reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
nie tylko pieluchy w promocji - chusteczki też! ja z M. tez jade :) Zdrówka Kochana :*

Dziękuje. Mam nadzieję że przejdzie szybko. Wzięłam apap, ale to słaby lek jak dla mnie.
Tak, tak wiem że chusteczki, nawet mleko ale niestety wyższe numerki.
Może jak wyjdę na powietrze to ból głowy minie.

Doris super wyglądaliście!!! A zabawa pewnie była super!!
 
doris WOW!!!
weszłam i zapomniałam co chciałam napisać, masakra...
aaa, już wiem :-)
o tym poczęciu
nam Iduś gin nic nie mówił na ten temat, a termin porodu miałam wyliczony na podstawie ostatniej miesiączki.
ale podejrzewam 13.01 właśnie (sprawdziłam w kalendarzu ;-) ), bo robiłam test owulacyjny w tamtym miesiącu i to by potwierdzało 13.01. a w ogóle pierwszy miesiąc starania i nam się udało, ale to fajne było :-)
 
Ostatnia edycja:
mała_mi super że z mamy zdrówkiem wszystko dobrze się ułóżyło
moriam, Doris-gratuluje dzieciaczkom suwaczków
Ida ja też mam problemy ze spaniem ale w dzień w nocy odpukać śpi, współczuje
dawidowe-babka z urzędu szkoda gadać dobrze że sama się dowiedziałaś, a co do lekarzy to każdy mówi co innego, nie przejmuj się i rób tak jak uważasz bo kazda mamuśka zawsze wie co dla dziecka najlepsze :-)
Silvea, dorisday- super fotki a tygrysek słodziak

co do wakacji to ja planuje zabrać Bartusia nad jeziorko, jestem z nad morza więc mam je na co dzień:-)
kupiłam dziś w biedronce takie naklejki na ścianę Biedronka - Oferta tygodnia
fajna sprawa, ja nakleiłam na szafkę nad łóżeczkiem i Bartuś leży i ogląda, są wypukłe
wszystkim dzieciaczkom i mamusiom życzę dużo zdrówka i braku kataru

a miałam Was zapytać czy używacie jeszcze gondoli od wózka?bo mój już wyrósł z niej a myślałam że zimę w niej przejeździ
 
mała_mi super że z mamy zdrówkiem wszystko dobrze się ułóżyło
moriam, Doris-gratuluje dzieciaczkom suwaczków
Ida ja też mam problemy ze spaniem ale w dzień w nocy odpukać śpi, współczuje
dawidowe-babka z urzędu szkoda gadać dobrze że sama się dowiedziałaś, a co do lekarzy to każdy mówi co innego, nie przejmuj się i rób tak jak uważasz bo kazda mamuśka zawsze wie co dla dziecka najlepsze :-)
Silvea, dorisday- super fotki a tygrysek słodziak

co do wakacji to ja planuje zabrać Bartusia nad jeziorko, jestem z nad morza więc mam je na co dzień:-)
kupiłam dziś w biedronce takie naklejki na ścianę Biedronka - Oferta tygodnia
fajna sprawa, ja nakleiłam na szafkę nad łóżeczkiem i Bartuś leży i ogląda, są wypukłe
wszystkim dzieciaczkom i mamusiom życzę dużo zdrówka i braku kataru

a miałam Was zapytać czy używacie jeszcze gondoli od wózka?bo mój już wyrósł z niej a myślałam że zimę w niej przejeździ

Nasza gondola jest taka duza (wózek Jedo Bartatina) ze jeszcze na przyszłą zimę by wystarczyła ;-)
 
reklama
Do góry