reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej dwupaczki i mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meldujemy, że jesteśśmy w domku:D
jak tylko się ogarniemy postaram się nadrobić to co się działo jak mnie nie było:D
buziale dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. TĘSKNIŁAM ZA WAMI;/;/;/;/;/;/;/
 
reklama
EFA u mnie tez bylo inaczej tylko na moja Léane laskotki, robieranie, gadanie prosto w nos, nie dzialalo!!!:))))))))))))))))))))))) chciala spac to koniec,nieraz juz i gola lezala- totalna zlewka:ppppppppp moj sie smial ze kupi perkusje i bedzie nawalac kolo niej jak zblizala sie godzina papu:)) a teraz jak usypia na cycu to potem butle i tak je, nieraz na spiaco ale je:p
 
dziewczynki relacja z patologi;
lezę z dwiema laskami, fajne dziewuszki a jedna ma bliźniaki,fajny mały brzuszek jak na trojpak.
dostaliśmy przed chwila kolacje no jaki wypas hehe dwie kromki chleba i garstkę serka białego. rewelacja, dobrze ze sklepik w szpitalu i stołówka;)
 
Kasis- ja przed cc dostalam zupke bez wkladki zadnej, warzwna zielony kolor, nie doprawiona bleeeeeeee, do tego jogurcik i wode, myslalam ze zdechne i po cc tez, dopiero na drugi dzien full wypas rano bo kawa suchary maselko i dzemik; i obiad tez inny, ryba, ryz, marchewka tarta, ciacho w czekoladzie a la ptys, jogurt:)za to do domu jak wrocilam to tona uszek z barszczykiem w minute poszlo:))))))
 
kochana ja myślę, ze czy przed cc czy po, jedzenie w polskich szpitalach jest obrzydliwe:(((( a teraz oglądam tv za 6zl na 3 godziny heheh
 
Ja tez jeszcze w dwupaku :confused2: Z jednej strony chciałabym już rodzić, bo mam dosyć, a z drugiej muszę dotrwać do wtorku, żeby mi oddział w moim szpitalu otworzyli :confused2::confused2: Podczytuję Was cały czas, ale mam ostatnio trochę problemów i nie mam weny do pisania :-(
 
no ja dostawalam we FR porzadne zarelko tylko ze przed cc i po cc dietka jednodniowa-katorga dla mnie:) za to w czwartek jak dopadlam sie do skuskusa to oooooooooooooooooooojjjjjjjjjjj!!!!!!!!!:))))))))))))))))
 
reklama
Czesc Dziewczyny moze te juz rozpakowane mnie poucza :)
jest to normalne, ze skurcze nie bola na dole, w plecach tylko calkiem na gorze brzucha bo nie wiem czy to moze zoladek czy juz skurcze ?
z gory dzieki
 
Do góry