reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

U mnie @ ma być też ponoć w sobotę ale jakoś czuje , że się zbliża. [emoji58]
A u mnie dziwna sprawa bo jutro mam dostać @ a żadnych objawów 🤷 seksow nie było w płodnych, były tylko jakoś po poronieniu czyli pod koniec wrzesnia zanim dostałam pierwsza miesiączkę po poronieniu. Czy coś się mogło poprzestawiać?? Moje cykle miały zazwyczaj 23-25 dni 🤔
 
reklama
Kogo się poprzestawiac niestety :(
A u mnie dziwna sprawa bo jutro mam dostać @ a żadnych objawów [emoji1745] seksow nie było w płodnych, były tylko jakoś po poronieniu czyli pod koniec wrzesnia zanim dostałam pierwsza miesiączkę po poronieniu. Czy coś się mogło poprzestawiać?? Moje cykle miały zazwyczaj 23-25 dni [emoji848]
 
Mam takie przeczucia, jestem nadzwyczaj spokojna. W szafce leżą 3 testy, a ja grzecznie czekam, w zeszłym cyklu Juz zrobiłam ich kilka :) pierwszy test planuje zrobić w piątek rano i zobaczymy :)
Jej A mnie jak nigdy kusi żeby zrobić jutro test, będzie 10dpo i może jakiś cien cienia by się pokazal 😆
 
Tak ten żółty to są te same testy tylko 3 razy zdjęcie zrobione. Nie wiem jak ja to zrobiłam że zalalam[emoji1787]
Jak długo używasz tej apki? Ja drugi miesiąc i w poprzednim cyklu miałam peak przy wartości 1,03 a w tym cyklu 2,44 i zastanawiam się, czy to zależy od testów? Bo teraz używałam innych, chociaż w poprzednim cyklu kupiłam dość czułe.
 
Mam takie przeczucia, jestem nadzwyczaj spokojna. W szafce leżą 3 testy, a ja grzecznie czekam, w zeszłym cyklu Juz zrobiłam ich kilka :) pierwszy test planuje zrobić w piątek rano i zobaczymy :)
Pamiętam, że w pierwszej ciąży też jakoś mnie piersi nie bolaly , myślałam właśnie, że będą mega bolace i będę krzyczeć na swojego jak będzie ich dotykal ( tak się wtedy naczytalam jak inne dziewczyny pisały) i byłam mega przygotowana na ten ból A pozniej jak zrobiłam test i były II kreski, to w sumie sie zastanawialam gdzie ten bol. Miałam tyle szczęścia, że gdyby nie brak @ i rosnący brzuch nawet bym nie pomyslala, że w ciąży jestem.
 
Jak długo używasz tej apki? Ja drugi miesiąc i w poprzednim cyklu miałam peak przy wartości 1,03 a w tym cyklu 2,44 i zastanawiam się, czy to zależy od testów? Bo teraz używałam innych, chociaż w poprzednim cyklu kupiłam dość czułe.

Ona chyba peak wyznacza z proporcji ciemności pasków. 1 będzie ze testowa taka jak kontrolna. Jak nie ma równie ciemnej to z okresu testowania wyznacza ta najciemniejszą po której był spadek.
 
Jak długo używasz tej apki? Ja drugi miesiąc i w poprzednim cyklu miałam peak przy wartości 1,03 a w tym cyklu 2,44 i zastanawiam się, czy to zależy od testów? Bo teraz używałam innych, chociaż w poprzednim cyklu kupiłam dość czułe.
Od tego cyklu. Ale 2 ostatnie cykle miałam peak lh również w 14dc owu w 15dc i temperatura mi to potwierdzila. Wydaje mi się ze zależy od testów bo każdy test ma inną "siłę" żeby zabarwić kreskę testowa. Nie które laski mają jaśniejsza kreskę testowa co uznać trzeba za negatywny test a wtedy właśnie mają owu. Czyli nie ma reguły.

Podam przykład w zeszłym roku robiłam clearblue różowe testy owu i w 24dc pokazał mi się peak lh buzka uśmiechnięta a jak wyjęłam ten pasek z urządzenia to kreska testowa była sporo jaśniejsza niż kontrolna a mimo tego zaszłam w ciążę.
 
reklama
Do góry