwykła posciel. Dzis sie zmusiłam i porasowałam i pozmieniałam. Wyglada fajnie ale jakos boje sie załozyc baldachim. Te co maja te posciele macie zamontowane? Chyba poczekam na meza i jemu dam zadanie a narazie schowałam. Kołdre i poduszke tez pochowałam ale poszwe połozyłam jako przescierało. Mała narazie spi na moim łózku rozwalona ze hej i jeszcze sapie. Zrobiłam fotki potem wstawie. Nie mam tylko gdzie trzymac zabawki wiec poki młoda zajmuje tylko połowe łózka to z drugiej strony sa jej misie.
Jutro za to podłoze swinie hihihihihihi
Od jakiegos czasu jest zakaz stawiania pudełek i kartonów koło ssypów bo chyba dozorcy sie sprzatac nie chiało. Najsmieszniejsze jest to ze nawet jak bym chiała to zniesc to nie ma miejsca gdzie to wyrzucic ani zostawic. Poki małej nie było to wynosiłam i stawiałam z boku klatki i wiałam ale teraz Laury samej nie zostawie a to moze potrwac 10 minut bo czasm długo czeka sie na winde a po drugie jak ide z wózkiem to w zyciu nie dam rady ani nie zmieszcze sie z pudłami do windy. Troche tego nazbierałam bo sa kartony po wózku i to olbrzymie dwa, jakie rozne kartoyn po wysyłkach poscieli i roznych rzeczy jakie zamawiałam na allegro. Jutro ładnie poskładam, poodklejam adres ;-) z imieniem i nazwiskiem i postawie koło ssypu ale pietro nizej ;-). Swinia jestem ale nie chce tego trzymac w domu.
 
strip zdrowia!
mala mi ja też podziwiam, że myślisz o dzidzi, ale Ty chyba miałaś od razu zrobione cc, jeśli dobrze kojarzę? a na zapas się nie martw, jesteś młodziutka :-)
dawidowe masz rację z tymi kartonami, trudno się mówi, bo co niby miałabyś z nimi zrobić??
martabartosz pytam, bo ja mam raczej dużego syna plus spód gondoli wyłożony dużym polarem, do tego śpiwór z owczej wełny, a mimo wszystko synek się mieści
 
Doris, Sivle świetne fotki.

Strip dużo zdrówka.

Mała_mi na pewno będzie druga dzidzia :) Masz czas.

Coś sobie jeszcze przypomniałam w związku z tym co jemy. Zwracacie uwagę jak (jeśli) kupujecie cukier waniliowy? Jak się okazało to najczęściej jest cukier wanilinowy, a nie waniliowy.
Uciekam kończyć szyć synowi strój na bal przebierańców. Narobiłam się, a pójdzie tylko na chwilę na zdjęcia, bo dziś już chory.
 
Ufff i ja mogę w końcu coś od siebie dopisać. Cały dzień miałam "przeprawę" z Alicją. Znaczy o dziwo mało płakała ale wymagała, żeby być non-stop przy niej i do niej gadać więc nnawet spokojnie do WC pójśc nie mogłam. No ale koniec końców wolę to niż ciągły płacz i bóle brzuszka.
Co do tesco to też się wybieram:)) ale zapewne dopiero jutro, bo dzisiaj już trochę późno żeby jechać. Muszę zrobić zaopatrzenie pieluchowo-chusteczkowe plus nowe smoczki kupić bo wszystkie, które mamy są 0-3m.

DAWIDOWE - u nas też był zakaz ale i tak zawsze zostawiałam:) aaa co:) ciekawe co z takimi pudłami robić potem skoro przy zsypie w bloku ich nie można położyć? przecież nie będziesz pod blokiem kontenera szukać...
STRIP - zdrowiej:))
martabartosz - jakoś małą tą gondolę masz chyba? U nas też jest koc, mała jest grubo ubrana itp. a jeszcze full miejsca jest... chyba, że masz dodatkową gondolkę (taką mniejszą) wsadzaną do większej w wózku i o to chodzi?
DORIS, SILVE - ale z Was laski:))) :laugh2:
 
reklama
Do góry