reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam:)\
Chciałam powedzieć dzień dobry:)ale tu cisza odkąd mamy dużo już dzieciaczków, ale sie za bardzo wczoraj cieszyłam ,dziś skurczy brak, idę wieczorkiem na babską trzydziestkę, trochę się rozluźnię ,i liczę,że może jutro cosik się rozkręci.
Cambria kciuki zaciśnięte, ale może ty już po:)))
 
reklama
kasis
ja dzień przed porodem wyszłam na "piwo" ze znajomymi i na drugi dzień bach! rodzę. tak więc mała"imprezka" jak najbardziej :tak::-)
trzymam kciuki. p.s. ile jeszcze zostało nierozpakowanych?
p.s. 2
a mój mały od dziś kwiczy, bo coś z brzusiem ma. zabawia go teraz ciocia, a ja wcinam śniadanie.
pozdrowionka
 
A już myślałam, że mnie samą nierozpakowaną zostawicie, ale jak widzę tylko cambria się zawzięła ;-).

Ta pełnia coś nie działa...;-(. Pozostaje czekać i trzymać kciuki, że kiedyś się zacznie ;-).
 
Halo,halo witam się i ja. Z taką niepewością wchodzę na BB zobaczyć czy Kasieńki już urodziły no i widzę, że nie. U mnie dzisiaj noc bezsenna obudziłam się po 2 i oczy szeroko otwarte, chyba przez tą pełnie spać nie mogę he,he.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki. Trzymam kciuki za rodzące :)
 
za wcześnie się wczoraj ucieszyłam, że udało się jakoś usiąść :-(
dzisiaj znowu krocze boli, szczypie, ciągnie :-(
ech, ile to jeszcze potrwa... ?! tak chciałabym już tylko cieszyć się synkiem...
 
Tak jak wczoraj pisałam odeszły mi wody oj dużo tego było,po ok 2h pojechaliśmy do szpitala,tam zrobili mi ktg,skurcze 90,położna mnie zbadała i żadnego rozwarcia,odesłali mnie do domu,dziś mam na 18 pojechać z powrotem do szpitala na ktg i jak nadal nic jutro w niedziele dopiero na wywołanie porodu!!
Martwię się o małego czy on tyle bez tych wód może tam siedzieć???
Pytaliśmy się ich a oni zaczęli się śmiać,że mały może być bez wód 48 h i dopiero zaczną coś robić!!!
Nie wiem może za dużo panikuje,ale jak tu się nie martwić:wściekła/y:
 
witam z ranka))))
moj szkrab nam dal wczoraj popalic wieczorem- od 20-24.30 zero spania:ppp a noc miaiam jak z bajki, maz nakarmil mala o polnocy mnie wywalil do wyra i kazal spac-dospalam do 6.40!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezzzuuuuuuu jak cudownie!!!!!!!!!!!! maz wstal do malej raz o 3.00 i potem juz ja o 6.40:))))))) dzisiaj tez tak mi zrobi:))) dogadalismy sie ze z piatku na soboty i soboty na niedziele maz daje mi spac 6h i to on sie zajmie mala:))))
no lasencje pazdziernik sie konczy za tydzien!!! co to za lenistwo?? czas sie wypakowac:))))))

kurde mloda 27/10 bedzie miec juz 1 mc!!!!!!!!!!! laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak to leci!!!!!!!!!
 
cambria w Polsce 24h od odejscia wod, wiec co kraj to inne metody, ale jesli tak mowia to chyba wiedza co robia, trzymam kciuki by bylo szybciutko
maly na spacerze z babcia, tata wyrwal sie z domu nie pytany bo musi po cos pojechac do centrum, a o to czy ja mam jakies plany i moze bym miala ochote sie soba zajac to nie spyta i teraz czekam na jasnie pana, ma wrocic juz za momencik, co by pojechac rozerwac sie na wymiane opon na zimowe, normalnie czemu nie mam w domu walka, teraz maly sie rozwyje to bedzie taty problem go uciszyc, wrrrr
 
reklama
Hejo dziewczynki
My nadal w szpitalu .Ale juz w poniedziałek wychodzimy. CRP malutkiej pieknie spadło juz ,ale pediatra chce jej zrobic jeszcze kontrolne w pon,ale mowil ze nas juz wypusci. Ja mam sie dobrze , malutkta tez ,ale dziss w nocy dala mi popalic strasznie ,ale dalam rade i jestem szczesliwa. Jeszcze Was nie nadrobilam ,bo jak mala spi to i ja i zreszta mam wyrzuty sumienia ze siedze na kompie zamiast tulic malutka.
Pozdrawaim
 
Do góry