reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Tekila my mamy TT , mały jest nauczony ciagniecia cycka wiec musi sie napracować trochę a z tego smoczka "1" chyba za szybko leci mleczko i się nam dlawi. Dwa łyki wody albo herbatki to sobie z tego bez problemu pociągnie i bez nerwow ale juz 100 ml mleczka rodzi płacz wypije wszystko jednak musimy mu dawkować - mam nadzieje ze nauczy sie odróżniać cycka od budli tymbardziej ze to nie ja trzymam butelkę tylko tata ( chce już małemu pokazać ze mama daje cycka a tata butelke ):)
 
co do butelek, Bartek nie przepada. mamy dwie: Lovi i Avent i Lovi w ogóle nie zaakceptował (mimo, że czasem smoczka Lovi ciumka) a z Aventu pociągnie moje mleko, ale tylko jak bardzo głodny jest i nie u mnie na rękach :)

Co do rozszerzania diety to zalecenia się zmieniają co chwilę, niezależnie od zaleceń dzieci rosną, więc też się nie mam zamiaru tak sztywno trzymać zaleceń... zobaczymy jak to się u nas ułoży, niczego z góry nie planuję, bo to troche bez sensu :)
 
Hej dziewczyny.moja mala jeszcze spi w szoku jestem Jak wczoraj zasnela o polnocy tak do tej pory .wyspana jestem jak nigdy.co do katarka to super sprawa .przy okazji dzidzius uspokaja sie przy dzwieku odkurzacza I bez problemu Mozna odciagnac bynajmniej u mojej malej tak bylo.
 
My mamy wlanie drugie karmienie dziś "Katarek" może i super sprawa ale co gdy obok śpią inni a odkurzacz chodzi po 3 w nocy albo w czasie spacerku jak go używać ciągnąć odkurzacz za sobą
 
Tekila my mamy TT , mały jest nauczony ciagniecia cycka wiec musi sie napracować trochę a z tego smoczka "1" chyba za szybko leci mleczko i się nam dlawi. Dwa łyki wody albo herbatki to sobie z tego bez problemu pociągnie i bez nerwow ale juz 100 ml mleczka rodzi płacz wypije wszystko jednak musimy mu dawkować - mam nadzieje ze nauczy sie odróżniać cycka od budli tymbardziej ze to nie ja trzymam butelkę tylko tata ( chce już małemu pokazać ze mama daje cycka a tata butelke ):)
U nas chyba Lovi dajemy najczęściej bo coś mi teraz kojarzy, że właśnie z TT za szybko leciało jakby samo z siebie i u nas to p tyle przeszkadzało, że mały często był później mokry od mleka. Avent na fajna butelkę ale ta od laktatora ręcznego..

Ha mały przespał w przerobionym łóżeczku do 4:30! Później wzięłam go do łóżka bo musiałam nakarmić z drugiej piersi:-) no jest to nawet fajne rozwiązanie ;-)
Dziś będzie test z tata ;-) bo mąż cały czas śpi w innym pokoju w nocy bo się nie mógł z nami w 3 wyspać.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila to super, że się tak udało:-)
Powiedz mi jeszcze czy doradca pomagał Ci wybierać chustę? Bo ja już praktycznie zdecydowana tylko jeszcze zielona w temacie rodzajów chust itp.
 
reklama
Dzidzia tak i dzięki Bogu ;-) bo ja już widziałam siebie w takich żakardowych we wzory itp ..
A tu na początek pasiak i jeszcze używany a u tak jest powinien, żeby dobrze dociągnąć!!!
One nie są zbyt ładne, chociaż mój mi się nawet podoba w miarę, ale mają splot skośno krzyżowy dzięki czemu daje się dobrze ciągnąć. Ważne aby na początek taka była i w 100% z bawełny. Jak się polubi to można pewnie w inne (od razu droższe niestety ) inwestować.

Wiktora ja też się ciesze bo mąż juz mi mówi o rozkładzie pożycia małżeńskiego ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry