reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dziewczynki melduje sie z oddziału patologi:))troche sie pospieszylam z ta wizytą, narazie nic sie nie dzieje, wszystko pozamykane,w sumie mogli mnie nie przyjmować,mogłam przyjść po weekendzie, ale trudno przynajmniej bede pod kontrolą,jest nas 3 w sali fajne babeczki, ale przyjecie przez lekarza byl nie mile, odechcialo misie wszystkiego:(((( tg zrobione skurcze na poziomie 10do 16% wiec malutkie.
 
reklama
Witajcie!
Wczoraj w końcu wyszliśmy ze szpitala. Franek już jest zdrowy. Jestem mega szczęśliwa,że jestem w domu. Dziękuję wszystkim za miłe słowa(kasis tobie w szczególności za sms-y). Nie dam radynadrobić zaległości. Będę pisała,jak tylko będzie na to czas,a na razie mam go sporo. Teraz się odmeldowuję robić obiad. Buziaki dla wszystkich:)
 
Cześć dziewczyny! Dosłownie na nic nie ma czasu z takim maluchem... Niby wiedziałam o tym wcześniej, ale nie miałam pojęcia że to aż do tego stopnia... Potem jest trochę lepiej? Czy cały czas tak? Padam na pysk. A zaznaczam że cały czas mam pomoc męża który ma wolne aż do końca października. Naprawdę podziwiam mamy które muszą sobie dawać radę same...

niestety pozniej wcale nie jest lepiej bo mała robi sie bardziej kontaktowa i wymaga towarzystwa. Wczesniej bardziej lubila spac
 
No co wy dziewczyny .Moje dziecko śpi prawie cały czas - budzi się na cyca- popije przewiniemy pupę i śpi dalej.Mam czas na wszystko- dziś posprzątałam ,ugotowałam obiad i upiekłam ciasto (mamy gości).
Z pierwszą córką też tak było.
 
O rany. Przecież są różne dzieci, różne charaktery i każde innej uwagi wymaga. Jeden śpi non stop, inny wisi na cycu całą dobę i nie ma kiedy zębów umyć.
Nie wiem czemu się tu dziwić...
 
reklama
No co wy dziewczyny .Moje dziecko śpi prawie cały czas - budzi się na cyca- popije przewiniemy pupę i śpi dalej.Mam czas na wszystko- dziś posprzątałam ,ugotowałam obiad i upiekłam ciasto (mamy gości).
Z pierwszą córką też tak było.
Heh u mnie też to samo:)Mały tylko je i śpi, a moje starsze dziecko się wkurza bo cały czas czeka kiedy w końcu mały otworzy oczka:)Ja mam jutro gości i już nie mogę się doczekać bo mi towarzystwa brakuje, a mój mąż non stop w rozjazdach:(
 
Do góry