reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

.....bo są facetami...
albo inaczej: bo nie są kobietami...
mój mnie dzisiaj "wyprowadził na spacer", mama została z małą. tylko, że skończyło się na godzinie w samochodzie żeby zawieźć papiery do ZUSu i potem zakupy w netto, i trzeba było wracać bo mała miała sie już budzić niby, a zołzolina jedna śpi dalej!!! czuję sie tak przewietrzona że aż głupio...
kasis, GRATULACJE:D:D:D
 
reklama
.....bo są facetami...
albo inaczej: bo nie są kobietami...
mój mnie dzisiaj "wyprowadził na spacer", mama została z małą. tylko, że skończyło się na godzinie w samochodzie żeby zawieźć papiery do ZUSu i potem zakupy w netto, i trzeba było wracać bo mała miała sie już budzić niby, a zołzolina jedna śpi dalej!!! czuję sie tak przewietrzona że aż głupio...
kasis, GRATULACJE:D:D:D

Iduś trzeba było odciągnąć pokarm i zostawić mamie w lodówce. Ja tak zrobiłam i wyrwałam się na większe zakupy. Mała jeść dostała w butli, z babcią na balkonie wywietrzona i wszyscy szczęśliwi a i my się nie śpieszyliśmy do domu.
 
potem na sam dzwiek szuszarki bedziemy dostawac bialej goraczki :)
moje dziecie dalej calej nocki nie przesypia, ale ja jakos i tak wyspana wstaje,
dawidowe ja juz ci pisalam medal ci sie nalezy, kiedy jest szansa, ze maz przyjedzie w koncu do Polski?

Obstawiam ze uda sie wszystko pozałatwiac do konca grudnia albo poczatku stycznia. Niestety taka biurokracja i idzie sie tylko rozpłakac ale to juz było wczoraj dzis mam lepszy humor.
Wczoraj o 18,30 Laura wykapana ubrana zjadła mleczko i tak przysneła ze ja tylko obudziłam o 1 aby zmienic pieluszke dac mleczko i poszła spac do 6. Dopiero wtedy bolał ja brzuszek ale naszczescie hrbatka z koperku i połozenie na brzuszek po godzienie spowodowało takie baczki ze odrazu lepiej i poszła spac 2h.
dzisiaj taka ładna pogoda ze spacerek 2h az mnie nogi bola. jednak nudno tak miedzy blokami spacerowac wiec jutro podjedziemy 3 przystanki autobusem do parku.
 
haj, ja dzis u pediatry bylam:) mala rozwija sie ksiazkowo, klocek wazy 4100 i urosla 4cm:))) tuz przed wyjsciem doslownie usrala sie po pachy-nie wiem jak to zrobila:pppp musialam juz ubrana cala i zgrzana ja przebierac bo body po pachy doslownie utaplane:ppppppppppp co do nocy-chyba sie reguluje, co 3h wstaje i po zarciu juz wiem jak uspic szybko i sprawnie-na lewa strone klaty zeby serducho slyszala i 5 min i jej nie ma:)) poza tym byla u mnie tesciowa i prababcia malej i nawcinaly sie mojego sosu z ryzem ze uszy im fruwaly hihih:))) przy okazji bylam tez w kosciele zamowic msze za sp.babcie i dziadka i pytalam o chrzciny-bede robic chyba w poniedzialek wielkanocny albo neidziele wielkanocna w polsko francuskim kosciele i msza bedzie w dwoch jezykach. noooo to sie nagadalam a teraz nadrobie co od rana nasmarowalyscie:)


KASIS rozpakowana!!!!!!!!! wooowww!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!! no wlasnei laski- pazdziernik to pazdziernik- dwupaki siooo do szpitala!!!
 
Ostatnia edycja:
no proszę :-) ... fajnie ,ze kasis już jest po porodzie (tak nie mogla sie doczekac).
no to apel do nierozpakowanych - sio na porodówkę !!!październik sie konczy!!!

Jeszcze mamy jutro i niedziele pozniej juz niestety listopad :-(
I juz nie bede do was zagladal bo i po co cholerka a juz sie zadomowilam
bleeeeeeee
 
KASIS rozpakowana!!!!!!!!! wooowww!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!! no wlasnei laski- pazdziernik to pazdziernik- dwupaki siooo do szpitala!!!

ehh żeby to było takie proste ;)

a ktoś wie czy kasis miała cc czy rodziła sn ??

Jeszcze mamy jutro i niedziele pozniej juz niestety listopad :-(
I juz nie bede do was zagladal bo i po co cholerka a juz sie zadomowilam
bleeeeeeee
e tam, ja tam się nigdzie nie wybieram bo i tak bede się czuć jak październikówka, wkońcu siedze tu od początku :))) Najwyżej będe tu dziewczynom marudzić i czytać jak opiekować się maleństwem :) Mam nadzieje, że mnie nie zostawicie samej!
 
Ostatnia edycja:
wiecie co mi sie wczoraj zdarzylo?? od 23h do 7h rano mialam tak straszne zawroty glowy ze jak na karuzeli, mialam wrazenie ze pokoj wiruje az trzymalam sie lozka, szlam karmic mala o scianie doslownie, raz o malo nie glebnelam, masakra!!!ciekawe czemu tak mi sie dzialo...
 
reklama
Do góry