reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
to by było za nudne, jakbyśmy się niczym nie różniły, Natuś:D:D:D
a ja po zakupach. wiecie co widziałam??? LUDZI!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

słuchajcie, zapytam tutaj, bo tu nas najwięcej zagląda: CZY WASZE MALUCHY TEŻ SIE CZASEM KRZTUSZĄ??? bo moja dzisiaj jak cyca obalała zakrztusiłą mi się, a potem moją mamę o zawał prawie przyprawiła, bo ulała i też zaczęła się krztusić...
Ida, oczywiście, że tak - moje słonko przynajmniej raz dziennie w czasie jedzenia się krztusi. Tydzień temu to nawet dwa razy mnie porządnie obrzygał w czasie jedzenia ;-). Ja wtedy biorę synka pionowo i lekko poklepuję po pleckach.

DZIULKA, ostatnie zdjęcie wymiata! Twoja niunia puszcza oczko!!! Super :)

cambria, kciukasy za jutro!
 
cambria - trzymamy kciuki
a w ogole to sprawdzilam i dzis jest pelnia wiec w nocy wszystkie przeterminowane (oraz te na dniach) na porodówke marsz (byle nie na te sama, bo nam sie kaza w kolejce ustawic)
 
hej z ranka:)))))))))))))) tak to ja Dziulencja... tak wczas rano:ppp mloda nam dala czadu dzisiaj- spala od 0.30-5 rano prawie za to od 5h ni chuchu i maz ktory sie poswiecil zeby dac mi pospac nie dal rady uspic diabelka malego, w koncu wstalam ja, cudowalam zeby usnela -nic to nie dalo! oczyska jak jaja sadzone i leje na spanie... wlasnie pochlaniam kawe i pol bagiety z dzemem bo o 9h jade na targ sie "odhamic" troche do ludzi:)

DAGISU co ty tu robilas o 2.51?????????????????????????????, ja piernicze...

MAMUSKI wszystkich dzieci laczmy sie hihihihi:)
 
Witam
Melduje sie w dwupaku, pełnia nie pomogła, w nocy dostałam takiego skurczu,że szok jak tak maja wyglądać przepowiadające to ja dziękuje za te porodowe, aż sie boje:((((

Byłam wczoraj na babskiej 30 i tak sie najadłam pyszności i pośmiałam, było super, tylko późnej kumpele poszły sie bawić na disco a ja do domu i dół bo ja nie mogę i do tego wyglądam jak jedna wielka beczka:!!!
 
Hejka :)
Kasis Kochana nie strasz tymi skurczami skurczbykami hi,hi. Mnie jeszcze taki mega mocny nie zaatakował, natomiast brzuch boli mnie na @ praktycznie bezustannie od wczoraj, a nagorzej po siusianiu.
Widocznie na nas ta pełnia nie działa, ale jesteśmy twardzielki !!!. Mi też już ciężko z tym kochanym brzucholkiem.
Dla pocieszenia dodam, że ostatnio rodziły dwie moje kumpele. Jedna w 2 godzinki się uwinęła a druga w godzinkę! :)
 
Kasia co z tego ,ze są jak to dalej nic sie nie dzieje, tracę cierpliwość!!!!:(((( do tego nudy chyba zacznę popadać w depresje:((((((
 
Witam się i ja:) Jak tak czytam rozpakowane mamusie to zaczynam się zastanawiać czy z Filipkiem wszystko w porządku. Mały śpi i je. Niekiedy zdarzy mu się pokwiczeć szczególnie wtedy kiedy idzie kupeczka w pieluszkę i niekiedy podczas kąpania. A tak to jest oazą spokoju. Za dziewczynki które jeszcze się nie rozpakowały trzymamy gorąco kciuki żeby jak najszybciej tuliły swoje pociechy. Meżuś wstawia obiadek a po nim pewnie pójdziemy się przejść trochę na spacerek:)
 
reklama
Witam

My od wczorajw domku. Mam kolejnego aniolka-spiocha w domu, nic nie robi tylko spi, nawet jak je, musze ja niestety wybudzac do karmienia, co latwe nie jest, bo nawet rozbieranie srednio pomaga, w ciagu dnia, sciagam pokarm i na spiaco z butli doatje w nocy cycek, cos tam z niego zjada sobie:)

ja po cc, w bardzo dobrej formie, we wt mam sciagniecie szwow i bede mogla zapomniec o wszystkim:-)

Zycze jak najszybszego rozpakowania nie-rozpakowanym!!!
 
Do góry