reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Sugar tez bym sie wzruszyła :) super prezent i super mąż :)

W Kraku dzis -3 i chce isc na spacer :),bo sloneczko swieci :) i wiatru zero ,ale kurcze jak wczoraj wieczorem bylam z psem to bylo nie odsniezone na chodnikach wiec spacer moze sie nie udac. My prawie codziennie na spacerkach jestesmy(zasluga psiska).Jedynie aura nas stopuje czyli deszcze, duzy wiatr no a teraz sniezyce i wielkie mrozy ale -3 to nie tak strasznie.
 
reklama
moze zobki sie szykuja, my dla rodzicow mamy taki prezent: alubum z opisanymi zdjeciami Babla, fajnym pomsylem, ale to byl rok temu byly bobmki recznie malowane z napisem kochanej mamie/ tacie od G.i B.i wzorki malowane z tylu, u nas w galerii siedziala pani i malowala na zyczenie bobeczki, rodzicom sie bardzo podobalo i na tez :)
ale piekna POGODA, W SAM RAZ NA SANKI ;)
co do spacerow, to lepiej wychodzic niz nie wychodzic wg mnie, chyba, ze wieje, jak dzis i zamiecie to siedzimy przy otwartym oknie
 
Ostatnia edycja:
My na spacery chodizlismy regularnie prawie codziennie. Zaczelismy tydzien po porodzie, a skonczylismy w zeszla sobote, bo spadl snieg i sypie do dzis. Od poniedzialku nie da sie wyjsc przed blok, bo na chodnikach pol metra sniegu.W weekend z mezem zawsze gdzies wychodzimy, to Maly choc na chwile wyscibi nosa z domu. Dzis moze go wybalkonuje, bo jest kolo 0 stopni, wiec nie tak tragicznie.

Ja prezentow nie kupuje, bo rodzina 'za kanalem'. Mezowi i mamie, ktora przyleci (jak przestanie sypac, oczywiscie) za 2 tygodnie, kupie jakis upominek,ale najpierw skonsultuje, co by chcieli.

Pawel dzis w natroju 'aktywnym'. Wlasnie wzywa mnie na mate.
 
P.S. Coś wcisnęłam i mam powiększone literki na forum, jak to cofnąć?
Wciskasz Ctrl + kręcisz rolką na myszce: w jedną strone literki będą rosły a w drugą - malały.

Justyna dzisiaj jak Anioł! Noc przespana na cycku (!), je grzecznie i ssie bez zasypiania, najada się, nie marudzi, od ponad godziny leży i patrzy sie na karuzelkę w swoim łóżeczku, kupa była ładna rano, normalnie nie idzie się do niczego przyczepić!
Za to mama zrobiła pierniczki do końca :-)

Pszylaszczka, super pomysł z tym kalendarzem! Dam mężowi do pracy - niech sobie żonę i dziecię powiesi zamiast "gołe baby" ;-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie008.jpg
    Zdjęcie008.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 35
  • Zdjęcie012.jpg
    Zdjęcie012.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
dobranocka mniam! prześlij trochę pierniczków do Krakowa :D :D
Mój synuś też ostatnio grzeczniutki, w sumie to on od początku grzeczny. My dzisiaj już dwie kupy mieliśmy heh.

Ja już posprzątałam, przygotowałam składniki na dzisiejsza a'la zapiekankę na obiad ( ziemniaczki, parówki, papryki, szczypiorek). Zaraz muszę jeszcze powiesić pranie. Mój synek sobie właśnie drzemkę urządził a wcześniej ze mną urzędował w kuchni.
Jak się obudzi to pójdziemy poszaleć na jego nową matę, bo mu się spodobała z czego mamuśka się strasznie cieszy.

Sugar przepiękny prezent od męża, ah.. mój to mi jakieś dwa tygodnie temu to przyniósł różę do domu. A ostatnio jeszcze kaktusa, bo ja je bardzo lubię i mam kolejnego do kolekcji.

W ten weekend mam zjazd na uczelni, a w sobotę mam zajęcia od 8 do 20:30, czy ja to przetrwam????????
 
Witam się, dziś debiutuję w roli matki :-) Pierwszy raz zostałam z Artkiem sama :-)
Mężuś wrócił już do pracy po urlopie. Chyba dam radę :baffled:;-)

P.S. Coś wcisnęłam i mam powiększone literki na forum, jak to cofnąć?

"ctrl" i "-" (minus) aby zmniejszyć, "ctrl" i "+" aby zwiększyć, "ctrl" i "0" (zero) dla przywrócenia tekstu oryginalnego.

Jejku, jak biało za oknem. My też od kilku dni nie wychodzimy z domu. To znaczy Olek nie wychodzi, bo ja i owszem, nawet wczoraj myślałam, że zamarznę.

dobranocka, gratuluję talentu - pierniczki, jak marzenie!
 
Ostatnia edycja:
witajcie!
u nas tez nocka spokojna, moze nie tak dobrze jak u ciebie moni, ale nie narzekam:) teraz toczy siewalka ze zmeczeniem, ale babcia sie tym zajela :p
Ja wciaz u rodzicow , boje sie wracac, dzis maja byc sniezne zamiecie, jutro mgly.. Albo sie spreze i dzisiaj wyrusze albo przezimuje do weekendu i Nelson nas stad zabierze.No bo caly tydzien jestesmy tu bez niego. Tato zostal w domu by sie uczyc:)) po kilku latach przerwy wrocil na studia:) W Portugalii:) Bogu dzieki za internet:) Musi nadrobic jakies roznice programowe i prace napisac, by moc w polsce robic uprawnienia inzynierskie. Wiec teraz oboje mimo 30-stki jestesmy studentami-ja robie specke a on swoje inzynierskie tytuly:))

A do Wroclawia wracac juz chce bardzo i z rozsadku i strachu o mala tu siedze. Chcialabym sie juz wybrac do sklepu po zakupy swiateczne tzn.prezenty. Bo czas ucieka i za chwile Swieta!! Pomyslow oczywiscie brak.. A wy co planujecie dla najblizszych na prezenty? MOze by utworzyc nowy watek w tym temacie?:))

z tym watkiem to z ust mi to wyjełas bo ja tez mysle co kupic
 
a ja od kilu dni mam cyrki, mala spac nie chce, bawic sie nie chce, marudna caly czas, cycka caly czas wola, po butli tak samo, juz nie wiem o co caman.. moze to brzuszek boli, ale kupki i pierdki sa, nozek nie podkurcza, objawow brzuszkowych wiec nie ma..
moze to taka marudna natura-sama juz nie wiem

dobranocka- pierniczki mniamusne. podziwiam za checi:)
 
reklama
Do góry