reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja na serio jeszcze w ciąży mówiłam że never again;D może dlatego teraz jakoś leci, nawet z tym brakiem snu;D raz w życiu można pocierpieć;D i nie linczować mnie proszę, bo jeśli zmienię kiedyś zdanie to będzie cud:) Michalinka mi wystarczy:)))

chyba zaraz na zakupy jednak skoczę...
 
ja natomiast zawsze chciałam mieć więcej dzieci i teraz jak dni tak szybko uciekają to też myślę sobie, że chciałabym to kiedyś wszystko powtórzyć, tylko, żeby jakoś poród móc ominąć :-(
 
to by było za nudne, jakbyśmy się niczym nie różniły, Natuś:D:D:D
a ja po zakupach. wiecie co widziałam??? LUDZI!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

słuchajcie, zapytam tutaj, bo tu nas najwięcej zagląda: CZY WASZE MALUCHY TEŻ SIE CZASEM KRZTUSZĄ??? bo moja dzisiaj jak cyca obalała zakrztusiłą mi się, a potem moją mamę o zawał prawie przyprawiła, bo ulała i też zaczęła się krztusić...
 
Pediatra powiedziała że espumisan, infacol itd dopiero od 1 miesiąca no chyba że kolki są b. silne to wcześniej podać mniejszą dawkę, ale lepiej spróbować z probiotykami i czopkami najpierw.

Justynka drugi dzień dostaje Espumisam - ale tylko po 3 kropelki na dzień.


dziewczyny ja też jestem uzależniona od forum!! ;-)
obejrzałam dzisiaj zdjęcia z czasu ciąży i trochę mi się zatęskniło, bo raczej to już nie wróci

Moj mąż dzisiaj zapytał: już wieczór a Ty jeszcze nie siedziałaś na forum!!!!! Chora jesteś..? Coś Ci dolega...?
A ja na to - że zaraz siadam bo już mnie nosi z ciekawosci co tam u Was :-)

Nie było mnie prawie cały dzień bo zajełam się swoją szafą - ciuchy zimowe miałam pochowane a tu już temperatury masakryczne, zimno w dupinę mi na spacerkach było. A jak swoją szafę zrobiłam to i u męża poukładałam, potem jeszcze kurtki. Przy okazji pranie, obiad... Kregosłup mi pęka ale jestem z siebie dumna :-D
Młoda przy cycu więc czytam.

Cambria
, trzymam kciuki!

A co do tęsknienia za ciażą.. to ja chyba chora psychicznie jestem ale tęsknię za tym swoim malutkim brzuszkiem :-( Wiem ze Justynka jest już na swiecie, ze moje szczęscie mogę teraz tulić i całować... Ale co było już nigdy nie wróci! Trochę mnie to przeraża i przerasta chyba.
 
powkurzac was??
1) u nas dzisiaj taka pogoda ze zaliczylismy park i nogi mi do d... wlaza:)))
2) stanelam na wadze u mamy i co?? 9 kilo w dol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (przez ciaze przybralam 4)
3) moje dziecie utylo odp oniedzialku 570 gram i wazy 4100

a co do brzuszka to sie mama smiala ze moj klocuszek juz by sie w nim nie zmiescil spowrotem:))) swoja droga fajnie bylo w ciazy:)))
 
Wróciliśmy ze szpitala z powrotem:wściekła/y:,wody wciąż mi lecą sporo tego,monitorują małego,u niego wszystko gra jest w dobrej kondycji i dlatego jeszcze dziś nie będą wywoływać mi porodu,jutro znowu na 13:20 do szpitala na monitoring,może jutro mnie już zostawią jak nie będą mieli zajętego dnia a jak nie to w poniedziałek już na pewno wywołanie porodu:-)
Miłych snów:tak:
 
22102010151 (Medium).jpg23102010165 (Medium).jpg23102010178 (Medium).jpg23102010174 (Medium).jpg23102010171 (Medium).jpg23102010176 (Medium).jpg23102010166 (Medium).jpg23102010156 (Medium).jpg

oto kilka zdjatek z dzisiaj:
1- a coooo daje rade!
2- idziemy na spacerek
3-lapie sloneczko
4-tak teraz wygladam
5-w parku na spacerze
6-tak odwala po cc
7-tak sie mi slodko spi:)
8- smiac mi sie zachcialo:)
 
reklama
Do góry