reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

Ja ich tam nie widzę 🤷‍♀️ a to, że dziewczyny nie mają się ku sobie to inna sprawa 🤷‍♀️ nie nasza 😊 za to tutaj poszło po bandzie, nigdy żadna kobieta drugiej kobiecie nie powinna wypominać czasu starań 🤦‍♀️
Tutaj to już od jakiegoś czasu idzie ostro po bandzie 😉 A jeśli nie mają się ku sobie to niech załatwią to na pw lub ignorują swoje posty.. Po co komu te dramy?
 
reklama
Staraczek jeszcze nie nadrobiłam ale już mam obawy..[emoji33]
Nie musisz się obawiać. Tam jest miło wsparcie jest duże można pisać obawy jakie się ma i w ogóle. Polecam ten wątek. Czasami nawet śmiesznie jest[emoji4][emoji4] ale życzę by się szybko udało i jak już do nas tam dołączysz to abyś nie zagościła na długo [emoji4]
 
Nie musisz się obawiać. Tam jest miło wsparcie jest duże można pisać obawy jakie się ma i w ogóle. Polecam ten wątek. Czasami nawet śmiesznie jest[emoji4][emoji4] ale życzę by się szybko udało i jak już do nas tam dołączysz to abyś nie zagościła na długo [emoji4]
Dzięki, bardzo to miłe 😊 Dołączę z całą pewnością a na jak długo to zobaczymy.. Pik był 2 dni temu, teraz pozostaje czekać..
 
Dziekuję 😘 Będzie już kilka miesięcy.. Od 2 używam testów owulacyjnych i powiem Ci, że u mnie ewidentnie widać jak hormon rośnie i kiedy jest pik. Pokrywają się z apkami i bólami jajników, które u mnie występują podczas owulacji. Nie monitorowałam nigdy cyklu u gina jednak mam nadzieję, że wszystko u mnie ok i w końcu się uda..
 
Dziekuję [emoji8] Będzie już kilka miesięcy.. Od 2 używam testów owulacyjnych i powiem Ci, że u mnie ewidentnie widać jak hormon rośnie i kiedy jest pik. Pokrywają się z apkami i bólami jajników, które u mnie występują podczas owulacji. Nie monitorowałam nigdy cyklu u gina jednak mam nadzieję, że wszystko u mnie ok i w końcu się uda..
Ja też robię testy owu i do tego mierze tempke i dzięki temu wiem że mam owu. Termin miesiączki na sobotę 31.10 i już dzisiaj wiem że przyjdzie [emoji4]
 
reklama
Długo się starasz? Ja nie mierzyłam choć
może powinnam zacząć.. Pierwsza ciąża przyszła sama a teraz czuję presję czasu..[emoji849]
Tak ponad 7 lat i 5 strat. Temperatura dużo daje z tym że tempka pokaże ze owu była nie pokaże ze będzie. Lepiej z mierzeniem tempki robić testy owu mi się pokryło plus cało dniowy ból jajników
 
Do góry