reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
No ale pomyśl, na jakie inne badania lekarz bierze jak się krwawi?

Nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji i się nad tym nie zastanawiam. Nie ma co dyskutować w sferze domysłów, bo takie rozmowy do niczego nie prowadzą [emoji6] lepiej się wyrażać jednoznacznie i nie będzie wątpliwości [emoji3526]
 
Dziewczyny Za 5 dni @ ( pierwszy termin) i nic zero objawów, powinny mnie już piersi boleć i byc nabrzmiale i cos powinnam czuć w brzuchu oraz brak napadu głodu ( szczególnie słodkie). Powoli zaczynam się stresować ( najtrudniejsze testy w moim życiu 🤣) czy cos jest na rzeczy, czy objawy na @ mi się znowu zmieniły. Ogólnie mam super samopoczucie, nie jestem zła, brak typowego PMS 🤔
Mam to samo!!!! A okres również za 5 dni 🤗
 
U mnie okres skończył się w niedzielę czyli 6dc, wczoraj zrobiłam test owu i kreska testową była dość ładnie widoczna, a dziś ledwo co 🤔 trochę mnie to zmartwilo bo teoretycznie powinnam zbliżać się do dni plodnych ... szyjka też cały czas nisko 😒
Chciałam wgrać zdjęcie ale oczywiście nie mogę. Nie mam pojęcia co u mnie jest nie ta z tel lub aplikacją że mam z tym problem.
 
U mnie okres skończył się w niedzielę czyli 6dc, wczoraj zrobiłam test owu i kreska testową była dość ładnie widoczna, a dziś ledwo co [emoji848] trochę mnie to zmartwilo bo teoretycznie powinnam zbliżać się do dni plodnych ... szyjka też cały czas nisko [emoji19]
Chciałam wgrać zdjęcie ale oczywiście nie mogę. Nie mam pojęcia co u mnie jest nie ta z tel lub aplikacją że mam z tym problem.
Ściągnij sobie apke premom. Wstawię ci moje testy owu od 3dc do 16dc i u mnie czasami też tak jest ze pojawia się kreska za chwilę jej nie ma az w końcu jest peak lh a owu mniej więcej parę godzin później

Zdjęcia [emoji116]
Screenshot_20201020_192358_premom.eh.com.ehpremomapp.jpeg
Screenshot_20201020_192408_premom.eh.com.ehpremomapp.jpeg
Screenshot_20201020_192412_premom.eh.com.ehpremomapp.jpeg
 
reklama
Do góry