reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
Benjamin dostał dzisiaj ospę wietrzną :-(
Ciekawe kiedy bliźniaki dostaną :baffled:
Nie fajnie :no: Trzymam kciuki, żeby ospa u wszystkich miała łagodny przebieg i żeby ciebie za bardzo maluchy nie wykończyły :tak:
A u nas kolejne przeboje z zabkami :baffled: Teraz wychodza 4 na raz: ostatnia czworka i 3 trojki, z kazdej mozliwej strony :szok: Emi zrobila sie przez to bardzo placzliwa. Nawet jak inni sie smieja ona zaczyna plakac i wpycha jezyczek miedzy zabki. Uzywamy zel, ale nie bardzo pomaga:-(
Oby jak najszybciej ząbki się pokazały! :-)

A u nas wczoraj był wieki dzień. :-) Piotruś pierwszy raz był u fotografa - robiliśmy zdjęcie do paszportu. :-) Był grzeczny, chociaż pani musiała zrobić ze 20 zdjęć zanim była w stanie wybrać takie, które nadawało się do paszportu :zawstydzona/y: No ale wszystko tam było takie ciekawe :-D
Dziś po południu idziemy na szczepienie, to go przy okazji zważę i zmierzę :-)
 
Benjamin dostał dzisiaj ospę wietrzną :-(
Ciekawe kiedy bliźniaki dostaną :baffled:
Obserwuj ich - pewnie za dwa tygodnie. Kup maść z antybiotykiem - Vratizolin - posmaruj te krosty na buzi - szybciej wysychają i się goją i nie zostają szramy - tylko jak będziesz smarować tą maścią to już nie smaruj tym białym pudrem - najlepszy jest pudroderm;-).
Ja chłopcom ścięłam krótko włosy maszynką - było łatwiej pielęgnować krosty we włosach.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje Drogie :-)

Widze, ze nie macie zbyt duzo czasu na kompa w tym momencie:-(

GRETI -uziemiona jestes z dziecmi. Nie dobrze. Jak sobie radzisz z 3 maluchow w domu :confused: A Benjamin jak znosi swedzaca chorobe? Mam nadzieje, ze tragicznie nie jest, co? Oby chorobsko juz sobie poszlo :baffled:

PATRYSIA- a ty jak sie czujesz? Mozesz juz wstawac? Pozdrowienia dla fasolinki:tak:

MYSZUNIA- na co Piotrus byl szczepiony tym razem? Duzo urosl? Pochwal sie zdjeciem :-)

AKWARELKA- zabki juz wykielkowaly?
 
WITAM:-)
U mnie juz lepiej od 2 dni nie brudze i sie lepiej czuje co więcej wstaje ale niestety mdłości nieźle mi dokuczają:baffled:1 czerwca mam wizyte co zobacze juz serduszko jeśli bedzie biło bo ja się martwie bo wiem ze ciąża jest zagrożona i przez to boje się czy dzidzia się dobrze rozwija czy jest wszystko z nią dobrze :-(mam nadzieję że jest wszystko wporządku i wiem że tak trzeba myśleć ale strach będzie cały czas az nie usłysze od ginekologa co z dzidzia:tak:

Dominiś ostatnio marudny:baffled:potrafi mi w nocy sie obudzić z płaczem i niewiadomo co jest grane ina dniu tez potrafi tak:baffled:a tak to ogólnie u nas dobrze:tak:

POZDROWIONKA DLA WAS:-)
 
Drogie Mamusie!
Z okazji naszego święta życzę nam wszystkim pogody ducha, dużo cierpliwości, spokoju i radości z naszych małych szkrabów!
:tak::tak::tak::tak:

Czasu na kompa rzeczywiście jakby mniej ;-)

Od czwartku Piotruś siedzi u dziadków, a my z m wypoczywamy :-) Trochę mi już tęskno do niego, ale tak myślę, że jak dobrze wypocznę, to jak wróci radość będzie ogromna. Wiem, że u dziadków mu dobrze i na pewno się nie nudzi! :-D

Zdjęciem już się pochwaliłam - zerknijcie :tak:

Co do szczepienia to ... :baffled: Nic z tego nie wyszło. Jak poszłam do apteki to się okazało, że tej szczepionki jednak nie ma, bo pani "źle spojrzała" i myślała, że można ją zamówić, a tymczasem w całej Łodzi w hurtowniach nie mają tego Pentaximu i kazali mi poczekać z tydzień, albo nawet dwa :wściekła/y: Zatem wymiarów Piotrusia też nie znam :sorry:

Patrysiu, ty się niczym nie martw. Będzie jak ma być, czyli na pewno dobrze, a jak ty się będziesz zamartwiać, to fasolce to w niczym nie pomoże. Wypoczywaj i nie przemęczaj się. No i oczywiście daj znać co i jak po wizycie u gina! :tak:

Greti, jak tam u was??? :confused:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!jestem mama małej zuzi, tez z października 2007, 16..a propo bajek...myślalam, że telko moje dziecko jest takim maniakiem telewizji, ale widzę, że nie mam sie co martwić...my( tzn ja wraz z zuzią) szczególnie polecamy kanal bbc cebeebes( na platformie polsatu).. To super kanal pełen świętnych programów dla dzieciaczków w różnym wieku..moja zuza szczególnie upodobała sobie dwie bajki "teletubisie"( jak inni jej rówiesnicy) i "dobranocny ogród".. Uwielbia tez "boogie beebies"- to taki program co do słów piosenek uczą maluszki nieskomplikowanych kroków-polecamy serdecznie i pozdrawiamy wszystkich
 
Do góry