reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej dziewczynki
Ulisia syncio piękniutki :)
E-lona syncio biedactwo :( .Trzymam kciuki ,żeby tym razem szybko i dobrze się reka zrosła.
Smoniq trzymam kciuki za twoje maleństwo.
Malutka pizza wypas,ah i jak ją zobaczylam to bym ją właśnie zjadła.
A u nas nadal dwupak .Ale dzis skurcze mialam tez w dzien ,ale nieregularne i ojj juz czekam i czekam ,a tu jeszcze tyle wyczekiwania.
 
reklama
Witam Wszystkie forumowiczki. Tu znowu piszę Ja, małż IDY. Dziewczynki mają się bardzo dobrze. Malutka dużo śpi, żoncia troszkę mniej bo rodzinka nie dała za wygraną i wszyscy chcieli zobaczyć(z czego moja żoncia nie była zadowolona). Obie bardzo się wymęczyły na porodówce, troszkę przeżyły. Wasza Idunia najpredzej na forum pojawi się za jakieś 5 dni. Wtedy na pewno opisze wam wszystko ze szczegółami( których nawet jeszcze ja nie poznałem :-), obiecuje, że mi powie po powrocie.)
Pozdrawiam Bardzo Gorącą Wszyskie forumowiczki:-):-):-):-):-)
 
a ja cos nie mam ani weny ani humoru na pisanie. Pozostaje mi tylko powiedziec ze czytam na biezaco i goraco pozdrawiamwszystkie mamuski i przyszłe mamuski. A teraz mowie dobranoc i licze ze zaraz nakarmie mała przewine i bede mogła isc spac
 
A ja sobie chyba odpuszczę to oczekiwanie i zajmę się doczytywaniem lektur obowiązkowych i muszę koniecznie jeszcze raz obejrzec film Zawitkowskiego :-D

Jak? Co? Gdzie? Co monimoni robi na porodówce? Tak hop siup, bez zapowiedzi?
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja. Pobudka standardowo o 6, potem pies, sniadanie a za chwilę kawa. Na 9-11 lekcje i jakoś ten dzień mam nadzieję w miarę sprawnie zleci. Jutro na 8.15 wybieram się do in. Mam nadzieję, że uda mu się coś wymyślić bo jak nie to oszaleję chyba (i tu Sugar całkowicie się z Tobą w kwesii postu odt. "zbiorowego wyczekiwania" zgodzę)
DZIULKA - koniecznie daj znać co i jak:)
no i właśnie - monimoni na porodówce? Tak nagle? hmmm....
 
hej dziewczynki

a monimoni wlasnie tak hop siup i juz rodzi??:)

ja dolanczam sie do skurczacych;) cala noc bol jak na@ a teraz twardnienie brzucha ale nieregularne, czeste. wiec chyba to jeszcze nie to:( zobaczymy.... moja wymarzona data 10.10.10 minela wiec moze chociaz dzis sie urodzi -w urodziny mojej mamy- bedzie miala prezent:)
 
Wiadomość od pszczylaszczki na gorącej linii !!!!
Trzymajcie za nią kciuki, żeby rozwarcie ruszyło !

Pozdrawiam Bardzo Gorącą Wszyskie forumowiczki:-):-):-):-):-)
My Ciebie również pozdrawiamy, małżu Idusi :)
Proszę przekazać gorące całuski i gratulacje swoim dziewczynkom

Pszczylaszczka, może u ciebie jednak to już ;)
i się okazało, że to już :D

Jak? Co? Gdzie? Co monimoni robi na porodówce? Tak hop siup, bez zapowiedzi?
Dołączam się do pytania ???? Hmmm ?
 
reklama
Do góry